Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Garanti Bankası Yurtdışı Anlaşmalı Bankalar, Paracard Bonus | Yurtdışı Kullanım

13.10.2018
1.645
Garanti Bankası Yurtdışı Anlaşmalı Bankalar, Paracard Bonus | Yurtdışı Kullanım

Garanti bankası anlaşmalı bankalar kullanıcıların yurtdışında da bankacılık işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Bu noktada bilgi almak isteyen kullanıcılara 444 0 333 numaraları yardımcıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde para transferleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Aynı zamanda güvenlik açısından da herhangi bir problem oluşmaz.

Kolay Para Transferi

Yurtdışında da farklı iş bağlantıları olanlar açısından anlaşmalı bankaların olması avantajlıdır. Garanti paracard yurtdışı kullanıma açma aşamasında müşteri hizmetleri, cep şube ya da en yakın bankalar aracılığıyla işlem yapmak son derece kolaydır. Bu sayede hesabı farklı ülkelerde de sorunsuz bir şekilde kullanmak mümkün hale gelir.

Yurtdışında Hesabı Değerlendirme İmkanı

Sık seyahat eden ve hesabını kontrol altında tutmak isteyenlere Garanti cep şube yardımcı olur. Garanti yurtdışı kredi kartı kullanımı da müşterinin isteği doğrultusunda yeniden şekillendirilebilir. Hesabı kontrol edebilmek ve yurt dışında da değerlendirmek isteyenlerin müşteri hizmetlerinden kullanıma açmalarını talep etmeleri yeterli olacaktır. 0 850 222 0 333 numarası da müşteri hizmetlerine direk bağlanılmasına yardımcı olur.


Düşük Aktarım Ücreti

Garanti bankasına ait hesaplarını yurt dışında da kullanmak isteyenlerin öncelikle işlem ücretleri hakkında fikir sahibi olmaları gerekir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan banka ise işlem ücretlerinin düşük olmasına özen gösterir. Bonus kart yurt dışı kullanıma açma imkanı sayesinde dünyanın her yerinde alışveriş yapmak mümkündür.

  • Garanti bankasının Türkiye dışında Malta ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de şubeleri bulunur.
  • Aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerindeki bankalar ile anlaşmalı olduğu için para akışı sırasında bir problem yaşanmaz.
  • Müşteriler iletişim servisleri ya da şubelerden konuyla ilgili detaylı bilgi edinme imkanı elde ederler.

Bu sayede para transfer etmek ya da alışveriş yapmak pratik hale gelir.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Eft Ücreti, Garanti Bankası EFT ve Havale Masrafları Ne Kadar?
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.