Evde Kalmayı Nakde Çevirmek İşte Bu Kadar Kolay! -

Evde Kalmayı Nakde Çevirmek İşte Bu Kadar Kolay!

Evde Kalmayı Nakde Çevirin; evde kalarak para kazanmak ister misiniz? Evden çalışabileceğiniz iş fikirleri yazımızda!

Anasayfa > Genel > Evde Kalmayı Nakde Çevirmek İşte Bu Kadar Kolay!
09 Nisan 2020
1.111 okunma
Evde Kalmayı Nakde Çevirmek İşte Bu Kadar Kolay!

Bu derinlemesine rehber size evden gelir elde etmek için 75 farklı yolu gösterecektir.

Evden nasıl gerçek anlamda kazanç sağlayacağınızı ve gelirinizi arttırabileceğinizi anlatacağız.

Rehber ayrıca anne olarak yapabileceğiniz ev işlerinde her saat için oranları içerir – böylece sizin için doğru olanı seçebilirsiniz!

Aşağıda listelenen yolların çoğu ya yakın bir arkadaş ya da aile üyesi tarafından denenmiştir. Bunlar  evden gelir elde etmenin meşru yoludur.

Hadi bakalım!

75 Fikir Evde Nasıl Gelir Kazanılır

Anne olmak genellikle yıpratılmış bir his bırakır. Bir yandan evde güzel bebeklerinizle vakit geçirmek istiyorsunuz, öte yandan aileye de katkıda bulunmuş gibi hissetmek için bir yol bulmayı çok istiyorsunuz. Evden çalışarak corona’dan korunmak da harika olmaz mıydı?

Bu karışık duyguları hissetmek, hem ailenizin diğer üyeleri hem de kendiniz için çok deneme zamanı olabilir. Ama dürüst olmak gerekirse … birini seçmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz ama seçtiğiniz işte başarılı olamazsanız başka birini denersiniz.  Neden aile zamanınız ve çalışma zamanınız aynı olmasın ki, birlikte iyi bir şekilde birleştirilebilir…

Bu mümkün! Ve bunu yaşayan insanlardan fikirler aldık.  Tam zamanlı çalışan bir mühendis evden çalışarak 5 kat daha fazla kazandığını gördü ve evden dışarı çıkmıyordu.

Ve evde kalan tek anne değildi. Çevresindeki anne ve babalara da yapılabilecekleri anlattı. Biz de ayda 750 TL ila 5 Bin TL arasında kazanacağınız yolları onunla birlikte masaya yatırdık.

Evde Yapmak İçin İşler

Neredeyse tüm dünyanın internet üzerinden bağlı olduğu bir zamanda yaşamadığımız için çok mutluyuz. Şaşırtıcı bir şey yaratabilirsiniz ve dünyanın diğer tarafındaki biri sizden satın alabilir!

İnsanların evden gelir kazanması artık nadir değil. Etkilendikleri, YouTuberlar, blog yazarları, serbest yazarlar, Uber sürücüleri, Instacart müşterileri, vb. Düşünün. Bir kurumun geçimini sağlamak için çalışmak zorunda olmadığınız artık yaygın bir bilgi! Bu inanılmaz!

Bu listeyi okurken kendiniz için bir şey mutlaka bulursunuz  . Böylece bebek uyurken veya çocuklar odalarındayken işinizi evden yapabilirsiniz!

Ve merak etmeyin, bu fikirlerin çoğunu erkekler de yapabilir.

Aynı şekilde, hayalleriniz sadece evden biraz gelir kazanmak veya  kocanızı tamamen emekliye ayırmaksa , okumaya devam edin, çünkü eğer biz yapabiliyorsak, siz de yapabilirsiniz!

İstanbul’dan Nurten Hanım bunu uygulayan kişi ve her şeyi analiz etmiş bakın neler söylüyor.

Blog

Bu listenin neden bir numaralı noktada yer aldığı bir sır değil, değil mi? Blog yazmak kalbime yakın ve sevgidir ve ailemle ilgilenirken gelir elde ederken bana evde kalma ve bebeklerimi yetiştirme fırsatı verdi.

Çok fazla iş aldım, ancak blog yazma, borcumuzu tamamen ödememizi ve kocamı 40 yaşında emekliye ayırmamızı sağladı.

Bütünüyle yürekten inanıyorum blog yazma anneler için en iyi işlerden biri ! Anneler olarak paylaşmaya yardım etme ve yaratma konusunda çok büyük bir yeteneğe sahibiz. Bu becerileri gerçekten şaşırtıcı bir şey inşa etmek için kullanabilirsiniz!

Sanal Asistan

Bu, okul saatleri içinde anneler için en iyi işlerden biridir, çünkü başkalarına iş ihtiyaçları konusunda yardımcı olmak için birkaç saat çalışabilirsiniz. Çoğu saat, çocukların uyuduğu gündüz veya gece geç saatlerdir ve kendi evinizin rahatlığında kolayca yapılabilir!  Sanal asistan olarak evden nasıl çalışılacağını öğrenmek için şimdiye kadar olduğundan daha iyi bir zaman olamaz.

Sanal asistan olmanın en güzel yanı, çeşitli beceriler için büyük bir şemsiye olmasıdır. Birine uzaktan da olsa hayatı için yardım edersiniz.

Süper esnek ve seçenekler sonsuz!

Ayrıca bir hafta içinde iş bulabilir ve ayda birkaç yüz kazanmaya başlayabilirsiniz. Online işletmelerin büyümesiyle birlikte, giderek daha fazla insan sanal asistan arıyor.

Blog yazmanın yanı sıra, kişisel olarak sanal asistan olmanın bir bebekle yapabileceğiniz en iyi işlerden  biri  olduğunu düşünüyorum !

Saat başına 20 TL kazanırsınız.

Freelance

Serbest çalışma, müşteriler için yapılacak işleri bulduğunuz zaman iyidir. Büyük bir web sitesi için blog yayınları yazdığınızı veya yaşam tarzı etkileyicisi için bilgi oluşturduğunuzu veya Facebook reklamları için videolar düzenlediğinizi düşünün.

Serbest çalışan olmak ev işlerinde başka harika iştir çünkü üzerinde çalışmak istediğiniz projelere “evet” veya “hayır” deme esnekliğine sahipsiniz. Çocuklarınızla çeşitli zamanlarda yardımcı olmak için birkaç hafta veya ay izin gerekiyorsa, ne kadar veya ne kadar çalışmak istediğinize karar vermekte özgürsünüz.

Bundan birkaç yıl sonra insanların % 50’sinden fazlasının ekomoni nüzerindeki etkisini Freelance çalışanlar etkileyecek.

Bu, evden kazanmanın süper meşru bir yoludur. Yazı yeteneğinize güveniyorsanız, evde makale yazabilirsiniz.

Günde en az 20 TL kazanırsınız.

 

Fotoğrafçılık

Bebekli anneler için en doğal işlerden biri  fotoğrafçı olmaktır. Pek çok yeni anne, tatlı küçük sevinç demeti doğduktan sonra fotoğrafçılığı bir hobi olarak kullanır.

Kendi çocuğunuzda birkaç aylık fotograf uyguladıktan sonra yeni becerileriniz sizi şaşırtabilir!

Profesyonel bir fotoğrafçı olmasam da, arkadaşlarım ailelerinin doğum günü fotoğraflarını çekmek için bana saatte 80 TL verdi.

Anneler için harika bir yarı zamanlı iş, çünkü zamanınız olduğunda fotoğraf çekimleri yapabilir ve ihtiyacınız olduğunda havalanabilirsiniz.

Blogcuların ve diğer şirketlerin bloglarında kullanmak için gerçekten harika fotoğraflar ve stok görüntüleri ödediğini biliyor muydunuz? Detaylara dikkat ederseniz, bazı  resimlerinizi başka sitelerde kullanmak üzere satabilirsiniz.

Grafik Tasarla

Yaratıcılık ve grafikler sizin işiniz mi? Eğer öyleyse, tamamen sizi kıskanıyorum! Tüm dünyadaki anne blogcular, el sanatları ve gönderileri için en şirin ve en yaratıcı baskıları almak için kapınızı çalıyor olacak!

Harika yazdırılabilir yaratıcı şeyler yapabilirsin!  Muhteşem baskılar oluşturmak için PicMonkey veya Canva gibi programları kullanmak kolaydır.

Blogcular yalnızca sitelerine dikkat çekmek için kullanmaz, aynı zamanda sunulan yazdırılabilir e-postalar da e-posta listelerini büyütmeye yardımcı olur .

Resim başına 10 TL kazanırsınız.

Online Ders

Öğretimde bir geçmişiniz varsa ya da sadece araştırmak ve yazmak istiyorsanız, online kurslar oluşturabilirsiniz. İşletmeler ve diğer çevrimiçi eğitim merkezleri, her zaman potansiyel müşterilere sunulması kolay online kurslar arar. Ayrıca Teachable gibi tek bir platformda çevrimiçi kurslar oluşturmak kolaydır. Evet yabancı dil bir site ama yabancı diliniz varsa yurtdışından da iş alırsınız. Bunun için Türkçe siteler yok.

Kurs başına saatte 50 TL kazanırsınız.

Sosyal Medya Yöneticisi

Facebook, Instagram veya Twitter’da olmayı seviyor musunuz? Başkalarıyla bağlantı kurmak ve ilginç içerik yayınlamak ister misiniz? Talebin arttığı bir işe girmek ister misiniz?

Çoğu şirket sosyal medya varlığına ihtiyaç duyduklarını biliyor, ancak işleriyle meşguller. Bu yüzden sosyal medya yöneticisi işe almak onlar için kolay bir kazanç.

Sosyal medya yöneticisi olmak yeni doğmuş bir bebekle yapabileceğiniz harika bir iş!

Daha küçük yerel şirketlerle başlayabilir ve birkaç müşteri alabilir veya hizmetlerinizi daha büyük bir etkileyiciye veya şirkete sunabilirsiniz.

Günlük 10 ila 100 TL kazanırsınız.

Ebook Sat

Tüm anneler yazarları çağırıyor! Yazmayı seviyorsanız, neden kendi e-kitaplarınızı oluşturmaya çalışmıyorsunuz? E Kitap uygulaması gibi yerler onları listelemek ve ekstra kazanmaya çalışmak için harika bir yerdir, ayrıca dijital olmaları sayesinde, genel maliyetler ve gerçek kitaplarda olduğu gibi depolama endişesi yaşamak zorunda kalmazsınız!

Benzer İçerik  Ankara’da Ne Yenir, Sabah, Akşam, Gece Yemekleri

Küçük bir e-kitap oluşturabilir ve kendi web siteniz üzerinden satabilirsiniz. Süslü yayıncılara gerek yok – gerçekten kendiniz yapabilirsiniz!

Blogumda e-kitap satarak tam zamanlı gelir elde ediyorum, bu nedenle küçük çocuklarınız olsa bile ne kadar yapabileceğinizi küçümsemeyin. E-kitap satmak  , bebekli anneler için harika bir iştir.

Her satın alımdan 10 TL kazanırsınız.

Anketler Yapın

İnternetin evden kazanabileceğiniz yollarla dolu olduğunu söylemiş miydim?

Anket yapmak tam zamanlı veya sabit bir gelire dönüşmezken, burada ve orada takviye yapmak için harika bir yol olabilir.

Anket başına 0,50 krş kazanırsınız.

Düzeltme

Dilbilgisi için iyi bir gözünüz var mı? (ama bana bu yazıdaki hatalarımızı söylemesinler! Dedi Nurten Hanım) Başkalarının çalışmalarını düzeltmek, orada bulunan en iyi part time işlerden biri olabilir! Herkes sözlerine ve yazılarına ikinci bir gözün bakmasını ister.

Günde 10 ila 100 TL kazanırsınız.

Bilgi Makinesi

Grafikleri, çizelgeleri ve her şeyi seviyorsanız. O zaman Infographic yapımında geleceğe sahip olabilirsiniz!

Bir sır bilmek ister misiniz? İnsanlar bir Infographic için 80 TLye kadar ödeme yapacak. Ve bilin bakalım, yaratmak çok kolay!

PicMonkey , Canva veya PowerPoint gibi grafik tasarım yazılımlarının nasıl kullanılacağı hakkında biraz bilginiz  varsa – bir saat içinde inforgrafik yaparsınız.

Infographic başına 80 TL

Mağaza Açın

Tüm yaratıcı anneleri arıyorum! Zanaat yapmayı seviyorsanız, bu eşyaları genel halka satarak büyük gelirler kazanabilirsiniz! Sahibinden’de, sosyal medyada bunları satabilirsiniz. Devletin oluşturduğu el işi siteleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

Aylık satın alıma göre kazanırsınız.

Yemek Servisi

Hiç kimse ağzınızda eriyen kurabiyeleri geri çeviremez, bu yüzden bu hediyeye sahipseniz, büyük harf kullanma zamanı! Tatiller ve doğum günü partileri, herkesin bu tatlıları istediği bir zamandır, bu nedenle anne olarak evden kazanmanın kolay bir yolu olabilir.

Küçük bir catering işine başlayabilir ve kişisel kekler yapabilir, günü olan çalışan annelere satabilirsiniz, önce eşe dosta haber salın, bu sayede yengem 60 yaşında altın günlerine poğaça, kek yaparak ayda 500 kazanıyor. Sadece kendi mahallesine hizmet veriyor.

Pasta ya da şekilli cupcakeler yapıp işi daha gösterişli hale getirirseniz daha çok kazanırsınız.

Fiyatları siz belirlersiniz, teyzem bir tepsi baklava için 100 TL alıyor. Poğaça için 30 TL.

Doğrudan Satış

Hiç kimse Eskimo’ya buz satabileceğini söyledi mi? Öyleyse,  gelir elde etme fikirlerinizin bir parçası olarak  doğrudan satışlarda evde çalışmak isteyebilirsiniz .

Zaten kullandığınız ve sevdiğiniz bir şirketten ücretsiz veya indirimli ürünler almanın ve aynı zamanda başkalarına yardım etmenin harika bir yoludur. Gelirimi çeşitlendirmeyi sevdiğim ve ürünleri güvenli ve etkili oldukları için çok sevdiğim için ben de iç çamaşırları satıyorum. Dergi geliyor ve ihtiyacı olanlar mağazan değil benden alıyor.

Kuzenim makyaj ürünleri satan bir firma ile çalışıyor.  Ayda ne kadar satarsanız komisyon alacaksınız.

Çocuk Bakıcısı

Evde günlük bakım yapmaya karar verirseniz, rastgele zamanlarda yardım ya da dışarı çıkabilmeleri için daima yardım arayan ebeveynler vardır. Bu, evden kazanmanın en kolay yollarından biri olabilir.

Evde zaten küçük olanlarla ilgileniyorsanız, neden 1-2 daha fazla bebek bakmıyorsunuz? Bebek bakımı, evde yapabileceğiniz en iyi işlerden biridir.

Küçük kız kardeşim bunu ilk çocuğuna hamileyken yaptı ve birkaç bin TL kazandı!

Saat başına 20 TL alırsınız.

Veri Girişi

Bu evde kolayca online yapılabilir bir iştir. Ayrıca, bu işi programınıza uygun rastgele zamanlarda da yapabilirsiniz.

Saat başına 10 TL kazanırsınız.

Emlakçı

Ev satmak ve ev gezdirmek evden çalışamayacağınız anlamına gelmez! Aslında, emlakçı olmak evden kazanmanın birçok yasal yolundan biridir. Görselleri en iyi şekilde videolayın satın almak isteyenlere atın.

Bunun için emlakçı olmanıza da gerek yok bir emlakçıyla çalışabilirsiniz.

Dropship

Dropship’in nasıl etkili bir şekilde yapılacağını öğrenmek aslında gerçekten kazançlı bir iş olabilir. Zamanınız ve enerjiniz varsa, bu ekstra kazanmanın en iyi yollarından biridir. Ayrıca giderek daha popüler hale geliyor. Ve envanteri depolamak zorunda değilsiniz.

Ayda 4 bin kazananlar var.

 

Düğün Planlayıcı

Düğün gününüzü hala hatırlıyor musunuz? Ah, tüm beklenti, tüm güzel elbiseler, tüm dikkat – ve sonra annelik bir tonluk tuğla gibi vurdu mu?. Ne vahim 😊. Bir daha asla ilgi odağı değilsin.

O güzel günü başka biriyle yeniden yaşamak ister misin?

Evet, yapabilirsin! Ve anne olarak sizin için en iyi işlerden birine bile dönüşebilir  !

Peki nasıl bir düğün planlayıcısı oldun?

Resmi eğitim alın, online olarak da yapabilirsiniz!

Birçok düğüne zaten gittin ve tecrübe kazandın.

Düğün türünüzü seçin ve kendinizi ayırın..

Hizmetlerinizi tanıtın ve büyütün!

Viyola! Fotoğraf becerilerinizi + düğün planlama becerilerinizi birleştirebilir ve müşterilerinize en güzel günlerinin anılarıyla dolu küçük bir bonus teşekkür kitabı gönderebilirsiniz.

Hiç kimse gerçekten standart düğünden bıkmadı mı? Her zaman aşık insanlar olmak, yaşamak için harika bir yol gibi geliyor!

Bonus – Pinterest fikirlerle doludur, bu yüzden asla ilhamınız bitmez.

Düğün başına 5.000 kazanırsın.

Müşteri Servisi

İhtiyacınız olan tek şey sessiz bir alan ve mükemmel dinleme becerileri ve bir ton farklı şirket için müşteri hizmetleri temsilcisi olarak evden çalışabilirsiniz.

Her saat için 20 TL kazanırsın.

Online Öğretmen

Kim ders vermek için fiziksel olarak okula gitmeniz gerektiğini söylüyor? Şimdi farklı yaş ve okul düzeylerine online ders öğretmek için birçok farklı yolu vardır.

Üniversitede dünyanın diğer tarafındaki iki küçük Koreli çocuğa İngilizce öğrettim! Ders başına 25 dolar almıştım, kolej çocuğu için tatlı bir anlaşma olmuştu.

Saat başına en az 20 TL.

Müzik Öğretmeni

Çevrenizdeki birine enstrüman sevgisini öğretmek boş zamanlarınızda ekstra kazanmanın harika bir yoludur. Online görüşme ile de öğretilir.

Saat başına enstrümana göre ücret değişir. Piyano ise saat başı 100 TL, gitar ise 30 TL.

 

Hayvan Bakma

Yanında evcil hayvanlarını götüremeyen binlerce kişi var, köpek de olabilir, muhabbet kuşu da size emanet ederler ve içleri rahat olur.

Günde 20- 50 TL kazanırsınız.

Ürün Testi

Evet bu doğru! Aslında ürünlerini test etmek ve incelemek için size ödeyecek şirketler var. Çikolata ile ilgilenen bir tane bulursanız bana bildirin diye de espri yapan Nurten Hanım bizi güldürdü.

Bunun için size 100 TL öderler dedi.

Sesini Kullan

Güzel bir sesiniz var mı? Sesle ilgili her zaman farklı şirketler reklamları, radyo reklamları veya videoları için seslendirme ararlar.

Metnin uzunluğuna göre 10 ila 100 TL ve daha fazlası!

Kuaför

Kendi kuaförünüzü kendi evinizin rahatlığında çalıştırmak, mekanınız olduğu sürece bir seçenektir! Arkadaşlarınız ve aileniz tüm saç şekillendirme ihtiyaçları için size sahip olduklarını bilmekten hoşlanacaklar.

Modele göre ya da kesime göre ücret alırsınız.

Seyahat Acentesi

İnsanlar için tatil rezervasyonu bir rüya gerçek gibi geliyor! Ayrıca, tüm gün tatil konusunda heyecanlı insanlarla etkileşim kurmak da eğlenceli bir çalışma ortamı gibi görünüyor.

Benzer İçerik  Udemy Ücretsiz Kurslar | Udemy de ücretsiz kurs var mı?

Evden telefonlara bakmanız için size saat başına 10 TL öderler.

Yaratıcılık

Şirketler ve diğer işletmeler her zaman harika çalışanlar arıyorlar ve eğer onları bulmakta zorlanıyorsanız, yüksek talep göreceksiniz!

Mükemmel fikirleriniz için iş bulmak sizi zorlayabilir ama bir tane bulduğunuzda kendinizi kanıtlarsanız 10 binler kazanırsınız.

Web Sitesi Tasarımcısı

Blogcular, işletmeler ve şirketler web sitelerinde her zaman yardıma ihtiyaç duyarlar. Özellikle ne yaptığınızı biliyorsanız. Bunun için online kurslar var ve sonra tasarım yapar kazanırsınız.

Site başına 10binler.

Eğitim Öğretmeni

Şahsen veya online olarak, yardıma ihtiyaç duydukları okul derslerinde başkalarına özel ders verebilirsiniz. Uzakta yaşayanları Skype ile ararsınız.

Saat başına 20 TL

İçerik Yazma

İnsanların sözlerini kullandığın için sana gerçekten ödeyeceğini biliyor muydun? Worde konuyu anlatmanız yeterlidir.

Gerekli araştırma miktarına bağlı olarak makale başına kolayca kazanabilirsiniz!

Blog yazarları ve çoğu işletme yazılı içeriğe ihtiyaç duyar. Haber bültenleri, e-postalar, broşürler, satış sayfaları, blog gönderisi, sosyal medya gönderileri olabilir.

Oluşturduğunuz içerik için ücret alabilirsiniz! Ayrıca bebekle evden çalışırken yapabileceğiniz harika bir iş .  Küçük çocuğunuzla birlikte olmak için her zaman mola verebilir ve işiniz bittiğinde işinize geri dönebilirsiniz.

Tarif Oluşturucu

Dergiler ve diğer online yayınlar aslında sitelerinde yer alacak tarifler ve kreasyonlar için ödeme yaparlar. Yemek yapma ve harika fotoğraflar çekme becerisine sahipseniz, evden çalışarak oldukça iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Yoksa şekerli kurabiye içerisindeki tüm malzemeleri biliyor musunuz? Annenizle konuşun 😊

Yoksa organik bebek maması yapan yeni bir anne misiniz?

Nişiniz ne olursa olsun, yemek tarifleri oluşturmak aslında bir şey! Sadece hızlı bir Google araması bile yeter.

Tarif başına 10 TL

Metin Yazarlığı

Ürünleri seviyor, araştırıyor ve herkesin okuması ve tadını çıkarması için hepsini bir araya getirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Metin Yazarlığı tam aradığınız şey olabilir!

Anneler çocukları büyüdükçe gelişmeye başlayan doğal bir beceri var.. Yavaş ama emin adımlarla çocuğunuzu okuldan önce ayakkabılarını giymeye ya da sebzelerini yemeye ya da ödevlerini yapmaya ikna eden bir satış makinesine dönüşürsünüz.

Satış becerilerini yazar olarak kullanabilirsiniz! Metin ve içerik yazma arasındaki ince fark, burada satışa odaklanılmasıdır. İçerik yazma, marka bilinirliği oluşturmaya odaklanır.

Günlük kelime sayınıza göre en az 20 kazanırsınız.

Ecza Reçetesi

Ne kadar hızlı yazabilirsiniz? Dakikada çok miktarda kelime yazma becerisine sahipseniz, tıbbi alan her zaman daha fazla yardım arıyor!

Tıbbi bir transkripsiyon uzmanı olmak, bu yazıdaki anneler için işlerin çoğundan biraz daha fazla ses çıkarıyor. Ama işte üst düzey adımlar, böylece evden bir transkripsiyon uzmanı olabilirsiniz.

Tıbbi transkripsiyon uzmanı nasıl olunur diyorsanız,

  • Lise ve Önlisans derecesi alın
  • Sertifikalar alın
  • Yazmanızı hızlandırın
  • sınava girin
  • Evden çalışmaya başlayın!

Birkaç adım daha var, ancak tıbbi transkripsiyonculara büyük bir ihtiyaç var ve  anneler için esnek bir iş.

Saatte 60 TL kadar kazanabilirsiniz.

Terzi

Nasıl dikileceğini biliyor musun? Giysileri daha iyi görünmeleri ve daha iyi oturmaları için tamir etmeyi ve değiştirmeyi seviyor musunuz?

Bir terzi olabilir ve evde iş kurabilir veya moda veya yaşam tarzı blogu başlatabilir, yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

Yerel işletme daha hızlı kazanabilir, ancak blog ayda birkaç tlden  daha büyük bir şeye dönüşebilir.

Önce evdeki kıyafetleri değiştirmeye başlayın yeteneğiniz arttıkça yenisini dikersiniz.

Ürün dikme başına ödeme alırsınız.

Video Editörü

İster inanın ister inanmayın, online olarak gördüğünüz tüm videolar mükemmel durumda başlamaz. Düzenleme içinr beceri setiniz varsa, ev işini beklerken kazançlı bir işiniz olabilir.

Yardım edebileceğiniz tüm YouTube yıldızlarını düşünün!

Küçükken kardeşlerimle ev yapımı filmler yapmayı seven tek kişi ben miydim? Ben yönetirdim o oynardı. Şimdi elimde kameram var ve çektiğim şeyleri birleştirerek arkasında konuşarak kısa filmler çekiyorum ama zevk için kimse hayatımı merak etmez. Siz bu yeteneğinizi başkaları için kullanabilirsiniz.

Ne olursa olsun, videoları düzenlemek ve harika videolar yapmak istiyorsanız, video editörleri için büyük bir pazar var. Bu zaman alıcı ve karmaşık bir süreçtir, bu nedenle işletmeler bunun için ödeme yapmaktan mutluluk duyacaktır!

Ayda kaç müşteri almak istediğinize bağlı olarak, bunu iyi ödeyen birini bulursanız iyi kazanırsınız.

E-Posta Sorumlusu

Bazı iş adamlarının ve kadınların o kadar çok e-posta aldıklarını biliyor muydunuz? Okumak, yazmak ve yanıtlamak isterseniz, evden ödeme almak için bu olası fikre bakın!

Saatte 10 TL kazanırsınız.

Şirket Eğitmeni

Başkalarına öğretme yeteneğine sahipseniz ve alanınızda uzmansanız, neden başkalarını şirketler için eğitmek için sözleşme yapmıyorsunuz? Bu, boş zamanlarınızda yapılabilecek, ancak kendiniz ve aileniz için geliri desteklemenin harika bir yolu olabilir. Skype’den eğitim verebilirsiniz. 20li yaşlardayken gayrimenkul firmasından 3 kişiye online İngilizce öğretmiştim. Firma Hadımköy’deydi sonuçta 3 ay sürdü ve öğrenemediler ama ben elimden geleni yaptım.

Muhasebeci

Ne kadar organize olursunuz… Eğer sayıları seviyorsanız ve her şeyin arka arkaya organize edilmesini istiyorsanız, muhasebeci olmak da harika bir iş olabilir!

Finans alanında geçmiş deneyimleriniz var mı?

Sanal bir muhasebeci olabilir ve işletmenin mali işlerinin kayıtlarını tutabilirsiniz.

Ücret: 20,00 TL

Online Satış

Evine bir bak. Muhtemelen satabileceğiniz eşya, oyuncak ve kıyafetleriniz var. Ne kadar ödeme alabileceğinizi görmek için fotoğraf çekebilir ve Dolap gibi uygulamalara yükleyebilirsiniz.

İyi arkadaşlarım Melisa ve eşi İsmail inanılmaz şekilde bit pazarında buldukları şeyleri çevirirken 100.000 üzerinde kazandılar.  Vaov! Dedi ve üç küçük çocukları var – çok iyi . Bu kadar kazanmaları zamanla oldu ama hobi gibi devam ediyorlar. Siz de yapabilirsiniz. Çocuğunun kıyafetleri küçüldü mü zaten bir ya da iki kez giymiştir. Yıka, ütüle, fotoğrafla ve yükle çok kolay.

Ücret: Öğe başına değişir.

Pazarlamacı

Evden telefon işine sahip olmak güzel olabilir, çünkü çalışmak için hiçbir yere gidip gelmek zorunda değilsiniz. Her zaman ev telemarket olarak çalışan arayan şirketler vardır.

Ücret aylık asgari ücrettir.

Dönemsel Muhasebeci

Yılın yoğun zamanının vergi süresi boyunca olması, diğer aylar için oldukça esnek bir programa sahip olabilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz kadar çok veya az sayıda müşteri alabilirsiniz. Tüm yıl yan gelip yatan belgeleri yıl sonunda size gönderip envanter çıkarmanız isteyen çok olur.

Ütü Servisi

Bu çok zor gibi görünse de, bu aslında birçok insanın ihtiyacı olan ama vakti olmadığı için kuru temizlemeye binler ödeyenlerin nefes alması olacaktır. Sadece ütülenmesi gereken kıyafetlerini bırakırlar ve işiniz bittiğinde onları alırlar. Bundan daha basit ne var, TV programını izlerken ütüleyebilirsiniz 😉

Çoğu insanın yapmaktan vazgeçtiği görevlerden biri.

Bu yüzden onlar için bunu yapması için başka birine memnuniyetle ödeme yapacaklar! Televizyonun önünde duran annemin babamın iş gömleğini ütülerken şovları dinlediğini hatırlıyorum.

Ve siz de yapabilirsiniz – ve bunu yapmak için gelir kazanabilirsiniz!

Benzer İçerik  Öğrenci Burs Başvuruları 2022 - 2023  Tüm Kurumlar | Öğrencilere Burs Veren Kurumlar

Ütü işine nasıl başlanır;

Ütü ve ütü masası alın

Profesyonel gibi ütülemeyi izleyin ve uygulayın

Hizmetlerinizin reklamını yapmak için evlere broşürler yerleştirin

İletişim bilgilerinizin broşürde olduğundan emin olun

Çok az veya çok fazla istemeyin, gömlek başına 2-3 TL gibi azla başlayın. Damlaya damlaya göl olacaktır.

Canlı DJ

Teknolojiyle artık yayında olabilmek için stüdyoya gitmenize gerek yok. Günde birkaç saat ayıracak zamanınız varsa, kendi radyo setinizi kurabilir ve kendi evinizin rahatlığında “canlı” duruma geçebilirsiniz.

Günde 50 TL kazanabilirsiniz elbette dinlenmeniz gerekir.

Hazırlık Sanatçısı

Dünyanın her yerindeki annelerin çocukları için düzenli bir not defteri istediklerini biliyor muydunuz, ancak birçoğu asla bir tane yapmak için zaman ayırmıyor. Onlar için o anıları yarattığın kendi işini kur!

Not defterini seviyorsanız, başkalarına muhteşem düzenler oluşturmayı, kendi sanatsal eserlerinizi online olarak satmayı veya bir hizmet olarak sunmayı öğretebilirsiniz!

Şimdi okullarda bu düzen pek yok o nedenle not defterlerini kaplamak ya da düzeltme işini belki kolej öğrencilerinden alabilirsiniz. Ödevlerini de ancak onlar yaptırır.

Resim Dersleri

İç sanatçılarınızı kanalize edin ve çevrenize sanat ve zanaat öğretin. Çocuklar ve yetişkinler yaratmayı sever, bazen bunu gerçekleştirmek için bu rehberliğe ihtiyaç duyarlar.

Kendi online kursunuzu oluşturabilir ve bir YouTube kanalı veya blog üzerinden trafik alabilirsiniz. Ya da kendi evinizde boyama derslerine ev sahipliği yapabilirsiniz! Evde anneler için harika bir iş.

Öğrenci başına saatte 50 TL.

Parti Planlayıcısı, Organizatör

Herkes harika bir partiyi sever, değil mi? Diğer insanlar için partiler ve etkinlikler planlayabilmenin gelirinizi kazanması ne kadar eğlenceli olurdu! Kolayca evden kazanmak için harika bir yol gibi geliyor!

Ücret: Saatte 30 TL

Pasta Tasarımcısı

Her zaman pastalara ihtiyaç vardır ve pasta tasarımı ve dekorasyonu için özel bir yeteneğiniz varsa, bu tür bir iş için her zaman büyük bir ihtiyaç ve pazar vardır.

Her pasta için 100 TL.

Dergi Yayınları

Derginizde karalamalar yapmayı seviyor musunuz? Süper yaratıcı mısınız ve güzel el yazınız var mı? İnsanlar güzel günlük tabloları oluşturmak için size ödeme yapacak! Güven bana, sayfa başına 20 TL kadar ödeme aldım!

Amazon Teslimatı

Ooh, bu güzel! Dünyanın en büyük şirketlerinden biri esnek işler sunuyor – anneler için çalışabilecek bir Amazon alışverişçisi olmak. Küçük çocuğunuz birkaç saat okul öncesi giderse, ödeme alabilirsiniz!

Ücret: 16 $ verdiklerini hatırlıyorum.

Köpek Gezdirmek

Eğer yakınlarınızda zenginlerin oturduğu villalar varsa, kapı kapı dolaşın ve sabah herkesin köpeğini toplayıp gezin. Normal insanlar köpeklerini kendi gezdirdiğinden iş bulmak zordur.

Ev Düzenleyici

Netflix’teki şovları izledin mi? İnanılmaz değiller mi ?! Organize etme, yayılma ve en aza indirme konusunda süper bir yıldızsanız, insanlar size ihtiyaç duyar.

Müşteri ile sanal bir tur yapabilir ve dağınık kilerlerini, dağınık garajlarını veya taşan dolaplarını düzenlemelerine yardımcı olabilirsiniz. kişisel yardıma ihtiyacı olan gerçek insanlardan gelen talebi hayal edin.

Saatte 30 TL.

Hayalet Yazar

Yazmayı seviyor ama kendi blogunuzu yönetmek istemiyor musunuz? Neden büyük şirketler veya büyük blogcular için hayalet yazmıyorsunuz? Tüm web sitelerinin yeni içeriğe ihtiyacı vardır. Ve nasıl yazacağınızı biliyorsanız, insanlar sözleriniz için size ödeme yapmak ister!

Ücret: Yazı başına 100 ve daha fazlası.

Ucuza Al Sat

Mağazadan ucuz bir fiyata bir şey satın aldığınızda üzerine biraz kar koyup satın. Bu şekilde çok geçinen var. Çantada olabilir, ev de, araba da.

Ücret: Satılan öğelere bağlı

Yaşam Koçluğu

Hayır, bunu uydurmuyorum. İnsanlar yaşam koçları için ödeme yaparlar. Neden olmasın? Bir fitness koçu veya sağlık koçu için ödeme yaparsanız, hayatınız daha da önemlidir. Başkalarının hayatlarını yönetmesine yardımcı olabilirseniz, yaşam koçu olabilirsiniz. Güven bana, benden iyi bir koç olurdu ama artık yaşlandım, eskiden olsa yapardım.

Hız: saat başına 160 TL.

 

İyi Ebeveyn

İyi bir ebeveyn misiniz? Kucaklıyor ve birlikte uyuyor ve bebeğinizi tüm gün taşıyor musunuz? İyi ebeveyn olmalarına yardımcı olmak için diğer ebeveynlerle paylaşabileceğiniz ipuçlarınız ve tavsiyeleriniz var mı? Arkadaşım web sitesi üzerinden ebeveynlik kitapları alıp okuyor ve kurslara katılıyor. Ona eğitim veren siz olabilirsiniz.

Puan: e-kitap veya kurs başına 10 TL.

Gazete Kolonisti

Haberlerin yeni haberlere ihtiyacı var. Bir düşünün, bu sadece haber, çünkü yeni. Köşe yazarları için iştah her zaman canlıdır!

Eğer iyi bir yazarsanız ve yazılı kelime ile iyi iletişim kurarsanız, saatte 20 tL + kadar kazanabilirsiniz!

Önce yerel gazetelerle başlayın. Evde çalışacağınızı bildirin.

Birkaç yerel gazetede yazınız çıktığında ulaştığınızda, saat başına daha fazla ödeme yapan daha büyük gazetelere başvurmaya başlayabilirsiniz. Üstelik adınız yazmasa da olur, büyük isimler kendi yazmış gibi sizinkini yayınlar ama kazanırsınız.

Ayda 2-3 bin kazanırsınız.

Kitap Sat

Okuduğun kitapları satabilirsin. Online satış için çok fazla site veya mobil uygulama var.

Yabancı Dil Çevirmeni

Yazılı metni başka bir dile çevirebilirsiniz. Bu Pazar çok geniş özellikle Japonca ya da Çince biliyorsanız çok kazanırsınız. Sadece İngilizce biliyorsanız az kazanırsınız.

Fotoğraf Görüntüleri Sat

Blogcular ve büyük şirketler pazarlama kampanyalarında kullanmak için güzel görüntülere ihtiyaç duyarlar. Eğer kamera ile güzel görüntüler yakalayabiliyorsanız neden görüntüleri satmıyorsunuz? Yapabileceğiniz eğlenceli ve kazançlı iştir, küçük envanter ile süper esnek!

fotoğraf başına 10 TL alabilirsiniz.

Sosyal Medya Görüntü Oluşturucu

Bu bir Sanal asistan kategorisine girebilir, ancak her web sitesinin içeriğini tanıtmak için resme ihtiyacı vardır.

Grafik, görüntü oluşturmayı veya göz veya grafik tasarımını seviyorsanız, sosyal medya resim yaratıcısı olarak kolayca tam zamanlı gelir elde edebilirsiniz.

Görüntü başına 10 tl.

Onlıne Eğitim Öğretimi

Bir sanat öğretmeni misiniz? Boyayabilir, çizebilir ve baştan oluşturabilir misiniz? İnsanlar sizden öğrenmek için sıraya girecek!

Ve anneler olarak bunu her gün yapıyoruz, bu yüzden anneler için en iyi işler listesine dahil ettim.

Becerilerinizi YouTube videoları aracılığıyla sergileyebilir ve online kurslarla daha gelişmiş teknikler satabilirsiniz. Ne eğlenceli evde iş yapmak!

Bunun için 20 TL kazanabilirsiniz saat başına.

Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı diye sorduk. Nurten Hanım, eskiden evde düğün şekerlemeleri yaptığını ancak geçen yıldan bu yana tek tük iş geldiğini söyledi. Yani bu sektöre bu yüzden yer vermedim, düğün şekerleri satan yerler bile kapandı dedi. Şekerlemeler azalınca, el yapımı kişisel mumlar ya da sabunlar yapmış ama onun da zamanı tükenmiş, yaratıcı fikirleri varsa evde yapabilirler diye ekledi.

İlginizi Çekebilir;

İş Bankası Açık Pozisyonlar İş İlanları 2021 | İŞ’te Kariyer

Engellilere Devlet Yardımı Nasıl Alınır?, Engelliler İçin Sağlanan Maddi ve Sosyal Yardımlar

Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Oldu 2021, Evde Bakım Maaşı Kaç TL

Bankalarda Normalleşme Başlıyor

Abonelik İptalleri Edevlet Üzerinden Yapılacak