Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
852 okunma
Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi işçi alım başvurusu yapabilmek için kişilerin belirtilen koşullara uyum sağlaması ve adli sicil kaydının bulunmaması gerekir. Belgeler dahilinde bireylerden talep edilen sertifikanın muhakkak MEB onaylı olması gerekmektedir. MEB onaylı olmayan sertifikalar kabul edilmemektedir.

Hangi Kadrolara Başvurabilirsiniz?

Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alımı sırasında en fazla bir adet kadro seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Aynı kurum dahilinde birden fazla kadroya başvurma imkanı bulunmamaktadır.

  • Temizlik işçisi, eğitmen, halk eğitim merkezi öğretmeni
  • Kaloriferci, kat görevlisi, inşaat görevlisi, mühendis, sağlık çalışanı

Belediyeler kapsamında alınan işçilerin birçoğu dönemsel olarak işe alınmaktadır. Bu husus ile alakalı ek bilgiler elde etmek ve kadroları yakından takip etmek isteyen kişilerin www.bursa-yenisehir.bel.tr adresi üzerinden gerekli incelemeleri yapması istenir.

Hangi Koşullara Uyum Sağlanmalıdır?

Bursa Yenişehir İlçe Belediyesi işçi alım koşulları dahilinde bireylerin aynı belediyede kadro sahibi olup daha sonra istifa etmesi durumunda kesinlikle yapmış oldukları yeni kadro başvurusu dikkate alınmayacaktır. Bunun yanı sıra sicil ya da sağlık koşulları konusunda herhangi bir sorun olan kişilerin kadroya başvurmaları da söz konusu değildir. Bu hususlara dikkat eden kişilerin ön başvurusu da sorunsuz bir şekilde kabul edilecektir.


Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi personel alım başvuruları ahilinde kişilerin dikkate amaları gereken temel iletişim bilgisi 2247730016 telefon numarası bilgisidir. 2247730029 faks numarası üzerinden de yazılı iletişim kurma ve irtibata geçme imkanını elde edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde özellikle 52132 kişilik nüfusa sahip olan belediyenin tüm kadro bilgileri hakkında ek verilere erişim sağlayabilirsiniz. info@bursa-yenisehir.bel.tr mail adresi üzerinden de yetkililer ile kısa bir süre içerisinde erişim kurabilirsiniz.

Benzer İçerik  Denizli Bozkurt Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Diyarbakır Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Sağlık Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Ağaçören İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Albaraka Türk Faizsiz Kredi 2021 | Albaraka Türk Katılım Bankası