Bankalar – Kredi Başvurusu – Kredi Hesaplama – Faiz Oranları – Kredi

Çanakkale Ayvacık İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

10.11.2018
391
Çanakkale Ayvacık İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çanakkale Ayvacık İlçe Belediyesi işçi alım ilanı konusunda kadroların bir kısmında KPSS puanı talep edilirken bir kısmı açıktan alım şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamında puan ile yapılmayan alımlarda kişilerin kadroyu almasına kura üzerinden karar verilmektedir. KPSS puanı talep edilenlerde ise bir puan sıralaması esas olarak belirlenmiştir. www.canakkaleayvacik.bel.tr internet adresi üzerinden gerekli olan tüm verileri takip edebilirsiniz.

Personel Alımı Hangi Alanlarda Tamamlanır?

Ayvacık İlçe Belediyesi personel alımı sırasında hem lisans mezunlarının hem de ilkokul mezunlarının rahatlıkla başvurabilecekleri farklı kadrolar açılmaktadır. Bu kadroların bir kısmı kişilere sözleşmeli olarak sunulurken bir kısmı da daimi kadro ile verilmektedir. Belediye kapsamında genel olarak sözleşmeli kadrolar ön plandadır.

  • Temizlik işçisi, İnşaat görevlisi
  • Kat görevlisi, kaloriferci
  • Hal eğitim merkezi hocası


Bu kadroların her biri üzerinden dilediğiniz gibi başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Başvuru sırasında kişilerden istenen belgelerin muhakkak güncel olması gerekmektedir. Güncel olmayan belgeler kabul edilmeyecektir. Ayrıca sertifika bazında belge talep eden kadroların muhakkak MEB onaylı olan sertifikaları kabul ettiği de ayrıca belirtilmelidir.

Belediye İşçi Alım Koşulları

Çanakkale Ayvacık İlçe Belediyesi personel alımı yapılacak mı ve hangi koşullara göre yaılacak sorusu sıklıkla dile getirilmektedir. 7758 kişilik nüfusu ile senede 1 ya da 2 kere kadro açılmaktadır. Ek ihtiyaçlar ortaya çıktığı zaman yukarıda belirtilen internet sitesinde kadro ilanı eksiksiz bir biçimde belirtilmektedir.

Belediye Yetkilileri ile Nasıl İletişim Kurulur?

Çanakkale Ayvacık İlçe Belediyesi işçi alım koşulları veya başvuru aşaması ile alakalı olarak sorularınız varsa 2867121011 telefon numarası üzerinden gerekli olan bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Bu hususta ek belge göndermeniz ya da yazışma yapmanız gerekirse 2867121223 faks numarasını da kullanabilirsiniz. bilgi17@canakkaleayvacik.bel.tr e-mail adresi üzerinden de ayrıca yetkililere erişim sağlanabilmektedir.

Benzer İçerik  Ankara Kazan Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.