Cepten Kredi Kartı Başvurusu, Telefondan Mobilden Kredi Kartı Başvurusu Yapma - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Cepten Kredi Kartı Başvurusu, Telefondan Mobilden Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Cepten kredi kartı borcu ödeme, cepten kredi kartı tahsilatı, cepten kredi kartına anında para gönderme ve cepte kredi kartı hakkında herşey sitemizde.

Anasayfa > Banka Haberleri > Cepten Kredi Kartı Başvurusu, Telefondan Mobilden Kredi Kartı Başvurusu Yapma
27 Mayıs 2018
1.243 okunma
Cepten Kredi Kartı Başvurusu, Telefondan Mobilden Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Cep telefonunuz üzerinden de oldukça kolay bir şekilde kredi kartı talebinde bulunabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Bunun için bankaların belirlediği telefon hatlarına T.C. kimlik numaranızı yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekir. Daha sonra bankalar kısa bir değerlendirmede bulunarak size olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlayacaktır. Ancak bunun için bankaları, kampanyaları araştırmanız gerekiyor. Yaşam tarzınız, mesleğiniz, gelirinize uygun bir kart talebinde bulunmanız şart. Böylelikle harcamalarınızda avantaj sağlarsınız. Kredi kartı kullanımı kredi notunuzu da oldukça etkilemektedir. Kredi kartınızı zamanında öderseniz kredi notunuzda yükselecektir. Bankalar üzerinden kredi çekimlerinde kredi notunun yüksek olması önem arz eder.

Denizbank

Kredi kartı başvurusunu anında gerçekleştirmek için kişiler Denizbank cep telefonundan kredi kartı başvurusu yapmak ister. Ancak kredi kartı için başvuruda bulunmak isteyenlerin öncelikle internet sitesine erişim sağlaması gerekiyor. Daha sonra gerekli olan bilgileri doldurarak kredi kart için başvuruda bulunulması mümkün olacak.

 Kredi Kartı Başvurusu:  www.denizbank.com adresine tıkladıktan sonra ana sayfanın hemen yan kısmında yer alan kredi kartları kısmına tıklamanız gerekiyor. Daha sonra farklı kampanyalara sahip Denizbank kredi kartları karşınıza çıkacak. Bu kredi kartlarından birini seçtikten sonra hemen başvur butonuna tıklayarak başvurularınızı tamamlamanız mümkün. Bunun için aynı zamanda T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı da yazmanız gerekiyor. Daha sonra güvenlik kodunu girerek başvurunuzu tamamlamanız mümkün olacak.

 Kredi Kartı Hakkında:  Denizbank ay başında 1.0000 TL harcıyorum diyenlere 50 ekstra bonus sunar. 2.000 TL harcarım diyen kişilere 100 bonus sunar. Her ay 4.000 TL harcıyorum diyenlere 150 ekstra bonus ve her ay 10.000 TL harcarım diyenlere 300 ekstra bonus sunarak hizmet eder.  Taksitli nakit sağlayan kredi kartı ise oldukça avantajlıdır.

Akbank

Akbbank üzerinden kredi kartı talebinde bulunmak isteyenlerin öncelikle yapması gereken Akbank.com.tr adresine erişim sağlamak olacak. Daha sonra ise başvuruda bulunmak adına kredi kartı başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Ardından kredi kartınızı alabilirsiniz. Akbank cep telefonundan kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler internet üzerinden başvurularını tamamlayabilir.

 Kredi Kartı Başvurusu:  Adınız, soyadınız, aktif olarak kullandığınız cep telefonu numaranız ve güvenlik kodunu girdikten sonra gönder butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Garanti Bankası

Garanti Bankası cep telefonundan kredi kartı başvurusu için 444 0 333’ ü arayarak kredi kartı başvurusunda bulunmanız mümkün olacak. Bunun yanı sıra internet sitesine erişim sağlayarak da başvurunuzu tamamlamanız yeterli olacak. Ayrıca Garanti Bankası şubelerinden birine giderek de başvurunuzu tamamlamanız mümkündür.

 Kredi Kartı Başvurusu:  Bunun için öncelikle Garanti Bankası internet adresine tıklanması gerekiyor. Daha sonra kredi kartı başvuru bilgilerini yazdıktan sonra hemen başvur butonuna tıklamanız gerekiyor. T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olmalısınız. Aksi taktirde başvurunuz hatalı olacaktır.

Yapı Kredi Bankası

World kredi kartı almak isteyenler Yapı ve Kredi Bankası cep telefonundan kredi kartı başvurusu yaparak bu karta sahip olabilir. Bunun yanı sıra internet üzerinden de kredi kartı için başvuruda bulunulması mümkündür. Kredi kartı başvuru ekranında yer alan bilgileri doldurduktan sonra kredi kartı talebinde bulunulur. Bunun yanı sıra internet üzerinden de kredi kartı için başvuru yapılması mümkündür. Avantajlı, nakit avans sağlayan kredi kartı ile yaptığınız alışverişler üzerinden de puan kazanmanız mümkün olacak.

