Okulistik Ücretsiz | Okulistik öğrencilere ücretsiz mi? -

Okulistik Ücretsiz | Okulistik öğrencilere ücretsiz mi?

Okulistik öğrencilere ücretsiz mi?, Okulistiğe nasıl giriş yapabiliriz?, Okulistik e nasıl üye olabilirim?, Okulistik ne demek? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Okulistik Ücretsiz | Okulistik öğrencilere ücretsiz mi?
17 Eylül 2021
2.043 okunma
Okulistik Ücretsiz | Okulistik öğrencilere ücretsiz mi?

Okulistik Ücretsiz; Ücretli ve ücretsiz üyelik seçenekleriyle sunulan Okulistik sistemine her öğrenci ücretsiz olarak kayıt olabilir. Öğretmen ve veliler için de ücretsiz kayıt seçeneği sunulmaktadır. Ancak sistemdeki içeriklerden yaralanmak için ücretli abonelik paketlerini değerlendirmeniz gerekmektedir.

Okulistik Giriş Öğrenci Girişi

Okulistik ücretsiz giriş için https://www.okulistik.com/anasayfa/giris-yap.html linkine tıklayabilirsiniz. Web üzerinden veya mobil telefonlar üzerinden tek tıkla güvenli giriş yapabilirsiniz. Öğrenci veya öğretmen giriş seçenekleri ile üyelik oluşturabilir veya üyelik paneline erişim sağlayabilirsiniz.

Birinci sınıf öğrenci girişi, 2. Ve 4. Sınıf öğrenci girişi gibi tüm sınıflara göre girişler için yukarıda verilen linki kullanmanız yeterlidir.

Okulistik Ücretsiz

Okulistik Ücretsiz Giriş

Okulistik ücretsiz kayıt işlemi için öncelikle; https://www.okulistik.com/anasayfa/kayit-ol.html linkine tıklayınız. Bilgisayar veya mobil cihazlardan üyelik oluşturmanızda bir sakınca yoktur. Sayfanın sağ kısmında bulunan;

 • Öğrenci
 • Öğretmen
 • Veli

Seçeneklerinden birini seçerek, kategorinize göre kayıt işlemini sağlayabilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra alt kısımda bulunan bilgi satırlarının tamamını işaretleyiniz ve eksiksiz olarak doldurunuz. Okulistik kayıt formunda;

 • İsim ve soy isim
 • Doğum tarihi
 • TC kimlik numarası
 • Cinsiyet

Seçimlerini yaparak alt kısımdaki ‘’Kontrol Et’’ butonuna tıklayınız. Sonraki sayfada verilen bilgileri doldurun ve sisteme sorunsuz şekilde kayıt olun.

Okulistik İndir

Okulistik ücretsiz kullanım özelliğiyle kolay kayıt ve kesintisiz erişim sağlıyor. İlkokul ve ortaokul öğrencileri için online eğitim platformu olarak tasarım edilen sistem, ana ekranınıza kayıt edilebilir. Hızlı ve kolay erişim ile tek tıkla sayfaya giriş yapabilirsiniz. Okulistik ücretsiz kayıt işlemi sonrasında ilgili eğitim paketini seçerek online ödeme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Öğrenci & Veli girişi ve Öğretmen & Yönetici giriş seçenekleri ile eğitim paketlerine hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Okulistik Market ve Evden Çalışma Yazma Paketleri ile ilk ve orta okullular için çalışma sistemi online sunuluyor.

Benzer İçerik  İett Ücretsiz | İstanbul İETT ne zamana kadar ücretsiz?

Okulistik Öğretmen Gir

Okulistik ücretsiz eğitim paketi bulunmamaktadır. Öğretmenler ve yöneticiler ücretsiz olarak kayıt olabilir ve sisteme giriş yapabilirler, ancak eğitim paketlerinin tamamı ücrete tabiidir.


 • E-İçerik paketlerinde 1’den 8. Sınıfa kadar 12 aylık eğitim modülleri bulunuyor. Tüm içerikler ile peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinde sunuluyor.
 • Okulististik Sınav Paketi, 2. Sınıf ve 8 sınıf arasında olan tüm öğrenciler için hazırlanmış e-sınav eğitim paketleridir. Türkiye geneli okulistik sınavı online sistemi ile öğrencilerin başarı sıralamasını görebilirsiniz.
 • Okulistik Beceri Paketi yine 2 ve 8. Sınıflara özel verile Beceri Tanılama ve Değerlendirme Uygulaması olarak geliştirilmiştir. Online olarak uygulanan sistemden Türkiye’nin tamamındaki öğrenciler ile çalışmalar yapılmaktadır.
 • Tam Paket seçeneği ile; e-içerik, sınav paketi ve beceri paketi bir arada sunulmaktadır.

Okulistik eğitim paketlerinin fiyatları, ödeme ve taksitlendirme seçeneklerini

https://www.okulistik.com/anasayfa/index.html linkini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Çocuklarınız için online eğitim paketi satın almak için online sunulan mesafeli satış sözleşmesini okuyabilir, eğitim içeriklerini online katalog üzerinden değerlendirebilirsiniz. 2022-2023 eğitim ve öğretim sistemine ve yeni müfredata göre hazırlanan eğitim içeriklerini inceleyiniz.

Okulistik öğrencilere ücretsiz mi?

Okulistik sistemi öğrenciler için ücretsizdir. Veliler, öğretmenler ve okul yöneticileri için de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Okulistik öğrenci girişi nasıl yapılır?

Okulistik web sistemine giriş yaparak üst kısımda bulunan ‘’öğrenci girişi’’ sekmesine tıklayarak giriş yapılır.

Okulistik öğrenci üyeliği nasıl iptal edilir?

Okulistik üyeliği alından sonraki 14 gün içinde iptal edilebilir. İptal cayma hakkı belirtilerek TECNOLİST’e eposta, telefon veya faks ile bildirim yapılarak iptal edilir.

Okulistik guvenilir mi?

Güvenilir sistem ve güvenli eğitim programları ile pek çok eğitimci ve öğrencinin kayıtlı olduğu bir sistemdir.

İlginizi Çekebilir;

En İyi 4 Öğrenci Kredi Kartı, Öğrenciler İçin En Avantajlı Kredi Kartları

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar, Ev Hanımlarına Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Öğrenciye Kredi Kartı Veren 5 Banka, Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Kaymakamlık Öğrenci Yardım Parası, Öğrencilere Para Yardımı 821 TL. 2020-2021 Dönem Başvurusu

Çanakkale Kalkım Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Benzer İçerik  İzmir Gezilecek Yerler | Tarihi Yerler, Meşhur Yemekleri, Gece Hayatı