Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Denizli Pamukkale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
346
Denizli Pamukkale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Pamuklu Büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı sayesinde birçok kişi normal koşullarda çalışma fırsatına sahip oluyor. Pamukkale 311496 nüfusu ile Denizli’nin en büyük ilçelerinden biri. İşçi alımı konusunda yürütülen faaliyetler kapsamında artan nüfusun ihtiyaçları karşılanır ve işsizlik oranı düşürülmeye çalışılır. Bu nedenle Denizli Pamuklu belediyesi işçi alımları 2020 yılında da devam ediyor.

Pamuklu İlçe Belediyesi İşçi Alımları Şartlar

457 sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında aranılan şartlar neticesinde Pamukkale belediyesi personel alımı yapıyor. Buna göre yabancı uyruklu olan kişilerin başvuruları geçersiz sayılmakta. İşçi statüsünde çalışacak olan kişiler için ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavındaki puan şartı aranmıyor. Pamuklu belediyesinin aradığı şartlar söyle; 18 yaşından büyük olmak, T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından kısıtlı olmamak, askerliğini bitirmiş olmak ve askerlik ile ilgili ilişkinin bulunmaması. Ayrıca kişilerin herhangi bir şekilde yüz kızartıcı suç işlememiş olması da gerekli.


Güvenlik soruşturmasında ve arşiv soruşturmasında olumsuz bir sonuca ulaşılmaması doğrultusunda eğer görevinizi yapmaya engel teşkil edecek olan bir sağlık sorununa da sahip değilseniz gerekli olan belgeleri teslim ederek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Pamuklu İlçe Belediyesi Başvuru Sistemi

Denizli Pamuklu belediyesi iş başvuru formu İŞKUR sitesi üzerinden doldurulabilir. Bunun yanı sıra belediyenin internet adresi üzerinden de ön başvurunuzu tamamlamanız mümkün olacak. Başvuru formu belediyeye bizzat gidilerek de doldurulabilir. Tüm bilgilerinizi eksiksiz olarak ve yalan beyanda bulunmadan doldurmanız son derece mühim.

Pamukkale belediyesi pamukkalebld@hotmail.com mail adresi üzerinden ya da 2582722280 telefon numarası üzerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra kişiler 2582722281 faks numarası üzerinden de iletişim kurabilir.

Benzer İçerik  Çorum Aştavul Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.