KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 - 2023 | KOSGEB Destek Kredisi Veren Bankalar -

KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 – 2023 | KOSGEB Destek Kredisi Veren Bankalar

KOSGEB kredisi veren bankalar, kimler KOSGEB üzerinden kredi çekebilir, KOSGEB’e E-Devlet’ten başvurulur mu, KOSGEB kredisi veren bankalar nelerdir, esnaflara KOSGEB kredisi veren 11 banka hangileri, esnafa KOSGEB kredisi veren bankaların listesi hakkında tüm bilgiler haberimizde!

Anasayfa > KOSGEB > KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 – 2023 | KOSGEB Destek Kredisi Veren Bankalar
05 Ekim 2020
1.023 okunma
KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 – 2023 | KOSGEB Destek Kredisi Veren Bankalar

KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 – 2023; KOSGEB 1990 yılında kurulmuş bir kurum olması ile birlikte girişimcilik üzerine girişimcinin yanında olan bir kuruluştur. Girişimciliğe yeni başlamış bu yola yeni girmiş genç girişimcilerden seviye atlayarak bir yerlere gelmiş ancak daha da büyümek isteyen kişilerin yanındadır. Sende bir girişimciysen bu yazımızı dikkatli okumalısın. Girişimcilik küçük bir yerle başlayanların ya da daha büyük bir iş yerinin daha da büyümesiyle gerçekleşen bir durumdur. KOSGEB bu sırada dâhil olan bir kurumdur. Girişimcilik üzerine her şeyi barındırırken müşterisine de bunu aktarmaktadır. KOSGEB bir iş yeriniz olduğu taktir de ya da iş yeri açmak için bir yola girildiği durumda karşımıza çıkmaktadır. KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 – 2023 da burada devreye girmektedir. Peki, kimler krediden faydalanabilir? Yazının devamında bu soruya cevap bulacaksınız.

Kimler KOSGEB Üzerinden Kredi Çekebilir?

KOSGEB üzerinden kredi çekmek istiyorsan bunun için 18 yaşını doldurmuş olman şartlar arasında bulunmaktadır. Daha küçükler için bu mümkün değildir. Bununla birlikte yasa dışı işler yapan ya da daha önce yapmış bireylerinde bu krediyi alamamaktadır. Türkiye Cumhuriyetin de yaşayan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişiler kredi çekebilirler. KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 – 2023 ile şartları sağlayan anlaşmaların yapılması gerekmektedir. Şartlar her iki taraf içinde olumsuzluk yaratırsa kredi çekilemez. Bu da KOSGEB kredisi çekmenin diğer bir şartıdır.

KOSGEB ve İlk Kez İş Kuracaklar

KOSGEB bir girişimcilik desteğidir. 18 ve 30 yaşları arasında bulunan aynı zamanda bu yaş aralığında ilk kez iş kuracak olan kişilere destek sunan bir kuruluştur. Genç girişimcilere desteğini esirgemeyen KOSGEB aynı zamanda bu konuda faizsiz bir şekilde kredi imkânı da sunmaktadır. KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 – 2023 İş hayatına yeni atılmış biri iseniz ve bu konuda deneyimsiz iseniz KOSGEB ile birlikte alacağınız kredi ile bir başlangıç yapmanız mümkün olacaktır. İlk kez iş kuran birisi için ilk deneyim zor olacağı için ayakta kalması da sabır gerektiren bir durum olacaktır. Burada birçok vergi yükü ile birlikte aynı zamanda birçok maddi açıdan yüklerini azaltarak KOSGEB kredisi ile birlikte bir tutarlılık sağlanması mümkün olacaktır. KOSGEB, 30 yaş altı ve 18 yaş üstü kişilere K-kredi imkânı sağlamaktadır. Yeni bir iş açmak istiyorsanız ve bu yaş aralığında iseniz KOSGEB kredisi ile yeni bir başlangıç yapmak sizin için güzel bir deneyim ve cazip bir hal alacaktır.

Benzer İçerik  Kadınlara KOSGEB Desteği, Kadın Girişimcilere KOSGEB Hibe Kredi Desteği (Ev Hanımlarına)

KOSGEB’e E-Devlet’ten Başvurulur Mu?

Yeni başlayan bir girişimciysen ve bu konuda destek almak istiyorsan KOSGEB senin için uygun olacaktır. E-devlet üzerinden adımları izleyerek bir başvuru yapabilirsin. KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 – 2023 ile de anlaşmalı banka ile çalışarak KOSGEB desteği görmen de mümkün olacaktır.

KOSGEB Kredisi Veren Bankalar Nelerdir?

KOSGEB girişimcilik ağı bir kaç tane banka ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Siz de herhangi bir banka ile KOSGEB anlaşmalı olarak araştırdığımız zaman bu konuda desteğini görebilirsiniz. Anlaşmalı bankalar yalnızca girişimcilik desteği bakımından değil aynı zamanda oluşabilecek herhangi bir durumlarda da işletme sahiplerine gerekli yardımı yapacak olan bankalar konumundadır. Devlet bankaları arasında Halkbank diğer bankalara nazaran KOSGEB anlaşmalı devlet bankası olması ile birlikte işletmelerde yaşanan doğal afet problemlerinde de desteği olan bir bankadır. Bunun dışında; KOSGEB Kredisi Veren Bankalar 2022 – 2023

 • Denizbank
 • Finansbank
 • Garanti Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Vakıflar Bankası
 • İş Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • Türk Ekonomi Bankası
 • Fortis Bank
 • Alternatif Bank
 • Akbank

Sıraladığımız bankalar KOSGEB anlaşmalı bankalar olarak yer almaktadır.

İlginizi Çekilebilir;

Hibe Kredi 2022 (Şartları, Nasıl Alınır?)

KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Başvurusu 2021 | KOSGEB Girişimcilik Başvuru Formu

KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır? Yol Haritası 2021 | Kolay KOSGEB Kredisi Alma

KOSGEB İş Kurma Kredisi, İşyeri Açma Kredisi 2022 Devlet Teşvikleri Banka

KOSGEB Başvuru Şartları 2021 | KOSGEB Başvuru Şartları Nelerdir?