Spotify Ücretsiz | Spotify Nasıl ücretsiz kullanabiliriz? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Spotify Ücretsiz | Spotify Nasıl ücretsiz kullanabiliriz?

Spotify Nasıl ücretsiz kullanabiliriz?, Spotify ücretsiz kullanılır mi?, Spotify ücretsiz kullanma kaç gün?, 3 ay Spotify kaç TL? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Spotify Ücretsiz | Spotify Nasıl ücretsiz kullanabiliriz?
21 Eylül 2021
765 okunma
Spotify Ücretsiz | Spotify Nasıl ücretsiz kullanabiliriz?

Spotify Ücretsiz; Spotify, müzik ve podcast dinlemek için kullanılabilecek bir uygulama olarak 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. Uygulamasını indirmek için resmi web adresine giriş yaparak indirme butonuna tıklayabilirsiniz. Üyelik işlemlerini resmi web adresi üzerinden gerçekleştirmeniz gerekir.

Spotify Öğrenci Üyeliği

Spotify öğrenciler için farklı bir ücret belirleyerek öğrencilerin daha uygun fiyatlarla uygulama kullanmasına imkan tanımıştır. Öğrenciler, Spotify ücretsiz sürümünü uygulamaya kayıt olması ardından 3 ay kullanabilir. Ücretsiz deneme sürümü versiyonunda reklam olmadan ve müzik geçişleri sayısında sınırlama olmadan kullanabilirsiniz.

Spotify öğrenci üyeliği oluşturmak için resmi web sitesine giriş yapmanız ardından üyelik işlemleri sayfasını açabilirsiniz. Üyelik aşamasında istenen bilgilerle birlikte öğrenci belgesi göndermeniz istenir.

Öğrenci üyeliği için ödeme yapacağınız seçeneklerden birini seçmeniz gerekir. Öğrenci üyeliği 1-2 gün içerisinde tanımlanmaktadır. Spotify öğrenci üyeliği ücreti 8,99 TL’dir.  

Spotify Ücretsiz

Spotify Premium Nasıl Alınır?

Spotify ücretsiz deneme sürümü seçeneği sunarak uygulamanın belirli sürelerde ücretsiz kullanılmasına imkan tanımıştır. 3 aylık deneme sürümü süresinde herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan reklamsız ve şarkı atlama sınırı olmadan müzik uygulamasını kullanabilirsiniz.

Spotify Premium üyelik almak için resmi web adresine giriş yaparak üyelik seçenekleri arasında yer alan Premium seçeneğine tıklamanız gerekir. Bu seçenek altında açılan üyelik formunu doldurmanız ardından ödeme yapabileceğiniz ödeme seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Spotify Premium üyeliğinde sınırsız şarkı atlama seçeneği sunulur. Podcast ve müzik veri akışı olan uygulama, dinlediğiniz müziklere göre öneri seçenekleri sunar. Size özel hazırlanan müzik listelerini dinleyebilir, hesabınızda istediğiniz müziklerden oluşan dinleme listeleri hazırlayabilirsiniz. Spotify Premium ücreti aylık 17,99 TL’dir.  

Spotify Ücretsiz; Spotify İndir

Spotify indirmek için Spotify resmi web adresine giriş yapmanız gerekir. Web sitesinde yer alan uygulama indirme seçeneği ile uygulamasını indirebilirsiniz. Spotify uygulamasını bilgisayar, tablet ve mobil cihazlara indirebilirsiniz. İlk kez indiren ve yeni kayıt olan kullanıcılar Spotify bedava sürümünü 3 ay kullanma hakkına sahiptir.

Benzer İçerik  Netflix Ücretsiz | Netflix ilk 1 ay ücretsiz mi?

3 aylık deneme sürümü seçeneğinin süresi dolduktan sonra ücretsiz versiyonunu kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz versiyonunda şarkı atlama sayısı için belirli bir sınır vardır ve müzik aralarında reklam bulunur.  


Spotify Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Spotify bedava deneme sürümü ardından üyeliğinizi iptal etme hakkınız vardır. Üyelik işlemlerini Spotify resmi web adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içerisinde hesap işlemlerini yapmanız için herhangi bir seçenek yoktur.

Spotify üyeliğini iptal etmek için web adresine giriş yapmanız ardından hesabınızı açmanız gerekir. Kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap ayarları sekmesini açabilirsiniz. Hesap ayarları sayfasının alt kısmında yer alan “üyeliğimi iptal et” seçeneği ile hesabınızı kapatabilirsiniz.   

Spotify Ücretsiz Versiyonu Nasıl Kullanılır?

Spotify bedava kullanma seçeneği sunan bir müzik uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanmanız için telefonunuzda veya bilgisayarınızda internet bağlantısı olması gerekir. Spotify üyeliğini oluşturmanız ardından 3 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Deneme sürümü seçeneğinin sona ermesi ardından üyeliğinizi iptal ederek ücretsiz versiyonunu kullanabilirsiniz. Ücretsiz versiyonunda müzik listelerinden istediğiniz müziği seçme şansını yoktur. Müzik listeleri karışık çalındığı gibi müzikler arasında geçiş yapma sayısında sınırlama vardır ve ücretsiz sürüm seçeneğinde müzik aralarında reklamlar yer alır.  

Spotify Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Spotify resmi web adresi üzerinden ücretsiz deneme sürümü seçeneği ile ücretsiz kullanabilirsiniz.

Spotify Ücretsiz Kullanılabilir Mi?

Ücretsiz versiyonu olan müzik uygulamasını herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Spotify Ücretsiz Ne Kadar?

Spotify ücretsiz deneme sürümünü 180 gün kullanabilirsiniz.

Spotify İçin İnternet Gerekli Mi?

Spotify uygulamasını açmanız için internet bağlantısı gereklidir.

Benzer İçerik  Ücretsiz Numara Sorgulama | Telefon numarası kime ait ücretsiz?