Antalya Döşemealtı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Antalya Döşemealtı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Antalya Döşemealtı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
827 okunma
Antalya Döşemealtı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Döşemealtı Belediyesi işçi alımı için güncel ilanları belediyenin resmi web adresinde bulabilirsiniz. Nüfusu gittikçe büyüyen bölgenin imara açılmış olması ve organize sanayi bölgesinin kurulması ilçenin eleman gücünü arttırmıştır. Bu nedenle gelişen ilçe yeni personellere de ihtiyaç duymaktadır.

Antalya Döşemealtı Belediyesi Hangi Alanlarda Eleman Alıyor?

Antalya iş alımı ilanları arasında görebileceğiniz Döşemealtı ilanları içerisinde stajyer, temizlik işçisi, engelli personel ilanı, mimar, mühendis gibi ilanlar vardır. Hem deneyimli hem de deneyimsiz adayların başvuru yapabileceği bu ilanlar için çeşitli kadro ve pozisyonlar yer almaktadır.

İlanlarda mezuniyet şartı olarak ilköğretim mezunu, ön lisans mezunu, lisans mezunu gibi farklı kriterler de yer almaktadır. Bu kriterlere göre kendiniz için uygun olan ilana kısa sürede başvuru yapabilirsiniz.

Döşemealtı Belediyesi Personel Alım Şartları Nelerdir?

Döşemealtı belediyesi personel alım şartları hakkında bilgi almak için başvuru tarihlerini takip etmelisiniz. İnsan kaynakları ve yazı işlerine özgeçmiş bırakarak da başvuru yapabileceğiniz bu personel alımları için başvuru formunu doldurmanız ve istenen evrakları getirmeniz gerekir. Tüm şartlara uyuyorsanız kısa sürede sonuçlar açıklanacak ve başvurunuz değerlendirmeye alındıktan bir müddet sonra bilgilendirme tarafınıza mail ya da telefon aracılığıyla yapılacaktır diyebiliriz.


Döşemealtı Belediyesi’ne İletişim Araçları Nelerdir?

Döşemealtı Belediyesi’ne telefonla ulaşmak istiyorsanız telefonu 0242 421 3053 olarak belirlenmiştir. Döşemealtı Belediyesi’ne faks kullanarak iletmek istediğiniz bir dosya varsa Döşemealtı Belediye’sinin faks numarası 0242 421 3185’tir. Belediyenin resmi web sitesi de www.dosemealti.bel.tr olarak alınmıştır. Resmi mail adresini kullanarak aramadan da mesajlarınızı iletebilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz e posta adresi bilgi@dosemealti.bel.tr olarak belirlenmiştir. 52013 sayılık nüfusu ile Antalya ilçelerinden olan Döşemealtı belediyecilik anlamında çağı yakalamıştır diyebiliriz.

Benzer İçerik  Burdur Bucak İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Denizbank Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Vadeli Mevduat Hesaplama | Hesaplama Araçları | DenizBank

Yapı ve Kredi Bankası Vadeli Euro Hesabı Faiz Oranları, Mevduat Faizi Hesaplama | Hesaplama Araçları | Yapı Kredi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Kepez Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Antalya Aksu Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları