Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

İng Bank Trafik Sigortası, Kasko Sigortası | ING Bank

05.11.2018
262
İng Bank Trafik Sigortası, Kasko Sigortası | ING Bank

İng bank kasko ya da sigorta hizmetleri, mallarını korumak isteyenler açısından faydalıdır. Taşınır ve taşınmaz mallara sigorta yapılması, yüksek tutarlarda maddi kayıp verilmesini de engeller. Trafik sigortası sayesinde ise araçta ortaya çıkabilen kaza ya da çarpma gibi durumlarda maddi zararları ortadan kaldırır. Bilgi almak isteyenlere İng bank çağrı merkezleri ya da şubeler yardımcı olur.

Kobiler Ve Ticari Firmalar Açısından Avantajlı

İng sigorta acenteleri sayesinde kasko sürecini başlatmak son derece pratik ve kolaydır. Trafik sigortası özellikle, kobiler ve ticari firmalar açısından avantajlıdır. Birde fazla aracı olanlar, sigorta yaptırarak oluşabilecek kazalarda maddi kayıp verilmesini engeller.

  • Sigorta hakkında bilgi edinmek isteyenlere 444 25 25 numaraları yardımcı olur.
  • Prim ödemelerini düzenli olarak gerçekleştirenler hem banka hem de sigorta firması ile herhangi bir problem yaşamazlar.
  • Ödemelerin taksitle ya da peşin olarak gerçekleştirilmesi mümkündür.

Uzun vadede kayıp vermemek ve araçları koruyabilmek adına sigorta yaptırmak temel görevler arasında gösterilir. Yapılan yasa değişiklikleri sonrasında trafik sigortası da araç sahipleri için zorunlu hale gelmiştir.


Taminat Durumlarına Dikkat Edilmeli

Herhangi bir bankadan trafik sigortası hizmeti almadan önce taminat durumlarına dikkat etmek gerekir. Kapsamlı ve detaylı bir şekilde sigorta hizmeti sunan bankalar ile çalışmak her zaman daha faydalı olacaktır.

  • Bu noktada ise İng bank, müşterilerini memnun edebilmek adına birbirinden farklı taminat seçenekleri sunar.
  • Yangın, deprem, sel ya da su baskını gibi durumlarda araçta meydana gelen hasar karşılanır.
  • Yine aynı şekilde hayvanların verdiği zararlarda sigorta kapsamı içerisindedir.
  • Herhangi bir kaza anında, sürücünün hatalı olmaması durumunda tüm hasar temin edilir ve orijinal parça değişimi yapılır.

İng bank sigorta iptali gerçekleştirebilmek için ise şubelerdeki görevliler ile görüşmek yeterlidir.

Benzer İçerik  ING Bank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, İng Bank Atmde Para Sıkıştı

Uzun Vadede Maddi Kayıpların Oluşmamasına Destek

İng bank iletişim birimleri, sigorta başlangıcı, ödenecek tutar ya da iptali gibi unsurlarda kullanıcılara yardımcı olur. Uzun vadeli maddi kayıpların oluşmaması adına her zaman bankaların sunduğu sigorta fırsatlarını değerlendirmek faydalı olacaktır. İng bank trafik sigortası sayesinde aracın tüm bakım ve servis hizmetleri de ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Birden fazla araca sahip olanların güvenle yolculuk yapabilmeleri adına bu tür sigorta seçenekleri yararlıdır. Sigortanın kapsamı, başlangıç ya da bitiş süreci ile ilgili bir problem yaşayanlar çağrı merkezi iletişim numaralarını da kullanarak sorunlarından kurtulabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.