Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Garanti Bankası Swift Ücretleri,Garanti Bankası Döviz Transferi (Swift)

Garanti Bankası Swift Ücretleri,Garanti Bankası Döviz Transferi (Swift)

Garanti bankası swift, güvenli para aktarımı açısından avantajlı yöntemlerden bir tanesidir. Uluslar arası alanda para akışı sağlamak isteyenler swift kodları sayesinde problem yaşamadan işlemlerini gerçekleştirirler. Ülkemizde hizmet veren devlet ya da özel bankalar ise müşterilerinden ekstra ücret talep edebilir. Swift ücretleri ise her yıl yeniden güncellendiği için takipte olmak gerekir.

Swift İşlem Ücreti Yok

Garanti bankasında yapılan swift işlemleri sırasında herhangi bir işlem ücreti alınmaz. Bu sayede para akışı sağlamak son derece pratik ve kolaydır. Swift ücreti almayan banka kategorisi içerisinde gösterilen Garanti, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Swift hakkında daha çok fikir edinmek isteyenlere ise 444 0 333 numaraları yardımcıdır.

7/24 Müşteri Hizmetleri Desteği

Garanti bankası müşteri hizmetleri, saat fark etmeksizin 7/24 yardımcı olur. Bu sayede hem swift hakkında fikir edinmek hem de güvenle para akışı sağlamak oldukça pratiktir. Garanti bankası swift kodu TGBATRIS olarak belirlenmiştir. Swift ücreti alınmadığı için  günün her saatinde para akışı sağlamak mümkündür.


Banka Kodlarının Doğru Belirtilmesi Önemli

Banka kodlarının doğru belirtilmesi, paranın problemsiz bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur. Böylelikle uluslar arası alanda para akışı aşamasında bir sorun yaşanmaz. Garanti swift ücreti olmadığı için kullanıcılarının sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır.

  • Swift sayesinde bankanın teslim edildiği hesap üzerinden kontrolünü yapmak kolaydır.
  • Her bankanın swift kodu, para akışı sırasında güvenlik açığı yaşanmaması adına belirlenmiştir.
  • İlk kez işlem yapacaklara şubelerdeki profesyonel görevliler yardımcı olur.

Garanti bankası aktif iletişim servisleri sayesinde bankacılık işlemlerinde herhangi bir problem yaşanmaz. Swift ücreti alınmadığı gibi aktarım sırasında tüm banka müşterilerine yardımcı olunur.

Benzer İçerik  Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Bonus Card (Kredi Kartı) Başvuru Formu
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.