 Kredi Kartı Başvurusu:  Worldcard.com adresine erişim sağlayan kişiler T.C. kimlik numarasını, cep telefonu numarasını doldurduktan sonra güvenlik numarasını da girerek başvuruda bulunabilir.

 • Hemen başvur butonuna tıklamanız yeterli olacak. Daha sonra ise başvuru sonuçlarınızı yapikredi.com adresine tıklayarak kredi kartı başvuru sorgulama sistemi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
 • World kart tercihlerinde bulunduktan sonra oldukça kolay bir şekilde başvuru yapılır.

 SMS Başvurusu:  SMS ile başvuruda bulunulması adına ise WORLD yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazarak 4421’ e göndermeniz mümkün olacak.

 World Kart Çevirmek:  World kredi kartını başka bir ürüne çevirmek adına ise 4454’ e kısa mesaj atılması gerekiyor. Bunun için çevirmek istediğiniz kartın kısaltmasını yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazmanız ve ardından kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır.

 • Ek kart talebinde bulunmak adına; EKKART yazmanız gerekiyor. E-Hesap özetine geçiş için ise EKSTRE yazmalısınız.
 • Bunun yanı sıra kredi kartı üzerinden fatura talimatı vermek adına EKSTRE yazmanız yeterli olacaktır.

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyenler öncelikle internet adresine erişim sağlar. Daha sonra gerekli olan bilgilerin yer aldığı kredi kartı başvuru formunu doldurur. Bunun yanı sıra ise Finansbank şubelerinden birine giderek de başvuruda bulunulması mümkündür. QNB Finansbank cep telefonundan kredi kartı başvurusu oldukça kolay bir şekilde yapılır.

 Kredi Kartı Başvuru:  www.cardfinans.com adresine tıklayan kişiler ana sayfada yer alan hemen başvur butonuna tıkladığında bilgileri doldurarak kredi kartı için başvuruda bulunabilir. Bu arada yer alan bilgilerde; adınız ve soyadınız, T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız bulunur. Tüm bilgileri doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlamanız mümkün olacak.


Banka başvurularınızı değerlendirdikten sonra size geri dönüş sağlayacaktır. Daha sonra kredi kartınızı adresinize teslim eder.

Vakıfbank

Vakıfbank üzerinden kredi kartı başvuru yapmak isteyen kişiler öncelikle internet adresine erişim sağlamalıdır. Bankomat ve Vakıfbank Worldcard tercihlerinden birini yapmanız yeterli olacak.

 Kredi Kartı Başvurusu:  Gold Kart, Klasik kart ve Platinum kart gibi kredi kartlarına sahip olmak adına Vakıfbank cep telefonundan kredi kartı başvurusu yapılabilir. Bunun için www.vakifbank.com adresine erişim sağlamanız gerekiyor. Daha sonra gerekli olan bilgileri doldurduktan sonra kart sahibi olabilirsiniz.

 • C. Kimlik numarası, ad ve soy ad, cep telefonu numarası, seçeceğiniz kart tipi, adres bilgileri, referans numarası gibi birtakım bilgiler bulunur.
 • Bankanın kredi kartı için başvurunuzu kabul edip etmediği de aynı şekilde siteye erişim sağlayarak öğrenebilirsiniz.

İş Bankası

 İş Bankası cep telefonundan kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler www.isbankasi.com adresine erişim sağlamalıdır. Daha sonra kredi kartı için başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Kredi kartı başvurusunda bulunmak adına bunu dışında İş Bankası şubelerinden birine de gidebilirsiniz. Bu sayede kredi kartı başvurularınızı anında gerçekleştirme hakkınız olacak

 Kredi Kartı Başvurusu:  İnternet üzerinden siteye erişim sağlayan kişiler ana sayfada yer alan kategoriler kısmından kartlar bölümüne erişim sağlamalıdır. Daha sonra gerekli olan bilgileri yazarak kredi kartı başvurusunu tamamlayabilir.

 • C. kimlik numarası başta olmak üzere cep telefonu numaranız ve aylık ortalama net gelirinizi doğru bir şekilde yazmalısınız.
 • İş Bankası değerlendirme de bulunduktan sonra size geri dönüş sağlayacaktır. Onaylanan kredi kartları ikametgah adreslerine de teslim edilebilir.

0850 724 0724 İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak aklınıza takılan soruları yöneltebilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İNG Bank

 İNG Bank cep telefonundan kredi kartı başvurusu yapmak oldukça basit. Pegasus kard, bonus card gibi özelliklerden birini tercih etmeniz gerekiyor. Ayrıca internet üzerinden de başvuruda bulunulması mümkün. Bunun için internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra gerekli olan bilgileri doldurmanız şart.

 Kredi Kartı Başvurusu:  www.ingbank.com adresine tıklayan kişiler gerekli olan bilgileri doldurduktan sonra hemen başvur butonu üzerinden kredi kartı talebinde bulunabilir.

SMS İle Başvuru;

 • ING Bonus Kredi kartı başvuruları adına öncelikle KART yazmanız gerekiyor. Daha sonra T.C. kimlik numaranızı yazarak 2205’ e göndermelisiniz.
 • ING Pegasus Plus Kart başvurusunda bulunmak adına ise PGSKLASIK yazdıktan sonra boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı yazmanız ve 2205’ e kısa mesaj atmanız şart. .
 • ING Pegasus Plus Premium karta sahip olmak adına ise PGS yazarak boşluk bırakmanız daha sonra T.C. Kimlik numaranızı yazara 2205’ e göndermelisiniz.

 Kart Şifresi Alabilmek İçin:  Kredi kartı talebinde bulunan kişiler şifre belirlemek işlemlerinde bulunmak adına SMS şifre özelliğinden yararlanabilir. Bunun için cep telefonunuzdan SIFRE yazarak boşluk bırakın ardından kartınızın son 4 hanesini yazarak 2205’ e göndermeniz yeterli olacak. Bu sayede şifrenizi anında belirleyebilirsiniz. Kart şifrenizi ayrıca 0850 222 0 600 numaralı ING Bank müşteri hizmetleri ile görüşme yaparak da gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

TEB

TEB internet şubesi olan CEPTETEP Kredi kartı başvurusunda bulunmak adına isterseniz internet adresine erişim sağlamalı isterseniz de TEB şubelerinden birine giderek başvuruda bulunmalısınız. Başvurular oldukça kolay bir şekilde yapılır ve anında sonuçlanır. TEB cep telefonundan kredi kartı başvurusu yapmak adına www.cepteteb .com.tr adresine giriş yapılmalıdır.

 Kredi Kartı Başvurusu:  Kredi kartı için başvuruda bulunacak kişilerin öncelikle bankaya ait internet adresine giriş yapması ve kredi kartı başvuru formunu doldurması gerekiyor.

 • T.C. Kimlik numarası, cep telefonu numarası ve güvenlik kodunu girdikten sonra kredi kartı başvurusunda bulunmanız mümkün olur.
 • Başvurularınız banka tarafından incelendikten sonra ise size kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

0850 222 0 600 telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak detaylı bilgi alabilir, sorularınızı yöneltebilir, banka işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası

www.ziraatbank.com.tr adresine erişim sağlayan kişiler oldukça kolay bir şekilde kredi kartı için başvuruda bulunabilir. Ziraat Bankası cep telefonundan kredi kartı başvurusu için gerekli olan bilgilerin doldurulması gerekiyor. T.C. Kimlik numarası, cep telefonu numarası gibi birtakım bilgiler doldurulduktan sonra başvurunuzu oluşturmanız mümkün olacak. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası şubelerinden birine giderek de kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kredi kartı sayesinde yanınızda nakit para taşımanıza gerek kalmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik bu alışverişlerinizi de takside böldürme özelliğinden yararlanarak oldukça avantajlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olur. Kredi kartı kullanırken dikkatli olmanız durumunda aksi halde dönem borçlarınızı ödeyemez hale gelebilir ve dolayısıyla kredi notlarınız da bu durumdan olumsuz etkilenebilir.

 • Öncelikle kredi kart limiti belirlerken gelirinize göre bir kart talebinde bulunmanız oldukça önemlidir.
 • Gelirinizin en az iki katı değerinde bir limit talebinde bulunabilirsiniz Daha sonra kullanımınıza göre limit yükseltmek için bankanız ile görüşme sağlamanız mümkün olacaktır.
 • Bunun dışında dönem sonunda ödemelerinizi sadece asgari dönem miktarı kadar değil dönem borcunun tamamı kadar yatırmalısınız.
 • Bu durumda kredi notunuz da yükselecektir. Ayrıca dönem borcu ödeme tarihini aylık gelirinize göre ayarlamanız gerekiyor.
 • Böylelikle gün atlamadan ödemelerinizi düzenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Her zaman için ödemelerinizi aksatmamaya özen göstermeniz gerekiyor.  Harcamalarınızı gelirinize göre yapmanız durumunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca alışverişlerinizi takside böldürerek yapmanız halinde de aylık daha düşük miktarlarda ödeme yapmış olacaksınız.


Benzer İçerik  Hisseli Tapuya Kredi Veren Bankalar, Hisseli Tapuya Kredi Veren Bankalar