Denizli Baklan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Denizli Baklan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Baklan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
903 okunma
Denizli Baklan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Baklan büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı, kapsamında yürütülen çalışmalar 2020 yılında da devam edecek. Her sene yayınlanmakta olan iş ilanlarını belediyenin resmi sitesi üzerinden rahatlıkla takip ederek başvurularınızı oluşturabilirsiniz. Bu kapsamda açılan kadrolar genellikle temizlik işleri ve bahçe, çevre düzenleme pozisyonlarındadır.  İlgili pozisyonlar için ise herhangi bir şekilde KPSS puan durumuna bakılmaz. Belediye tarafından sunulan başvuru şartlarının incelenmesi gerekir.

Baklan Belediyesi Başvuru Koşulları

Denizli iş ilanları olmak üzere Baklan ilçesinde de iş ilanları taşeron firmalar ile anlaşmalı olarak yürütülür. www.baklan.bel.tr internet sitesi üzerinden güncel olarak yayınlanan iş ilanlarını takip edebilir ve başvurularınızı oluşturabilirsiniz. Bunun için gerekli olan şartlar ise şu şekildedir; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olmak. Yabancı uyruklu kişilerin başvuruları geçersiz sayılır.

Ayrıca Baklan belediyesi personel alımı kapsamında kişilerin herhangi bir şekilde suç yükümlülüğü altında bulunmamalarını talep eder. Yapılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv soruşturmasında olumsuz sonuçlara sahip olan kişilerin de başvuruları geçersiz kabul edilecektir.


Başvuruda bulunacak olan kişilerin görevlerini devam ettirmelerine engel teşkil olacak bir sağlık sorununa sahip olmamaları istenir. Baklan belediyesi iş başvuruları internet üzerinden online olarak yapılır. Ayrıca kişiler İŞKUR sitesi üzerinde açılan başvuru formunu doldurarak da ön başvuru işlemlerini tamamlayabilir.

Baklan Belediyesi İletişim

Personel alımları adına başvuruda bulunacak olan kişilerden birtakım belgeler talep edilir. T. C kimlik fotokopisi başta olmak üzere ikametgah adresi, sağlık raporu ve adli sicil kaydı da istenilen belgeler arasında. Detaylı bilgi sahibi olmak ve aklınıza takılan soruları sormak adına ilçe belediyesi 2587812004 telefon numarası, 2587812260 faks ve baklanbelediyesi@hotmail.com  mail adresi üzerinden yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik  Çanakkale Bayramiç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Büyükorhan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları