Kredi Kartı Başvurusu World, Kredi Kartı World Başvuru Bankalar - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Kredi Kartı Başvurusu World, Kredi Kartı World Başvuru Bankalar

Worldcard kredi kartı başvurusu sorgulama, Vakıfbank kredi kartı başvurusu World, yapı kredi kartı World başvuru ve tüm diğer bankalar için yazımızı okuyunuz.

Anasayfa > Banka Haberleri > Kredi Kartı Başvurusu World, Kredi Kartı World Başvuru Bankalar
27 Mayıs 2018
1.223 okunma
Kredi Kartı Başvurusu World, Kredi Kartı World Başvuru Bankalar

Çeşitli bankalar aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunmanız mümkün olacak. Word kredi kartını Vakıfbank üzerinden talep edebileceğiniz gibi Anadolubank, TEB, Yapı Kredi gibi bankalar üzerinden de başvuruda bulunmanız mümkündür. Başvuruda bulunma adına internet sitesini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Vakıfbank şubelerinden birine giderek de kredi kartı için başvuruda bulunmanız mümkün olacak. Oldukça avantajlı özellikleri bulunur. Yoğun bir şekilde kredi kartı kullanan ve ödemelerini düzenli bir şekilde yapan kişilerin kredi notları da yüksek olur. İlk kez kredi kartı kullanacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken birtakım hususlar bulunur.

Kredi Kartı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli

Günlük hayatta yanınızda para taşımanıza gerek kalmadan taksit ve puanlama özellikleri bakımından avantajlı özellikleri bulunan kredi kartlarını güvenle kullanabilirsiniz. Ancak bazı hususlarda dikkatli davranmanızda yarar var.

 • Kredi kartı kullanırken kart limitine göre değil, kendi gelirinize göre alışveriş yapmalı ve harcamalarda bulunmalısınız.
 • Kredi kartı kullanırken asgari ücreti ödemeniz kredi notunuzu olumsuz etkiler. Bu nedenle kartınızın her ay dönem borcunu ödemeye özen göstermelisiniz.
 • Kart ödemelerinin düzenli yapılması kredi notu açısından oldukça önemlidir. Uzun vadede gecikmeler yüzünden kredi skorunuzda düşecektir.
 • Bu nedenle son ödeme tarihine dikkat ederek harcamalarınızı buna göre ayarlamanız gerekiyor.
 • Daha düzenli kredi kartı kullanımı sağlamak adına ise hesap kesim tarihini aylık gelir tarihinize bakarak ayarlamanız gerekiyor.

Word Kredi kartı kullanacak olan kişilerin de bu özellikleri dikkate alması oldukça önemlidir.

Yapı Kredi Word Kredi Kartı

Taksitli nakit avans hizmeti de sunan Yapı ve Kredi Bankası World kredi kartı başvurusu internet üzerinden, şubelerden ya da telefon bankacılığı üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Bunun için tek yapmanız gereken www.worldcard.com.tr adresine erişim sağlamak olacak.

 World Kredi Kartı Başvurusu:  İnternet üzerinden siteye erişim sağlayan kişiler; T.C. Kimlik numarası, aktif olarak kullanılan cep telefonu numarası ve güvenlik kodu ile başvuruda bulunabilir. Kişisel verilen işlenmesine ait metni okudum sekmesini de işaretledikten sonra “hemen başvur” butonuna tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

 • Başvuru sonuçlarını öğrenebilmek adına yapikredi.com.tr adresine tıklayarak ana sayfa üzerinde yer alan kredi kartı başvuru sorgulama butonuna tıklamanız gerekiyor.
 • Worldcard, World platinum kart, World sanat kart, World Eko Kart olmak üzere size en uygun kredi kartını belirlemek adına 444 0 444 Yapı Kredi müşteri hizmetlerinden bilgi alabilir ya da size en yakın şubeye giderek banka personelleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

 Word SMS İle Başvuru:  World karta sahip olmak adına WORLD yazın ve boşluk bırakıp T.C. Kimlik numaranızı yazın. Ardından 4421’ e göndererek sms ile World kredi kartı başvurusu yapın.


 Word Kartı Çevirmek:  SMS üzerinden de World kartınızı  başka bir ürüne çevirmeniz mümkün olacak. Bunun için 4454’ e öncelikle talepte bulunacağınız kredi kartı türünün kısaltmasını yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazarak kısa mesaj atmanız yeterlidir.

 • Temassız özellik için; TMS
 • Ek Kart için; EKKART
 • E- Hesap özetine geçiş için; EKSTRE
 • Kredi kartından fatura talimatı için; EKSTRE yazmanız gerekiyor.

Daha sonra müşteri hizmetleri sizi arayarak işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

 World Hizmetleri:  Hızlı cep özelliği sayesinde istediğiniz her yerden tek bir SMS ile Turkcell paketi yüklemeniz mümkün olacak. İstediğiniz Turkcell Hazır Kart numarasından 4422’ ye paket ismini yazarak satın alabilirsiniz.

 • Bunun yanı sıra 5-12 ay arasında vade seçenekleri ile taksitli nakit avans özelliğine sahiptir.
 • Yaptığınız alışverişler sonucunda puan kazanmanızda mümkündür. Bu sayede puanlarınızı biriktirerek alışverişlerinizden kazançlı çıkabilirsiniz.

Albaraka World Kredi Kartı

444 5 666 numaralı müşteri hizmetlerine bağlanarak ya da internet sitesi adresine erişim sağlayarak Albaraka World kredi kartı başvurusu yapılabilir. Bunun yanı sıra dilerseniz Albaraka şubelerinden birine giderek de kredi kartı için başvuruda bulunmanız mümkün olur. Bu sayede World kart hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Anadolubank World Kredi Kartı

Nakit çekimde %1, 84 faiz oranları ile hizmet eden Anadolubank World kredi kartı başvurusu şubeler üzerinden gerçekleştirilebilir.

 • Classic Worldcard yıllık ücreti 66 TL, Gold Worldcard yıllık ücreti 82 TL, Platinum Worldcard ise 93 TL’dir.
 • Kredi kartının borç ödemesi geciktiğinde ise %2, 34 faiz oranı uygulanır.
 • Kredi kartının kullanım süresi ise 3 yıl olarak belirlenmiştir. Alışverişlerinizde puan kazanırsınız. 1 worldpuan ise 0,005 TL’ye eşittir.

TEB World Kredi Kartı

TEB World kredi kartı başvurusu TEB şubelerinden birine giderek oldukça kolay bir şekilde yapılabilir.  World kartınız ile harcama sözü verdiğinizde 500 TL’ye kadar bonus kazanmanız mümkün olacak.

 • Toplamda 100 TL harcadığınızda ise hafta sonu yapılacak olan sinema ve tiyatro harcamalarından %50 indirim kazanılır.
 • Kazandığınız puanlar sonucunda ise alışverişlerinizi bedava yapabilirsiniz.
 • Nakit avans çekebilir ya da tüm banka işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • TEB World card asgari ücreti 36 TL, Gold World Kart 42 TL, Platinum Kart 72 TL olarak belirlenmiştir.

Başvuruda bulunan kişiler World kredi kartı başvurusu sorgulama sisteminden yararlanarak kredi kartına sahip olup olmadığını öğrenebilir.

Vakıfbank World Kredi Kartı

Vakıfbank World kredi kartı başvurusu da oldukça kolay bir şekilde yapılır. Bunun için www.vakifbank.com.tr adresine erişim sağlamanız ve hemen başvur butonuna tıklayarak gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacak.


Benzer İçerik  Bankadan Kırmızı Kalem Yiyenlere Kredi | Kırmızı Kalem yiyenlere hangi banka kredi veriyor?