Burgan Bank Telefon Numarası Güncelleme, Yenileme, Değiştirme - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Burgan Bank Telefon Numarası Güncelleme, Yenileme, Değiştirme

Burgan Bank telefon numarası, burgan bank telefon numarası değiştirme, burgan bank telefon numarası yenileme nasıl yapılır makalemizde!

Anasayfa > Burgan Bank > Burgan Bank Telefon Numarası Güncelleme, Yenileme, Değiştirme
31 Mayıs 2018
1.161 okunma
Burgan Bank Telefon Numarası Güncelleme, Yenileme, Değiştirme

Banka müşterileri telefon bankacılığından yararlanarak işlemlerini gerçekleştirir. Bu nedenle telefon numara güncellemesinde bulunmaları gerekiyor. Numara güncelleme işlemleri adına ise Burganbank şubelerinden birine gidilmeli. Müşteri hizmetleri aranarak da telefon numaranızı güncellemeniz mümkün olacak. Para yatırma, para çekme ya da hesap açma ve kredi kartı işlemleri gibi birçok bankacılık hizmetlerini pratik bir şekilde telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Telefon Numarasını Güncellemek İsteyenler

 Burgan Bank müşterileri telefon bankacılığı sisteminden yararlanabilir. Kişilerin telefon numaraları bunun için bankaya kayıtlı olmalıdır.  Bankacılık işlemlerinizi telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak gerçekleştirmek adına yeni telefon numaranızı Burgan Bank’a kayıt ettirmeniz gerekiyor.

  • Burgan Bank üzerinde kayıtlı olan telefon numaralarını güncellemek isteyenler 0850 222 8 222 numaralı müşteri hizmetlerini aramalıdır.
  • Burgan Bank telefon numaramı değiştirmek istiyorum talebinin ardından müşteri hizmetleri sizleri en yakın banka şubesine davet eder.
  • Burgan Bank şubelerinden birine giderek de telefon numarası güncelleme ya da değiştirme işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
  • Müşteri hizmetleri alanında uzman personellerden oluşur.
  • Haftanın yedi günü ve günün her saati telefon bankacılığı sistemi üzerinden destek sağlar. Burgan Bank telefon numarası ile para çekme işlemleri olmak üzere daha pek çok işlemi numaranızı güncelledikten sonra gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Burgan Bank Telefon Bankacılığı İşlemleri

 Kişiler telefon bankacılığından yararlanarak hesaba para yatırma ve para çekme işlemleri olmak üzere havale, eft gibi birtakım işlemlerini de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirme hakkına sahiptir. Bunun yanı sıra döviz, altın gibi işlemlerinizi de banka üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Burgan Bank ATM’den telefon numarasını güncelleme işlemlerinin ardından telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayarak Burgan Bank telefon numarasına para gönderme işlemleri de yapılabilir.

Telefon Numarası Bloke Kaldırma İşlemi: 0850 222 8 222 müşteri hizmetlerini arayarak telefon numaranıza uygulanan blokeyi kaldırabilirsiniz.

  • Müşteri hizmetleri 7/24 hizmet eder. Haftanın tüm günü ve günün her saati olmak üzere müşteri hizmetlerini arayarak banka işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Burgan Bank telefon numarası bloke kaldırma işlemlerinde bulunabilirsiniz.
  • GSM operatörünü değiştiren ya da sim hattı kopyalanma gibi sıkıntılara maruz kalanların telefon numaralarına bloke uygulanabilir.
  • Ancak banka şubesine giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarak T.C. kimlik numaranız, annenizin kızlık soyadı gibi birtakım bilgiler ile blokeyi kaldırmanız mümkün olacaktır.

 Telefon numarasına ait olan blokeyi kaldıran kişiler ise Burgan Bank telefon numarasına havale işlemlerinde bulunma hakkına sahip olur.


Benzer İçerik  Burgan Bank Hafta Sonu Açık Mı? Burgan Bank Çalışma Saatleri - Mesai Saatleri