Akbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Hgs Bakiye Sorgulama Akbank - Akbank Hgs yükleme - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Hgs Bakiye Sorgulama Akbank – Akbank Hgs yükleme

Akbank hgs alma, Akbank hgs iptali, Akbank hgs para yükleme ve Akbank hgs kapatma bilgileri makalemizde!

Anasayfa > Akbank > Akbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Hgs Bakiye Sorgulama Akbank – Akbank Hgs yükleme
26 Eylül 2018
809 okunma
Akbank HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Hgs Bakiye Sorgulama Akbank – Akbank Hgs yükleme

Akbank HGS etiketleriyle, tüm otoyollarda ve İstanbul köprülerinde trafikte beklemeye, sıraya girmeye gerek kalmadan hızlı ödeme olanağı sunuluyor. Özellikle otoyol ve köprüleri düzenli kullananlar için bir avantaj olan sistem sayesinde, online ödeme seçeneği ya da otomatik ödeme sistemi sunuluyor.

Akbank Hızlı Geçiş Sistemi

HGS, sadece hızlı geçmenin avantajını değil indirimli geçmenin de avantajını sunuyor. Akbank HGS ile tüm otoyollardan ve köprülerden konforlu şekilde yararlanım sağlayabilirsiniz. Akbank hgs alma işlemi için yurt içindeki tüm banka şubelerinden başvuru yapılabilir. HGS etiketi anında veriliyor. Böylelikle hızlı ve rahat şekilde yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

İndirimli şekilde geçiş sağlayan HGS etiketleri, bilgi ve kullanım kılavuzlarıyla birlikte veriliyor. Ücretsiz şekilde kullanım kılavuzlarını alabilirsiniz. HGS başvurularını ayrıca online hizmetler dahilinde Akbank Direkt İnternet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank HGS Başvurusu

Akbank hgs yükleme, hgs alma ve otomatik ödeme gibi seçeneklerle sunuluyor. Direkt İnternet üzerinden yapılan başvurularda alınan etiketler, kurye aracılığı ile gönderiliyor. Banka şubelerinden yapılan başvurularda ise etiketler direkt olarak işlem ardından veriliyor.


Online sisteme giriş yapıldıktan sonra ‘’Ödemeler’’ sekmesinde bulunan HGS işlemlerinden başvuru tamamlanabilir. Akbank Direkt Telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak HGS başvurusu yapmak veya bilgi almak için 444 25 25 hattından veya 0850 222 25 25 hattından erişim sağlanabilir.

Akbank HGS Yükleme Talimatı

Hgs nereden alınır konusunda bilgi almak isteyen kullanıcılar için Akbank web sayfasını incelemelerini öneriyoruz. www.akbank.com.tr üzerinden HGS (Hızlı Geçiş Sistemi ve OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) ödemeleri yapılabiliyor.

Akbank müşterileri HGS etiketlerinin bakiye yüklemeleri için kullandıkları Akbank kredi kartlarından talimat verebilirler. Akbank’ta vadesiz hesabı bulunan kişiler de otomatik HGS talimatıyla otoyol ve köprülerden sorunsuz geçiş sağlayabilirler. Etiket hesabında bulunan bakiyelerin düşmesi halinde otomatik limit artırımı kullanılabilir.

Benzer İçerik  Akbank EFT ve Havale Ücreti 2022 - 2023 | Havale, EFT Masrafları

Bankanın sunduğu hizmetlerden biri olan Artı Para hesabıyla da HGS limiti biten ya da düşen kullanıcılara, ekstra bakiye yüklemesi yapılıyor. Sistem azaldıkça bakiye yükleme olanağı ile otomatik işlem sağlıyor.

Üstelik otoyol ve köprülerden giriş bilgileri pratik şekilde takip edilebilmekte, kolaylıkla raporlanabilmektedir.