Denizli Kale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Denizli Kale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Kale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
1.449 okunma
Denizli Kale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Kale büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı kapsamında yürütülen çalışmalar devam edecek. Kale belediyesi anlaşmalı olduğu taşeron firmaların personel ihtiyaçlarını karşılamak ve artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak adına faaliyet göstermekte. Bu anlamda iş ihtiyacı olan kişiler işkur ve belediyenin resmi sitesi üzerinden yayınlan Denizli Kale iş ilanları gibi sayfaları takip etmeli.

Kale Büyükşehir İlçe Belediyesi İşçi Alımlarında Şartlar

Belediye tarafından yürütülen işçi alımlarında kişilerin birtakım özelliklere sahip olması gerekiyor. Kale belediyesi personel alımı konusunda aranılan şartlar ise şöyle; herhangi bir şekilde kamu haklarından yasaklı olmamak. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Bu özellikler neticesinde yabancı uyruklu olan kişilerin iş ilanı için yaptıkları başvurular geçersiz sayılacaktır.

Bunun yanı sıra kişilerin en az ilkokul diplomasına sahip olması, herhangi bir suça karışmamış olmaları da gerekiyor. Gerekli olan belgeler arasında bu nedenle adli sicil kaydı ve T. C kimlik fotokopisi bulunuyor. Erkek adaylardan ise askerliğini bitirmiş olmaları ve askerlik ile ilgili herhangi bir ilişkilerinin bulunmaması istenir. Görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunan kişilerinde başvuruları geçersiz sayılır.


Kale İşçi Alımlarında Başvuru

Kale Belediyesi işçi alımları adına başvurular www.kale.bel.tr  adresi üzerinden yapılır. Bunun yanı sıra İlçe belediye birimine giderek de başvuru yapmanız mümkündür. İşkur üzerinde de işçi alımları adına başvuru yapılabilir. Gerekli olan belgeleri hazırladıktan sonra işçi alımları adına başvurunuzu tamamlamanız mümkün olacak.

Kale, Denizli’nin ilçelerinden biri olup 21293 nüfusa sahiptir. Artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak ve işsizlik oranını düşürmek adına yapılan Kale belediyesi personel alımı 2022-2023 yılında da devam etmekte. kalebelediyesi@hotmail.com  mail adresi üzerinden ve 2586713121  telefon numarası ile hizmet vermektedir.

Benzer İçerik  Çorum Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Anadolubank Kobi Kredisi ( Ticari Kredi), Anadolubank Esnaf Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası KOBİ Kredisi (Ticari Kredi), 2020 KOBİ Kredi Kampanyası

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları