Diyarbakır Çınar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Diyarbakır Çınar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Diyarbakır Çınar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
969 okunma
Diyarbakır Çınar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çınar Belediyesi işçi alımı hakkında merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz internet sitesi size başvuru tarihleri ve kontenjanları da açık bir şekilde gösterecektir. Çınar Belediyesi farklı alanlarda memur ve işçiye ihtiyaç duyan bir belediye olduğu için detayları internet sitesinden daha iyi öğrenebilirsiniz.

Çınar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı Nasıl Yapılacak?

Çınar Belediyesi memur alımı işlemi için öncelikle başvuru formunu kendi bilgilerinizle doldurmalı ve alınacak olan personeller için yetkin olup olmadığınızı tartmalısınız. Tüm şartlara uyuyorsanız evraklarınızla başvurmanız halinde insan kaynakları sonucu değerlendirecektir.

Çınar Büyükşehir İlçe Belediyesi Hangi Branşlarda Personel Alımı Yapacak?

Çınar Belediyesi sözleşmeli personel alımı ve kadrolu personel alımı için farklı branşlara ihtiyaç duyar. Eski hükümlü, mimar, mühendis, temizlik işçisi, büro elemanı gibi branşlardan size en uygun olanına başvurabilirsiniz. Kimi meslek sadece lise mezuniyeti gerektirirken kimisi lisans mezuniyeti gerektirdiği için başvuru şartları da birbirinden çok farklı olacaktır. Buna göre hareket etmeli ve başvuru tarihini de kaçırmadan zamanında başvuru formunu iletmelisiniz.


Çınar Büyükşehir İlçe Belediyesi İletişim Hattı Nedir?

Çınar Büyükşehir İlçe Belediyesi Diyarbakır’a bağlı olarak hizmet vermektedir. Kaliteli belediyecilik hizmetini benimsemiş olan belediyenin nüfus olarak yoğunluğu 68530 kişiden oluşmaktadır. Güncel nüfusun belediyecilik hizmetlerini karşılamak için hizmet verdiğini söyleyebileceğimiz Çınar Belediyesi, detaylı bilgi için iletişim kanallarını açık tutar. Mesai saatlerinde arayabileceğiniz belediyenin telefonu 0412 511 2178 olurken belge göndermek için kullanabileceğiniz faksı da 0412 511 2161’dir. Resmi internet sitesini açarak personel alımı, projeler ve benzeri pek çok önemli bilgiye de anında ulaşabilirsiniz. Belediyenin resmi internet sitesi www.cinar.bel.tr şeklindedir. Çınar Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı detaylarını cinarbelediye@mynet.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Benzer İçerik  Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ağrı Yücekapı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Helvadere Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları