Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Formu | Odeabank -

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Formu | Odeabank

Anasayfa > Odea Bank > Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Formu | Odeabank
05 Kasım 2018
1.013 okunma
Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi, Sigorta ve Bireysel Emeklilik Formu | Odeabank

Odeabank BES sayesinde geleceği garanti altına almak ve düzenli bir şekilde tasarruf yapmak mümkündür. Ev hanımları, öğrenciler ya da çalışanlar tarafından değerlendirilebilen sistem sayesinde yatırımlar oluşturmak kolay hale gelir. Para biriktirme konusunda problemli olan ya da sağlık güvencesi oluşturmak isteyenler açısından bireysel emeklilik sistemi avantajlıdır.

Geleceği Garantileme Fırsatı

Odeabank’ın müşterilerini memnun etmek adına sunduğu bireysel emeklilik sistemi sayesinde geleceği garantileme imkanı oluşur. Düzenli olarak ödeme yapan ve hesaplarına para yatıran banka kullanıcıları, bir süre sonrasında sağlık hizmetlerinden ya da farklı avantajlardan yararlanabilirler.

  • Odeabank sigorta sistemi sayesinde müşterilerin tüm ihtiyaçları karşılanır ve sağlıkları da güvence altına alınır.
  • Müşteriler kendilerine ve bütçelerine uygun bir emeklilik yatırım fonu oluşturabilirler.
  • Bu sayede bütçeyi zorlamadan birikim yapmak ve uzun vadede kazanç sağlamak mümkün hale gelir.
  • Son derece güvenilir olan BES sisteminde tüm banka müşterilerinin yatırımları korunur.

Odeabank mobil kullananlar aylık ya da yıllık yatırımlarını düzenli bir şekilde takip etme fırsatı bulurlar. Böylelikle kazancın ne kadar olduğu konusunda bilgi edinmekte son derece kolaydır.

%25 Devlet Katkısı İle Daha Hızlı Yatırım

Odeabank iletişim birimleri 444 8 444 olarak karşımıza çıkar. Bireysel emeklilik sistemi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, iletişim servislerini değerlendirerek detaylı bir şekilde fikir edinme imkanı oluştururlar. Günün her saatinde yardımcı olan iletişim birimi, süreç, yatırılacak tutar ve devlet desteği konusunda bilgilendirir. Vatandaşları teşvik etmek adına devlet her yatırılan tutara %25 katkı payı uygular. Bu sayede tasarruf yapılan tutarı arttırmak mümkündür.


Online başvuru imkanı: Şubelere gitmek ya da sıra beklemek istemeyenler Odeabank resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilirler. İnternet sayfasında bulunan bireysel emeklilik formunun doldurulması ile birlikte işlemler tamamlanır. Bu sayede en kısa sürede doğru bir yatırım planı oluşturmak mümkün hale gelir.

Benzer İçerik  Odeabank Trafik Sigortası, Araç Sigortaları | Sigorta ve Bireysel Emeklilik | Odeabank

Toplu Ya Da Ara Ödeme İmkanı

Müşterilerin ekonomik anlamda mağdur olmaması adına Odeabank, toplu ya da ara ödeme imkanı sunar. Böylelikle birikim yaparken zorlanmadan hareket etmek mümkündür. 2013 yılı ile birlikte BES projesine dahil olanlar devlet katkısı sayesinde motivasyonlarını arttırabilirler. Odeabank bireysel emeklilik iptali gerçekleştirebilmek adına yine aynı şekilde bankalar ya da iletişim servislerinden destek almak yeterlidir. O güne kadar yapılan tüm yatırımlar ya da birikimler, BES iptali yapıldığında müşterilerinin hesabına en kısa süre içerisinde aktarılır.

İlginizi Çekebilir;

Şekerbank Bireysel Emeklilik Sistemi, Bes Bonus Kazandırıyor – Şekerbank

Odeabank Kasko Ücretleri, Araç Sigortaları | Sigorta ve Bireysel Emeklilik | Odeabank

İNG Bank Bireysel Emeklilik Nasıl İptal Edilir?

Odeabank Trafik Sigortası, Araç Sigortaları | Sigorta ve Bireysel Emeklilik | Odeabank

Odeabank İnternet Bankacılığı, Odeabank internet şubesi