Ulus İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Ulus İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Ulus İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
737 okunma
Ulus İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ulus İlçe Belediyesi işçi alımı şartlarına uyan kişiler, belediyelerde ya da taşeron firmalarda anlaşmalı işçi olabiliyor. Üstelik belediyede işçi olabilmek için KPSS şartı da aranmıyor. Sadece belediyenin belirlediği şartlara uyum sağlamak gerekiyor. Başvurular internet üzerinden ya da bizzat kişi tarafından yapılabiliyor. İŞ-Kur üzerinden de iş ilanları açılıyor, kişilerin bu ilanları takip ediyor olması gerekiyor.

Personel Alımı İçin Gerekli Belgeler

Belediye, personel alımı için gerekli belgeler istiyor. Bu belgelerin en başında ise TC kimlik kartı fotokopisidir. Sadece TC vatandaşı olanlar iş ilanına başvuru yapabiliyor. Bunun yanında kişinin adli sicil kaydı sunması önemlidir. Adli sicil kaydında yüz kızartıcı bir suçun olmaması gerekiyor. En az ilkokul diploması olmak üzere okul diploması sunulmalıdır. Tüm bu belgeler sunulduğunda belediye sizi bir yazılı sınava tabii tutacaktır. Bu sınavda başarılı olanlar ise mülakata girmeye hak kazanacaktır.

Personel Alımı İçin Başvuru

Başvuru yapabilmek için başvuru formunun doldurulması önemli bir konudur. Başvuru formunu doldururken doğru bilgilerin giriliyor olması önemlidir. Aynı zamanda başvuru formunda istenen belgelerin de bir an önce tamamlanması gerekecektir. Personel alımı başvuru formu doldurulduğunda ise belediyenin personel birimine verilmesi gerekiyor. Başvuruları İş-Kur iş ilanları üzerinden yapmanız söz konusudur. Aynı zamanda belediyenin internet sitesi üzerinden de işlem yapabiliyorsunuz.


Ulus İlçe Belediyesi İletişim Kanalları

Ulus ilçesinin nüfusu 3240 kişidir. Bartın’a bağlı bir ilçe olmaktadır. Ulus İlçe Belediyesi personel alımı konusunda fikir alabilmek için iletişim kanallarından yararlanabiliyorsunuz. Belediyenin mail adresi ulusbelediyesi@mynet.com olarak sunuluyor. Telefon numarası 3784161015 olarak veriliyor. Belgeleri sunabilmeniz için bir faks numarası da bulunuyor. Faks numarası 3784161492’dir. Bu iletişim bilgileri üzerinden işçi alımı ile ilgili tüm sorular sorulabilir.  

Benzer İçerik  Çanakkale Ayvacık İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Burdur İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bolu İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı (Bireysel Hizmetler)