Garanti Bankası Western Union Komisyon Oranları, Garanti Bankası Para Transferi Western Union -

Garanti Bankası Western Union Komisyon Oranları, Garanti Bankası Para Transferi Western Union

Anasayfa > Türkiye Garanti Bankası > Garanti Bankası Western Union Komisyon Oranları, Garanti Bankası Para Transferi Western Union
13 Ekim 2018
1.293 okunma
Garanti Bankası Western Union Komisyon Oranları, Garanti Bankası Para Transferi Western Union

Garanti bankası Western Union, uluslar arası alanda problemsiz bir şekilde para akışı sağlamaya yardımcı olan sistemler arasındadır. Belirtilen yöntem sayesinde yurt dışındaki 500’ün üzerindeki bankaya anında para gönderimi yapmak mümkündür. Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilere, şube görevlileri yardımcı olur.

Yurt Dışına Para Göndermek Daha Kolay

Kullanılan Western Union yöntemi sayesinde yurt dışına para göndermek son derece kolaydır. Yurtdışındaki acente hizmet noktalarına para yollamak, daha güvenli ve kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde tamamlanır. Garanti bankası western union para çekme aşamasında kullanıcıların hesap bilgilerini doğru bir şekilde aktarmaya dikkat etmeleri gerekir.

Para Birimine Göre Farklı Komisyon Oranları

Kullanılan para birimine göre Garanti bankası müşterilerine farklı komisyon oranları uygulanır. Western Union garanti para çekme aşamasında ise atm’lerden işlem yapmak son derece kolaydır. Tüm havaleler en kısa süre içerisinde hesaba aktarılır. Dolar kullananlar için komisyon ücreti 15 TL, Euro kullananlar için ise 16.50 TL olarak belirlenmiştir.


Hızlı Para Aktarım İmkanı

Garanti cepten western union hızlı bir şekilde para aktarımına yardımcı olur. Üstelik yalnızca TL üzerinden değil, Euro, Dolar gibi uluslar arası para birimleri üzerinden de işlem yapmak mümkündür.

  • Western union yöntemini ilk kez değerlendirecekler iletişim servisleri dışında resmi internet sitesi üzerinden de bilgi alabilirler.
  • Cep şube kullananlar belirtilen hizmeti tercih ederek yurt dışındaki firmalara para aktarımı yapabilirler.
  • Kayıtlı gönderilerim sekmesi üzerinden işlemleri tekrar etmek son derece pratik ve kolaydır.

Quick pay, Western union uygulaması ile anlaşmalı olduğundan dolayı kullanmak mümkündür. Belirtilen sistem sayesinde para çekme ya da yatırma işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlanır.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Cumartesi Açık Mı?, Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte hizmet veren şubeler

İlginizi Çekebilir;

Garanti Bankası Yurtdışından Gelen Para, Garanti Bankası Yurt Dışından Gönderilen Para

Akbank Swift Kodu, Akbank BIC Kodu / Swift Kodu AKBKTRIS

TEB Pos Cihazı, Kobiler için TEB POS | Türk Ekonomi Bankası

Odea Bank Pos Cihazı, Dial-Up Pos, Mobil Pos, Yazarkasa Pos

İŞKUR Kredi Başvurusu, İşkur Hibe Kredisi Nasıl Alınır?