Aydın Köşk Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Aydın Köşk Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Aydın Köşk Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
831 okunma
Aydın Köşk Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Köşk Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanlarına resmi site bünyesinde ulaşmanız mümkün oluyor. Aydın’da  yapılan sayımda Köşk ilçesinde nüfus 27 bin 152 kişi olarak belirlenmiştir. Güncel nüfusun yanı sıra, belediye tarafından ihtiyaç duyulan personel sayısıyla birlikte vatandaşlara hizmet verilmesi mümkün oluyor.

Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2022-2023 yılı içerisinde Aydın genelindeki personel dağılımında olduğu gibi bölgeye göre ilanlara yer verilmiştir. Belediye tarafından ilçenin hangi alanında nasıl bir çalışmaya ihtiyaç duyulduğu, ne kadar süreyle sözleşme yapılacağı da her zaman resmi sitede ilan detaylarında bulunur.

Aydın Köşk İlçe Belediyesi Personel Alımı Şartları

Aydın Köşk ilçe Belediyesi tarafından yapılan açıklamaları takip edebilir, özellikle Büyükşehir Belediyesi personel alım şartlarına göre başvurabilirsiniz. Vasıfsız elemanlar için farklı, vasıflı eleman gereken alanlar için farklı şekilde detaylı bilgi edinilmesini sağlayan açıklamalar yapılıyor. Telefon numarası olarak Belediye tarafından 256 461 30 10 numarası üzerinden iletişime geçilmesi sağlanıyor.

Aydın Köşk İlçe Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Belediyenin faks numarası olarak belirlenen 256 461 30 96 numarası üzerinden faks gönderebilir ve direkt olarak CV’nizin yetkili makamlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Aydın Köşk İlçe Belediyesi Personel Alımı İletişim Numaraları

Aydın’ın Köşk ilçesinde bulunan Büyükşehir İlçe Belediyesi iş başvuru formu doldur bölümünden kendi bilgilerinizi kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Kaç yaş aralığında çalışanların talep edildiği, hangi işin yapılacağı ve sözleşmenin süresiyle ilgili bilgilere de başvurunuzun öncesinde ulaşmanız mümkün olacaktır.

Köşk Belediyesi resmi web sitesi www.kosk.bel.tr adresine giriş yaptığınızda, belediyenin belirlediği hizmetlere ne kadar sayıda işçi gerektiği bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu süreçte özellikle elektronik posta adresi olarak belirlenen koskbelediyesi_09@hotmail.com adresi üzerinden e- mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik  Ankara Altındağ Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Aydın Didim Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Karacasu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Germencik Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aydın Sultanhisar Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları