Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Garanti Bankası Qr İle Para Yatırma, garanti qr kodu nasıl okutulur

Garanti Bankası Qr İle Para Yatırma, garanti qr kodu nasıl okutulur

Garanti Qr kod hizmeti, son dönemde banka müşteri tarafından çok fazla tercih edilmeye başlamış durumdadır. Hem para yatırma hem de çekme fırsatı sunan Qr kod, son derece güvenilirdir. Yapılan işlemler sırasında hesap bilgileri korunur ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz

Güvenli Ve Hızlı Para Aktarımı

Güvenli ve hızlı para aktarımına yardımcı olan Qr kod, son dönemde düzenli olarak para akışı sağlayan kullanıcılar tarafından talep görmeye başlamıştır. Garanti Qr kod okumuyor diye problem yaşayanların ise 444 0 333 iletişim servisini değerlendirmeleri faydalarına olacaktır. Yaşanan sorunlar en kısa süre içerisinde sonuçlanır ve para aktarımı mümkün hale gelir.

Cep Şube Kullananlar Açısından Avantaj

Şubelere gitmeden kısa süre içerisinde para akışı gerçekleştirmek isteyenler açısından mobil uygulama son derece avantajlıdır. Cep şube sayesinde Qr kod ile para yatırmak daha pratik hale gelir. Bu noktada yalnızca kodun telefona okutulması ve gelen kodun sisteme kaydedilmesi yeterlidir. Garanti Qr kod ile para çekme limiti ise günlük 3000 TL olarak belirlenmiştir.


Atm’lerden Para Yatırma İşlemi

Qr kod kullanarak mobil şube dışında atm’ler üzerinden de para akışı sağlamak mümkündür. Garanti Qr kod ile para yatırma aşamasında atm’leri kullananların günlük limitlere dikkat etmeleri faydalarına olacaktır. Belirtilen kod sayesinde Atm’lerden şifre ile işlem yapmak mümkündür.

  • Bu aşamada karta ihtiyaç duymadan para yatırmak kolay hale gelir.
  • Qr kod son dönemde popüler hale gelen en güvenilir yatırım yöntemlerinden bir tanesidir.
  • İşlem sırasında bir problem yaşayan kullanıcılara şubelerdeki görevlilerde yardımcı olur.

Düzenli olarak para yatırımı yapanlar için Qr kod en avantajlı seçenekler arasındadır. Bilgi almak isteyenlere müşteri hizmetleri 7/24 yardımcı olur.

Benzer İçerik  Garanti Bankası HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), HGS Sorgulama ve Ödeme
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.