HSBC İnternet Bankacılığı, hsbc internet bankacılığı borç sorgulama -

HSBC İnternet Bankacılığı, hsbc internet bankacılığı borç sorgulama

Anasayfa > HSBC Bank > HSBC İnternet Bankacılığı, hsbc internet bankacılığı borç sorgulama
05 Kasım 2018
1.258 okunma
HSBC İnternet Bankacılığı, hsbc internet bankacılığı borç sorgulama

HSBC İnternet banka sistemi için banka müşterisi olmak gereklidir. İnternet bankacılığı sisteminde sunulan tüm hizmetlerden yararlanma sağlanabilir. İnternet erişimleriyle banka şubesine gitmeye gerek kalmak hizmetlerden faydalanabilmek için şifre alınması gereklidir.

Ayrıca bankaların mesai saatleri dışında da 7/24 işlem yapılabilmesi için sunulan dijital opsiyonlardan biridir. HSBC Bank müşterileri, telefon bankacılığı sistemini kullanarak, internet bankacılığı şifrelerini öğrenebilirler.

HSBC Dijital Bankacılık

Hsbc internet bankacılığı telefon numarası 0850 211 0 111 hattından erişim sağlanarak, internet giriş şifreleri edinilebilir. Mobil bank sistemleriyle uygulama kullanılabilir ve uygulama girişinde şifre belirleyerek, bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

7/24 hizmet seçeneğiyle HSBC Bank, İnternet Bankacılığı, bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleriyle pek çok hizmet sunuyor.

HSBC İnternet Bankacılığı Hizmetlerinden Faydalanabilmek için;

  • HSBC Bank kullanıcı kodu,
  • Parola
  • Şifrenizi

Temin edilerek bankacılık sistemlerinden online olarak faydalanma sağlanabilir.  Ayrıca; Mobil Güvenli Anahtar ve Güvenli Anahtar olması, İnternet Bankacılığı girişleri için gereklidir.

HSBC İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Hsbc bireysel bankacılık sistemlerinde sunulan hizmetlerden yararlanmak ve online işlemler yapmak için, SMS tek kullanımlık şifre ile giriş sağlanabilir. Banka müşterisisin sistemde kayıtlı olan cep telefon numarasına iletilen şifre ile internet bankacılığı girişi sağlanabilir.

HSBC İnternet Bankacılığı kullanıcı kodu ve şifresini almak için 4 farklı yöntem sunuluyor. Bunlar arasında;


  • HSBC’den banka kartı veya Advantage kredi kartları ile ‘’Anında şifre’’ sekmesini kullanarak, Bireysel İnternet Bankacılığı şifresi anında alınabilir.
  • HSBC kredi kartı ya da HSBC banka kartı kullanılarak HSBC ATM’lerinden şifre alma işlemi sağlanabilir.
  • HSBC Telefon bankacılığı üzerinden erişim sağlanabilir.

HSBC İnternet Bankacılığı Hizmetleri

Hsbc internet bankacılığı kredi başvurusu yanı sıra, transferler, ödemeler, kredi kartı başvurusu gibi pek çok işlem yapılabilmektedir. İnternet bankacılığı şifresini öğrenmek için 0850 211 0 111 numarasını arayarak, telefon bankacılığı şifrenizi girebilir ve ardından sırayla 4- 4’ü tuşlayarak işlem yapabilirsiniz. Telefon Bankacılığı şifrenizi olmayan banka müşterileri direkt olarak Müşteri Hizmetleri personeli ile iletişime sağlayarak, yeni şifresini alabilirler.

Benzer İçerik  HSBC Kasko Ücretleri, Kasko Sigorta Poliçesi | HSBC

HSBC şubelerinden de internet girişleri için ‘’Hazır şifre’’ edinilerek, Bireysel internet Bankacılığı şifresi alınabilir.

İnternet Bankacılığı sistemine ilk defa giriş yaparken Mobil Güvenlik Anahtar veya Güvenli Anahtarı olması gereklidir. Her ikisi de yok ise tercih ekrana bu şifreler girilerek, edinim sağlanabilir.

Güvenli anahtar ya da mobil güvenli anahtar olmadığından, tek kullanımlık SMS ile sisteme giriş sağlanabilir.

İlginizi Çekebilir;

HSBC KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), HSBC Esnaf Kredisi Hesaplama

HSBC İban Sorgulama, IBAN Uygulaması Mevduat Ürünleri Günlük Bankacılık HSBC

HSBC Hayat Sigortası, Yıllık Hayat Sigortası | HSBC

HSBC Swift Kodu, HSBC Swift Kodu Sorgulama

HSBC Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Poliçesi | HSBC