Bursa Kestel Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bursa Kestel Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bursa Kestel Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
806 okunma
Bursa Kestel Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Kestel Büyükşehir İlçe Belediyesi işçi alım başvurusu sırasında hem sözleşmeli hem de kadrolu olarak görev alma imkanını elde edebilirsiniz. Kadroların kapsamında yer alan hususların her biri ve başvuru tarihleri ile alakalı detaylar www.kestel.bel.tr üzerinden kişilerin bilgisine sunulmaktadır. 51872 kişilik nüfusa sahip bu belediye ile alakalı tüm kadro haberlerine kısa sürede erişim sağlama imkanını elde edebilirsiniz.

Personel Alımı ve Açılan Kadro Çeşitliliği

Kestel Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alımı sırasında açılan kadrolar hem ilkokul mezunlarının başvurabileceği hem de lisans mezunlarının ilgi duyabileceği çeşitliliği içerisinde barındırmaktadır. Kadroların senede 2 kere açıklanmasının yanı sıra ek bir ihtiyaç olduğu durumlarda yukarıda belirtilen siteden ek kadro duyuruları ayrıca yapılmaktadır.

  • Mühendis, Şoför
  • Temizlik işçisi
  • İnşaat işçisi
  • Halk eğitim merkezi görevlisi
  • Kat görevlisi

Yukarıda belirtilen kadrolar ve çok daha fazlasına bu ilçe kapsamında yer verilmektedir. Her kadronun talep ettiği belgeler de değişim göstermektedir. Belgelerin elden teslim edilmesi talep edilmektedir.

Personel Alım İşlemleri Nasıl Tamamlanır?

Bursa Kestel İlçe Belediyesi işçi alım koşulları dahilinde kişilerin ön başvuruyu geçmeleri ve koşullara uyum sağlamaları durumunda kuraya katılma imkanı elde edilmektedir. Kuraya katılma imaknı elde eden kişiler arasından bir seçim yapılır ve kadronun kime verileceği belirlenir.


Belediye Yetkilileri ile Nasıl İrtibat Kurulur?

Bursa Kestel Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alım başvuruları ile alakalı denetimleri gerçekleştirmek için kişilerin ulanmaları gereken telefon numarası 2243721001 olarak belirtilmiştir. Yazışmaların gerçekleştirilmesi ve ek belgelerin gönderilmesi için kullanılan faks numarası ise 2243728182 şeklindedir. kestelbel@kestel.bel.tr mail adresi üzerinden de yetkililer ile iletişime geçme imkanını elde edebilirsiniz. Kestel Belediyesi kapsamında tüm kadro bilgilerine bu bağlamda erişebilirsiniz.

Benzer İçerik  Adana Aladağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Keles Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Yıldırım Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları