Burgan Bank Hafta Sonu Açık Mı? Burgan Bank Çalışma Saatleri - Mesai Saatleri - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Burgan Bank Hafta Sonu Açık Mı? Burgan Bank Çalışma Saatleri – Mesai Saatleri

Burgan Bank çalışma saatleri 2019, Burgan Bank saat kaçta açılır bilgi için hemen tıkla!

Anasayfa > Burgan Bank > Burgan Bank Hafta Sonu Açık Mı? Burgan Bank Çalışma Saatleri – Mesai Saatleri
31 Mayıs 2018
1.030 okunma
Burgan Bank Hafta Sonu Açık Mı? Burgan Bank Çalışma Saatleri – Mesai Saatleri

Burgan Bank müşterileri bankada yapacakları işlemler için hafta sonu ve hafta içi çalışma saatlerini merak etmekte. Hafta sonu da açık mı konusunda banka müşterilerine maalesef hafta sonu hizmet sunmaz. Bu nedenle finansal işlemlerinizi hafta içi çalışma saatleri içerisinde halletmeniz gerekecek. Ancak telefon bankacılığından yararlanarak birtakım temel bankacılık işlemlerinizi haftanın 7 günü ve günün 24 saati gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Burgan Bank Çalışma Saatleri

 Hafta içi mesai saatlerinde Burgan Bank müşterileri tüm işlemlerini gerçekleştirebilir. Banka Pazartesi, Salı,  Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri olmak üzere;

  • Saat 9.00’ da açılmaktadır. Hafta içi belirtilen günlerde kapanış saati ise 17:00 olarak belirlenmiştir.
  • Bunun yanı sıra 12.30 ve 13.30 saatleri arasında öğle tatili nedeni ile kapalıdır ve bu saatlerde işlem alamaz.
  • 1 saat sonunda 13.30 sularında finansal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olur.

Burgan Bank Cumartesi Hizmet Veriyor Mu?

 Bankaların bazıları hafta sonu da hizmet vermektedir. Ancak Burgan Bank müşterilerine sadece hata içi hizmet sunar. Burgan Bank cumartesi açık mı diye merak edenler için; Burgan Bank cumartesi günü hizmet vermemekte. İşlemlerinizi hafta içi gerçekleştirmeniz gerekiyor.


Hafta Sonu Telefon Bankacılığı ve ATM’ler İle İşlem Kolaylığı

  • Burgan Bank hafta sonu çalışma saatleri nedir diye merak edenler temel bankacılık işlemlerini 7/24 gerçekleştirebilecekleri telefon bankacılığı ya da ATM’lerden gerçekleştirebilir.
  • Müşteriler; Burgan Bank’ın hafta sonu açık şubeleri bulunmadığından dolayı havale, hesap açma, kredi kartı hesap kesim tarihi değiştirme gibi birtakım bankacılık işlemlerini 0850 222 8 222 numaralı müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek gerçekleştirebilir.
  • Kişiler Burgan Bank hafta sonu kredi ödeme işlemlerini Burgan Bank ATM’leri üzerinden de yapabilir.
  • Telefon bankacılığı sisteminden yararlanarak Burgan Bank hafta sonu eft işlemlerinde bulunmanız mümkün olacak.

Burgan Bank hafta sonu havale yapacak olan kişilere müşteri temsilcileri ile hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşladıktan sonra hesap işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bunun yanı sıra dilerseniz ATM’ler üzerinde de kredi kartı borç ödeme, hesaba para yatırma ve hesaptan para çekme olmak üzere fatura ödeme işlemlerinde de bulunabilirsiniz.


Benzer İçerik  Burgan Bank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Burgan Bank Atmsi Paramı Yuttu Nasıl Alırım