Emekli Maaşını 3 Bin TL Banka Promosyonu! | Emekli maaşına en yüksek promosyonu hangi banka veriyor? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Emekli Maaşını 3 Bin TL Banka Promosyonu! | Emekli maaşına en yüksek promosyonu hangi banka veriyor?

Emekli maaşına en yüksek promosyonu hangi banka veriyor?, 2022 banka promosyonu ne zaman verilecek?, 2022 emekli promosyonu ne kadar?, Ziraat Bankası promosyon 2022 ne kadar? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Banka Haberleri > Emekli Maaşını 3 Bin TL Banka Promosyonu! | Emekli maaşına en yüksek promosyonu hangi banka veriyor?
09 Ocak 2022
628 okunma
Emekli Maaşını 3 Bin TL Banka Promosyonu! | Emekli maaşına en yüksek promosyonu hangi banka veriyor?

Emekli Maaşını 3 Bin TL Banka Promosyonu!

Emekli ve memur maaşlarına zam oranları 2022 yılının ilk haftası belli oldu. Bankaların promosyon ücretleri de bu süreçte kampanyalarla birlikte güncellemeye gitti. Kamu bankaları emeklilere özel promosyonlarda artış yaptı!

Emekliye Müjde Gecikmedi!

Maaşları 1500 TL olan emeklilere 500 lira ve 2 bin lira maaşı olanlara 625 lira promosyon seçenekleri sunuluyor. Maaşı 2 bin 500 liranın üstünde olan emekliler ise 750 liraya kadar promosyon alabilecekler. Kredi kartı kullanımında ve maaş kartı seçeneklerinde de emeklilere yeni promosyonlar sunulacak. SGK, emekli sandığı ve bağ-kur çalışanları ve emeklileri için de farklı tarifeler kamu bankalarına göre düzenlenerek yayınlanacak.


İlginizi çekebilir;

https://kredi26.com/emekli-maasini-garanti-bankasina-tasima-garanti-bbva-emekli-maasi/

https://kredi26.com/emeklilere-faizsiz-kredi-veren-bankalar-7-adimda-emekliye-faizli-ve-faizsiz-kredi-veren-bankalar/


Benzer İçerik  Banka Kredisi Çekemiyorum | Kredi çıkmıyorsa ne yapmalıyım?