Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

İng Bank Swift Kodu, Döviz Transferi (SWIFT)

05.11.2018
482
İng Bank Swift Kodu, Döviz Transferi (SWIFT)

İng bank swift, ülkemizde ve yurt dışında kesintisiz bir şekilde para akışı sağlamak isteyenler açısından avantajlı yöntemlerden bir tanesidir. Özellikle farklı ülkelerdeki banka şubelerine para gönderimi aşamasında kolaylık sağlayan swift kod, her bankaya göre değişiklik gösterir. İşlem yapmadan önce bilgi edinmek isteyenlere ise 444 25 25 iletişim servisleri yardımcı olur. Bu sayede güvenle para akışı sağlamak oldukça kolaydır.

Güvenle Döviz Transferi

Türk lirası dışında, Dolar ya da Euro gibi dövizleri de swift kod sayesinde birbirinden farklı hesaplara güvenle aktarmak mümkündür. Elektronik ödeme sistemlerinin profesyonel hale geldiği İng bank, müşteri memnuniyeti adına hizmetlerini çeşitlendirmeye özen gösterilir.

  • Swift kodu nasıl öğrenilir diye araştırma yapanların, İng bank iletişim servislerini kullanmaları ya da şubelerden bilgi almaları yeterlidir.
  • Aynı zamanda online resmi internet sitesi üzerinden de kod bilgilerini öğrenmek pratiktir.
  • Acil gönderim fırsatı sunan sistem sayesinde, para en kısa süre içerisinde belirtilen hesaba aktarılır.

Çapraz kur imkanı sunulan swift işlemlerinde Türk lirası üzerinden Dolar ya da Euro hesaplarına para yollamak mümkündür.


Farklı Ülkelere Para Aktarımı

İng bank swift işlemleri ile ilgili fikir edinmek isteyenler adına resmi internet sitesi üzerinde açıklamalar bulunur. Düzenli swift talimatı verenler, farklı ülkelerdeki okul ya da kira taksitlerini problem yaşamadan ödeme fırsatı elde ederler. İng bank swift kodu ise INGBTRIS olarak karşımıza çıkar.

Swift işlem ücretleri: Her bankanın sunduğu swift ücretleri birbirinden farklılık gösterir. Belirtilen yöntemi kullanarak para akışı sağlamak isteyenlerin ise 36.75 TL ödemeleri faydalarına olacaktır. Bu sayede sorun yaşamadan farklı ülkelere, güvenle para gönderimi yapma fırsatı oluşur.

İnternet Şubeden Kolay Para Gönderme

İng bank para transferleri nasıl yapılır araştırmasında olanların şubeler ile uğraşmak yerine mobil uygulamayı indirmeleri yeterlidir. Mobil bankacılık sayesinde para birimi ve tutar girilmesi durumunda aktarım işlemleri kısa sürede tamamlanır.

  • Güvenilir bankalardan bir tanesi olduğundan dolayı para transferi aşamasında bir sorun yaşanmaz.
  • İnternet şube sayesinde hesapları kontrol etmek ve para talimatları hakkında fikir edinmek daha kolaydır.
  • Swift kod sayesinde paranın hangi banka ve şubeden gönderildiğini öğrenmek pratik hale gelir.
  • Gün içerisinde sürekli para transferi yapanlar için bu tür bir yöntem avantajlı olacaktır.
Benzer İçerik  İng Bank İnternet Bankacılığı, ing bank kart şifresi alma

İlk kez swift kod ile transfer sağlayacaklara ise müşteri hizmetleri 7/24 destek ve bilgilendirme sağlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.