TEB Kasko Ücretleri, Kasko Değer Listesi ve Araç Kasko Değeri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

TEB Kasko Ücretleri, Kasko Değer Listesi ve Araç Kasko Değeri

Anasayfa > Türk Ekonomi Bankası > TEB Kasko Ücretleri, Kasko Değer Listesi ve Araç Kasko Değeri
06 Ekim 2018
1.361 okunma
TEB Kasko Ücretleri, Kasko Değer Listesi ve Araç Kasko Değeri

TEB kasko fırsatları sayesinde aracınızı güvence altında tutmak mümkündür. Bu noktada hem TEB şubelerindeki görevliler hem de müşteri hizmetleri detaylı bilgilendirme sağlar. Kasko fiyatları her yıl güncelleniyor olsa da müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulur. Kasko yaptırdıktan sonra herhangi bir problem yaşanmaması adına ödemelerin düzenli gerçekleştirilmesinde yarar vardır. TEB internet bankacılığı sayesinde şubelerde beklemeden kasko seçenekleri ve ücretleri hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Uygun Fiyatlara Araç Koruma İmkanı

Diğer özel ve devlet bankalarına göre TEB, uygun fiyatlı olması nedeniyle dikkat çeker. Son derece düşük ücretlere aracınızı korumanız mümkündür. Teb kasko telefon servisi 0850 200 06 66 şeklinde belirlenmiştir.

  • Günün her saatinde yardımcı olan müşteri hizmetleri, kasko ücretleri ve ödeme seçenekleri konusunda bilgi verir.
  • Bu sayede şubelere giderek kasko ya da sigorta seçeneklerinden yararlanmak daha kolaydır.
  • Kasko yaptırılan süre boyunca araçta kaza ya da çarpma gibi problemlerin yaşanması durumunda zararın büyük bir kısmı karşılanır.

Bu saye maddi anlamda kayıp vermeden araçları korumak mümkündür.


TEB Müşteri Hizmetleri

TEB müşteri hizmetleri, günün her saatinde 7/24 tüm kullanıcılara yardımcı olur. Şubelere gitmeden kasko ya da diğer sigorta seçenekleri konusunda fikir edinmek isteyenler, müşteri hizmetlerinden yararlanabilirler. Zurich kasko şirketi ile çalışan banka, kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Sigorta şirketinin iyi ve profesyonel olması, oluşabilecek hasarın problemsiz bir şekilde giderilmesi açısından avantajlıdır. Kasko ödemelerinin düzenli yapılması, dikkat edilecek temel kurallar arasındadır.

Düşük Fiyat Politikası

Teb kasko hesaplama aşamasında banka kullanıcılarının aylık gelirinin üstüne çıkılmamasında yarar vardır. Kasko ödemelerinin düzenli bir şekilde yapılması, daha sonrasında problem yaşanmamasına zemin hazırlar. TEB, düşük fiyat politikası ile herkesin bütçesine hitap etmeyi amaçlar. Kasko ücretleri her yıl değişiklik gösteriyor olsa da düşük fiyat politikasıyla hareket eder. Bu sayede maddi anlamda zorlanmadan kasko yaptırmak ve fırsatları değerlendirmek mümkündür. Özellikle sürekli trafikte olan araçlarda, kaza ya da çarpma gibi problemlerin ortaya çıkması durumunda kasko, ekonomik kayıpların giderilmesine destek verir.

Benzer İçerik  TEB Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları Hesaplama | CEPTETEB