Bilecik Osmaneli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bilecik Osmaneli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bilecik Osmaneli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
11 Kasım 2018
893 okunma
Bilecik Osmaneli İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Osmaneli İlçe Belediyesi işçi alımı zaman zaman oluşan açıklar nedeni ile yapılmaktadır. Belediye hizmetlerinin aksamaması için belediye çalışanları hizmet vermekte olup boşalan pozisyonlar için yeni personel alımı yapılmaktadır. Personel alımı yapılırken belirli şartları taşıyan kişiler arasından noter huzurunda kura çekilişi yapılarak işe alımı yapılacak olan kişiler belirlenmektedir.

Bilecik Osmaneli İlçe Belediyesi Personel Alımı İlanı

Osmaneli İlçe Belediyesi Personel alımı için ilçenin Türkiye iş kurumu müdürlüğüne ilan verilir. Bu ilanı Türkiye iş kurumu resmi internet adresi üzerinden görüntüleyebilir ve başvuru tarihleri arasında başvurunuzu online bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca ilanın verildiği Türkiye İş Kurumu Müdürlüğüne giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında yanlış belge ve beyanda bulunan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacak ve personel alımı için kuraya katılamayacaktır.

Bilecik Osmaneli İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Bilecik Belediyesi İşçi alımı için belirlenmiş olan şartlar Osmaneli ilçe belediyesi için de geçerlidir. Genel şartlar dışında açılmış olan pozisyonlar için belirlenmiş olan özel şartlar mesela, ilkokul mezunu olmak, c sınıfı ehliyete sahip olmak ya da en az 4 yıl tecrübe gibi daha özel şartlar ilanın detaylarında yer almaktadır.


Osmaneli Belediyesi iş ilanları için aranan şartları sağlayan kişiler arasından talebin 3 katı kadar kişi nihai listeye alınacaktır. Daha sonra nihai listede bulunan kişiler arasından noter huzurunda asil ve yedek kuraları yapılarak belirlenecektir.

Osmaneli İlçe Belediyesi İletişim Bilgileri

Bilecik’e bağlı bulunan Osmaneli İlçesinin nüfusu 14588 kişiden oluşmaktadır. İlçe hakkında detaylı bilgiye İlçe belediyesinin resmi internet sitesi olan www.osmaneli.bel.tr adresinden erişebilirsiniz. Belediyenin mail adresi ise osmaneli@osmaneli.bel.tr‘dir. Belediyenin diğer iletişim adresleri olan telefon numarası 2284614131 ve faks numarası ise 2284614018’dir.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Dereçine Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bilecik İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Söğüt İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Balıkesir Altıeylül Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik İnhisar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bilecik Gölpazarı İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları