Bartın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Bartın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Bartın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
1.405 okunma
Bartın Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Büyükşehir Belediyesi işçi alımı belirli şartlar üzerinden gerçekleşmekte. Büyükşehir Belediyesi personel alımına yönelik şartların göz önünde bulundurulması gereklidir. Bunun dışında başvuru sürelerini de dikkate almanız önem arz ediyor. Nitekim şartlara uygun olanlar belirli tarih aralıklarında başvurularını sunabilir.

Bartın Büyükşehir Belediyesi İşçi Alım Şartları

Taşeron kurum ya da kuruluşlar tarafından farklı koşullara yer verilir. Bartın sözleşmeli personel alımı ya da kadrolu seçeneklere yönelik öncelikle yaş sınırları ifade edilir. Genele bakacak olursanız 18 yaş ve üzerinde olanların tercih edildiği açıktır. Bununla beraber;

  • Belirlenen eğitim düzeyine sahip olan başvurulara geçmelidir.
  • Devletin düzenlediği sınavlardan başarılı olmanız istenmekte.
  • Ehliyet, deneyim ya da ikametle alakalı olarak da şartlara yer verilir.

Bartın Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvuruları

Bartın İşkur iş ilanları 2020 yılında güncel olarak sıralanıyor. Neticesinde personel alımına yönelik başvuruların alınması söz konusudur. Yani şartlara uygun olanların öncelikle İşkur üzerinden kayıt işlemlerine yer vermesi önemlidir. Bu şekilde başvuru formlarından harekete geçebilir, şansınızı deneyebilirsiniz. Aynı zamanda isteyenler ilgili merkezlerden de başvuruda bulunabilir.


Bartın Büyükşehir Belediyesi İletişim Bilgileri

Personel alımı ile alakalı olarak belediyenin resmi web sitesi üzerinden ilanlara yer verilir. Bu anlamda merak edenler www.bartinbelediyesi.com üzerinden detaylara göz atabilir. Akabinde sorularınızı iletmek için ise iletişim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Örneğin telefon numarası olarak 3782270229 ifade edilmekte. Faks gönderilerine yönelik ise göz önünde bulundurmanız gereken numarası 3782274013 şeklindedir. Telefon ile faks numaralarının akabinde mail adresi geliyor. bartinbelediyesi@bartinbelediyesi.com mail adresi üzerinden sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Özellikle de Bartın Büyükşehir Belediyesi personel alımı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler tüm iletişim seçeneklerinden faydalanabilir.

Benzer İçerik  Adıyaman Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Bartın Kumluca Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Kozcağız Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Abdipaşa Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bartın Hasankadı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları