Çobanlar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Çobanlar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Çobanlar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
05 Kasım 2018
745 okunma
Çobanlar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çobanlar İlçe Belediyesi işçi alımı için başvurular başladı. 2018 yılının sonuna kadar devam edecek olan başvurular için gerekli olan tüm belgelerin tamamlanması gerekiyor. Afyonkarahisar Belediyesi, işsizlik sorunlarını çözüme kavuşturmak adına böyle bir uygulamaya başvuruyor. Özellikle ilçe belediyeleri işçi alımı yaparak, terör nedeni ile artan işsizlik oranlarının azaltılması planlanıyor.

Başvurularda İstenen Belgeler Ve Şartlar

Çobanlar İlçe Belediyesi personel alımı için gerekli olan pek çok şart var. Bu şartlara uygun belge sunan kişiler belediyede işçi olabiliyor. İlk olarak kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Yabancı uyruklu olanlar belediyede görev alamıyor. Kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. Aynı zamanda 41 yaşından da gün almamış olması önemlidir. İlkokul mezunu olunması zorunludur. Başvuruda KPSS şartı aranmaması yüzleri güldürüyor. Aynı zamanda adli sicilin temiz olması, terör ile hiçbir bağlantının bulunmuyor olması da önemli bir konudur. Başvurular bizzat kişi tarafından yapılacaktır.

Başvuru Nereden Yapılır?

Başvuruları yapmak isteyen vatandaşlar ilçe belediyesine gelmelidir. İlçe belediyesi personel bölümüne giderek buradan başvuru formu istenmelidir. Alınan başvuru formunun içerisindeki bilgiler ise doğru ve eksiksiz şekilde doldurulmalıdır. Doldurma işlemi tamamlandığında görevli olan kişiye gerekli olan belgeler ile sunulmalıdır. Çobanlar İlçe Belediyesi personel başvurusu aynı zamanda internet üzerinden de yapılabiliyor. Belediyenin internet sitesine girmek gerekiyor.


Çobanlar İlçe Belediyesi

Çobanlar ilçesi 9129 kişilik nüfusu ile Afyonkarahisar’ın en kalabalık ilçelerinden biridir. Çobanlar İlçe Belediyesi tarafından yönetilen ilçe, pek çok tarihi güzelliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Son yıllarda terörden oldukça fazla etkilenen ilçede personel alımları yapılarak işsizlik oranının düşmesi planlanmıştır. Belediyenin bilgileri aşağıdadır:

Benzer İçerik  Ankara Etimesgut Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Akbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Hgs Bakiye Sorgulama Akbank – Akbank Hgs yükleme

Adana Ceyhan Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Akseki Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Babadağ Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Kefilsiz Kredi Veren 6 Banka, Kefilsiz Gelir Belgesiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar