Denizli Çameli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Denizli Çameli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Çameli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
1.031 okunma
Denizli Çameli Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çameli Büyükşehir ilçe belediyesi personel alımı, İŞKUR sitesi üzerinden ve belediyenin www.cameli.bel.tr resmi internet sitesi üzerinden yapılır. 19315 nüfusa sahip olan Çameli, Denizli’nin ilçeleri arasında yer almakta olup işçi alımları konusunda geniş çaplı faaliyetlerde bulunur. Bu hususta taşeron firmalar ile anlaşmalı olarak çalışır. Alımlar olacağı zaman başvuru formu belirtilen siteler üzerinden açılır.

Denizli Çameli Belediyesi Personel Alımı İçin Şartlar

Çameli belediyesi memur ve sözleşmeli memur alımlarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı puanına bakıyor. Ancak bahçe düzenleme, temizlik işleri ve güvenlik görevlisi olmak üzere çeşitli pozisyonlarda çalışacak olan işçi alımlarında KPSS şartı aranmıyor. Yine de belediye tarafından aranılan birtakım özellikler var.

Buna göre başvuru yapacak olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları şart. Yabancı uyruklu olanların belediye tarafından yapılan ilanlara başvuruları geçersiz sayılır. Bu nedenle başvuru için gerekli olan belgeler arasında T. C kimlik belgesi yer alır. Bunun dışında erkek adayların askerlik şartını yerine getirmiş olmaları ve askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması da gerekli.


En az ilkokul ve üzeri düzeyde diplomaya sahip olunması, 18 yaşından küçük olmamak ve 41 yaşından büyük olmamakta aranılan diğer şartlar arasında yer alıyor. Çameli belediyesi personel alımı konusunda güvenlik ve arşiv soruşturması başlatır. Yapılan soruşturma kapsamında olumsuz bir sonucun ortaya çıkmaması şart. Yüz kızartıcı suç işleyen kişilerin başvuruları da geçersiz sayılır. Ayrıca herhangi bir şekilde görevini yürütmeye engel teşkil edecek sağlık sorununa sahip olunmaması da aranılan şartlar arasında yer alıyor.

Çameli Belediyesi İletişim

Denizli Çameli belediyesi camelibld@ttmail.com mail adresi üzerinden ve 2585715028 telefon numarası ile hizmet veriyor. Diğer bir iletişim kanalı ise 2585716268 faks numarası.

Benzer İçerik  Burdur Kocaaliler Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Pamukkale Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları