Burgan Bank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Burgan Bank Atm Para Çekme Limit - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Burgan Bank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Burgan Bank Atm Para Çekme Limit

Burganbank günlük para çekme limiti arttırması, Burganbankası günlük çekim atm limiti kaç, Burganbank günlük atm bankamtikten para çekme limitlerini hemen öğren!

Anasayfa > Burgan Bank > Burgan Bank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Burgan Bank Atm Para Çekme Limit
28 Mayıs 2018
1.058 okunma
Burgan Bank Günlük Para Çekme Limiti 2022, Burgan Bank Atm Para Çekme Limit

Burgan Bank müşterileri ATM’ler üzerinden günlük işlemlerini para çekme limitlerine uyum sağlayarak 2018 yılında da anında gerçekleştirme hakkına sahip. Kredi kartı borcu ödeme işlemleri başta olmak üzere, fatura yatırma, hesaplar arasında transfer yapma, hesap özetini inceleme, fon ve döviz alımı ve para yatırma işlemlerinde de bulunabilir. Ayrıca kartsız bir şekilde para yatırma işlemlerinde de bulunulması mümkündür. Türkiye’de bulunan tüm Burgan Bank ATM’leri üzerinden işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank Para Çekme Limitleri

Para çekme işlemlerinde de bulunmak isteyen kişiler öncelikle hesaplarına erişim sağlamalıdır. Bunun için herhangi bir ATM üzerinden banka kartı ile giriş yapılmalı. Ardından sahip oldukları şifre ile hesaplarına erişim sağlayabilirler. Ana menüde bulunan para çekme butonuna tıkladıktan sonra 24 saat için belirlenen alt ve üst limitlere uyum sağlandığında işlemler gerçekleştirilmektedir. Kartsız işlemlerde ise Burgan Bank kartsız para yatırma ücreti alır.

  • Gün içinde Burgan Bank atm para çekme limiti için en fazla 1000 TL belirlenmiştir.
  • 0850 222 8 222 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşme sağladıktan sonra Burgan Bank günlük para çekme limiti arttırma işlemlerinde bulunmanız mümkün olur.
  • Burgan Bank karekod (qr kodu) ile para çekme işlemlerini de gerçekleştirmeniz mümkün. Bu konuda da aklınıza takılan soruları müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.
  • Bunun dışında kişiler Burgan Bank atm’den kartsız para çekme işlemlerini gerçekleştirme hakkına sahipsiniz.

Burgan Bank Para Yatırma Limitleri

ATM üzerinden para yatırma işlemlerinde bulunacak olan kişiler aynı şekilde alt ve üst limitlere uyum sağlayarak yatırım yapabilir. Öncelikle şifreniz ile beraber hesabınıza erişim sağlamanız gerekiyor. Daha sonra para yatırma menüsüne erişim sağlayarak işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

  • Burgan Bank atm’den para yatırma limiti en az 10 TL’dir. Gün içinde 10 TL ve üzeri yatırımlarınızı ATM üzerinden oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.
  • Burgan Bank atm’den döviz çekme işlemlerinizi de 7 / 24 hizmet vermekte olan ATM’ler üzerinden gerçekleştirilir.

Telefon Bankacılığı;

  • Başka bankaya transfer işlemleri adına ise telefon bankacılığı üzerinden işlemlerde bulunmanız mümkün. Havale için üst limit 25.000 TL’dir.
  • EFT için ise en az 5 TL, en fazla 25.000 TL limit uygulanmaktadır. Döviz alış satış için üst limit 40.000 TL alt limit ise 15 TL olarak belirlenmiştir.

İşlemlerinizi gerçekleştirmek adına belirlenen alt ve üst limitlere de uyum sağlanması gerekiyor.


Benzer İçerik  Burgan Bank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Burgan Bank Atmsi Paramı Yuttu Nasıl Alırım