Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Aksaray Gülağaç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

06.11.2018
386
Aksaray Gülağaç İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Aksaray Gülağaç İlçe Belediyesi işçi alım ilanı hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen kişilerin www.gulagac.bel.tr adresini kullanmaları gerekir. Hem sözleşmeli hem de kadrolu personel alımları için gerekli olan tüm bilgilere bu şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bu kadrolar üzerinden iş sahibi olmak için kişilerin adli geçmişinin temiz olması gerekmektedir.

Hangi Kadrolardan İşçi Alınmaktadır?

Belediye personeli alımı konusunda açılan kadrolardan bazıları;

  • Gişe memuru
  • Bilgisayar işletmenliği
  • İnşaat işçiliği
  • Temizlik işçiliği
  • Kalorifercilik
  • Halk eğitim merkezi öğretmeni

Bu kadrolardan bazılarına sadece erkeklerin başvurmasına izin verilmektedir. Bu nedenle özel koşullar konusunda ayrıca dikkatli olmalısınız. Erkeklerin de askerlik yükümlülüklerini tamamlamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları istenir.

Hangi Belgeler Talep Edilir?

Gülağaç İlçe Belediyesi personel alımı sırasında öncelikle adli sicil kaydınızın bulunmadığına dair bir belge temin etmelisiniz. Bu konuda e-devlet üzerinden de gerekli bilgileri kısa bir süre içerisinde elde edebilirsiniz. Herhangi bir yüz kızartıcı suça karışmış olan kişilerin kadro alması söz konusu olmayacaktır.


İşçi Alım Usulü Nedir?

Aksaray Gülağaç İlçe Belediyesi işçi alım ilanı ön başvurularının tamamlanmasından sonra kişilerin ön elemeyi geçmeleri gerekmektedir. Ön elemenin geçilmesinin hemen akabinde kura yolu ile gerekli olan kadro atamaları da tamamlanmaktadır. Bu kadro alımının sonrasında kişiler güvenlik tahkikatına da tabi olacaktır.

Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Aksaray Gülağaç Belediyesi personel alım koşulları konusunda soru yöneltmek isterseniz dikkate almanız gereken telefon numarası 3824312075 olarak belirtilmiştir. Faks numarası da yazışma yapmanız gerektiği zamanlarda işinize yarayacaktır. Kullanılması gereke faks numarası  382431207dir. Bunun yanı sıra e-mail ile de iletişime geçebilirsiniz. Belediyenin güncel e-mail adresi; gulagacbelediye@mynet.com şeklinde sıralanmaktadır.

Benzer İçerik  Çorum Oğuzlar İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.