Burgan Bank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Burgan Bank Atmsi Paramı Yuttu Nasıl Alırım - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Burgan Bank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Burgan Bank Atmsi Paramı Yuttu Nasıl Alırım

Burganbank bankamatik paramı aldı, burgan bank atmsinde param kaldı ne yapacağım, burhan bank bankamatik paramı yuttu vermiyor diyorsan tıkla!

Anasayfa > Burgan Bank > Burgan Bank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Burgan Bank Atmsi Paramı Yuttu Nasıl Alırım
31 Mayıs 2018
904 okunma
Burgan Bank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Burgan Bank Atmsi Paramı Yuttu Nasıl Alırım

Burgan Bank ATM’leri üzerinden para yatırma işlemlerinizi anında gerçekleştirmeniz mümkün. Ancak bankamatikte para sıkışması ya da bankamatiğin paranızı yutması gibi birtakım sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. ATM’de param kaldı ne yapmalıyım diyenler banka personellerinden ya da çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetlerinden destek alabilir.  Bankaların kapalı olması durumunda işleminiz uzun sürebilir. Ancak panik olmanıza gerek yok. Müşteri temsilcileri 7 / 24 hizmet vermekte. Haftanın her günü ve günün her saati aklınıza takılan soruları yöneltebilir ve bu tip sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Burgan Bank ATM’lerinden Nasıl Para Yatırılır?

 Türkiye’nin her noktası üzerinden ATM’ler sayesinde para yatırma işlemlerinizi istediğiniz her saat diliminde ve her gün gerçekleştirmeniz mümkün. İster kartsız işlem menüsünü tercih ederek isterseniz de banka kartınız ve şifreniz ile beraber bankamatiğe giriş yapabilir ve para yatırma işlemlerinde bulunabilirsiniz. Bunun için;


  • Kişiler banka kartı ya da kredi kartı ile para yatırma işlemlerinde bulunmak adına öncelikle ilgili kartınız ile beraber giriş yapın.
  • Ardından giriş butonuna tıklayarak daha önceden belirlediğiniz kartınız ile beraber hesabınıza erişim sağlayın.
  • Daha sonra yatırmak istediğiniz tutarı tuşlayarak paranızı ilgili bölmeye yerleştirin. Islak, buruşmuş ya da kıvrık kağıt paraları kullanmayınız. Bu durumda Burgan Bank bankamatiğe para sıkışması gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.
  • Deforme olmuş paraları kullanmanız durumunda sistem hata verecek ve yatırımlarınız kabul edilmeyerek paranız iade edilecektir.
  • Eğer Burgan Bank ATM paramı yuttu gibi durumlar ile karşılaşırsınız müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Burgan Bank ATM’sinde Param Kaldı

 ATM üzerinden para yatırma işlemlerinde bulunurken bankamatikte paranız sıkışabilir ya da bankamatik paranızı yutabilir. Bu durumda işlemleriniz geçersiz kabul edilir. Burgan Bank atm’ye param sıkıştı ne yapmalıyım konusunda;

  • 0850 222 8 222 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak Burgan Bank bankamatikte param kaldı şeklinde durumu izah etmeniz gerekiyor.
  • Müşteri hizmetleri sizden bankamatiğe ait şubeyi bildirmenizi ve yatırdığınız tutarı belirtmenizi isteyecektir.

Ardından ilgili şubeye durumu bildirerek sorunuzu çözüme kavuşturacak. Burgan Bank bankamatik paramı yuttu dilekçe sisteminden de yararlanmanız mümkün.


Benzer İçerik  Burgan Bank Telefon Numarası Güncelleme, Yenileme, Değiştirme