Antalya Asat Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Asat Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Asat Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
973 okunma
Antalya Asat Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Asat Belediyesi işçi alımı ilanlarına belediyenin resmi web adreslerinden erişebilir ve kendinize uygun pek çok pozisyon da bulabilirsiniz. Antalya içerisindeki bağlı idarelerden biri olan Asat içerisinde zaman zaman eleman açığı olmaktadır. Güncel olarak takip etmeniz halinde bu ilanlardan birine anında başvuru yapabilirsiniz.

Asat Bölgesinde Açılan Personel İlanları Nelerdir?

Antalya işçi alımı ilanları içerisinde bulabileceğiniz Asat bağlı belediye iş ilanları, size uygun yeterlilikleri kapsıyor olabilir. İnşaat mühendisi, operatör, engelli personel, teknisyen, ziraat mühendisi gibi elemana ihtiyaç duyulan bölgede hem kadrolu hem de sözleşmeli eleman açığı bulunmaktadır.

Bu işçi alımlarına lise, ön lisans mezunları ya da lisans mezunları, şartlara göre başvuru yapabiliyor. Deneyimli ve deneyimsiz adayların başvuru yapabildiği kadrolu pozisyonlara talep de yoğun oluyor.

Asat Personel Alımı İçin Gereken Evraklar Nelerdir?

Asat bağlı idareler personel alım şartları arasında gereken evrakları toplamak geliyor. Başvuru formu bunlardan biri olurken bunun dışında başvuru duyurularını yakından takip etmeli ve tarihleri kaçırmamalısınız. Asat usul ve esaslar çerçevesinde evrakları eksiksiz getirmeniz durumunda başvurunuz kabul edilecek ve değerlendirmeye alınacaktır. Sonrasında sıralamaya göre işe alımınız sonuçlanacak ve sonuçlar yine belediyenin resmi web sitesinde yayınlanacaktır diyebiliriz.


Asat Belediyesi Telefon Numarası Nedir?

Antalya içerisinde yer alan Asat bağlı idareler birimine hem telefonla hem de dilerseniz mail ile ulaşabilirsiniz. Belediyenin açık olduğu çalışma saatleri arasında iletişim kurabileceğiniz telefonu 0242 310 1200 şeklinde verilmiştir. Asat Belediyesi’ne belge iletmek için de bağlı idarelere gitmeden faks yolunu tercih edebilirsiniz. Belediyenin faksı 0242 310 1201 şeklinde verilmiştir. İstediğiniz zaman merak ettiklerinizi telefonla danışabilir, Asat bağlı idareler personel alımı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Benzer İçerik  Çorum Düvenci Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Aydın Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ankara Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Bursa BUSKİ Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Deski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları