Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Garanti Bankası Zorunlu Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası | Garanti Bankası

Garanti Bankası Zorunlu Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası | Garanti Bankası

Garanti bankası trafik sigortası yaptırmak isteyenlerin en yakın şubelerden bilgi almaları faydalarına olacaktır. Araç ya da taşıt sahibi olanların zorunlu yaptırmaları gereken sigorta işlemleri, Garanti bankası tarafından kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Bilgi edinmek isteyenlerin en yakın şubeleri ziyaret etmeleri gerekir. Sigorta kapsamında araç ile ilgili maddi bir hasar oluşması durumunda tüm zarar karşılanır.

İşlem Formunu Doldurmak Yeterli

Garanti bankası aracılığıyla trafik sigortası yaptırmak isteyenlerin öncelikle işlem formunu doldurmaları gerekir. Türkiye’nin birbirinden farklı il ve ilçelerinde bulunan Garanti şubelerine giderek başvuruda bulunmak ve form doldurmak son derece kolaydır. Ad, soyad, iletişim bilgileri ve plaka aktarıldığında form tamamlanır. Garanti sigorta sorgulama süreci ise online şube ya da mobil uygulama üzerinden takip edilir.


Online Başvuru İmkanı

Şubelerde beklemek istemeyenler, zorunlu trafik sigortası kapsamında Garanti online bankacılık üzerinden de işlem yapabilirler. Bu noktada bankanın resmi internet sitesini ziyaret etmek yeterlidir. Başvuru formu doldurulup, belirtilen tutar yatırıldıktan kısa süre sonrasında işlem tamamlanır. Trafik sigortası yapan bankalar içerisinde Garanti şubelerinde başvuru süreci daha hızlı şekilde gerçekleşir.

Garanti Cep İle Şubede Bekleme Derdi Yok

Garanti cep sayesinde şubede bekleme derdi olmadan trafik sigortası yaptırmak mümkündür. Bu noktada İos ya da Android cihazlara Garanti mobil uygulamasını indirmek faydalı olacaktır. Garanti bankası sigorta aşamasında bilgilerin eksiksiz kaydedilmesine özen gösterir.

  • Cep şubeden sigorta başvurusu yapmak ve süreci takip etmek kolaydır.
  • Tüm işlemler onaylandığında sigorta evraklarını imzalamak adına en yakın şubelerden birine gitmek gerekir.
  • Trafik sigortası, kaza ya da çarpma anında maddi kayıp verilmesini engeller.

Sigorta yaptırırken cep şubede bilgilendirme formu da mevcuttur.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Qr İle Para Yatırma, garanti qr kodu nasıl okutulur
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.