Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Aydın İncirliova Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
379
Aydın İncirliova Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın İncirliova Büyükşehir belediyesi işçi alımı başvurularının web sitesinden, belediye binasından, telefonla, faksla veya mail adresinden yapılması mümkündür. Nüfusu 2016 yılı için 45 bin 343 olarak kayıtlara geçen ilçenin büyüklüğü ve şehirdeki önemi nedeniyle her zaman çok sayıda personele ihtiyaç duyuluyor. Belirlenen iletişim numaraları, telefon ve faks bilgilerine de Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2018 yılı için resmi sitedeki açıklamalara göre kullanılabiliyor.

Aydın İncirliova İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Belediyeye personel olmak için başvuruların yapılması amacıyla resmi web sitesinde şartlar da duyuruluyor. Hangi pozisyonda çalıştırılmak amacıyla işçi alındığına bağlı olarak, o pozisyonun gerekliliklerine ve gereksinimlerine uygun şekilde personel alım şartları belirleniyor. Telefon numarası için İncirliova Belediyesi tarafından 256 585 12 24 numarası açıklanmıştır.

Aydın İncirliova İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Belediye tarafından yapılan personel alım duyuruları için hangi pozisyonda olduğuna bağlı olarak başvurularınızı farklı yöntemlerle yapabilirsiniz. Faks numarası için belediye tarafından yapılan açıklamayla birlikte, iletişime geçmek için 256 585 12 25 numarasının kullanılması mümkün oluyor. Resmi duyuruların değerlendirilmesi, başvuruların yapılması ve iletişime geçilmesi için Web sitesindeki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.


Aydın İncirliova İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın İncirliova İlçe Belediyesi için personel alımı duyurularına uygun şekilde vasıflı veya vasıfsız vatandaşlar tarafından başvurular yapılacaktır. Faks numarası ve telefon numarasının yanı sıra, elektronik posta adresi olarak belirlenen incirliovabelediyesi@gmail.com adresine de CV gönderebilirsiniz. Başvurularınızı özellikle de yeni duyurular için Aydın İncirliova Belediyesi iş başvuru formu doldur bölümünden formunuzu hazırlayarak yapabilirsiniz. Resmi web sitesi olarak belediye tarafından www.incirliova.bel.tr adresinde her türlü hizmetle ilgili detaylara ulaşılması sağlanıyor.

Benzer İçerik  Burdur Çeltikçi İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.