Akbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası - Akbank, (AvivaSA Emeklilik ve Hayat) - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası – Akbank, (AvivaSA Emeklilik ve Hayat)

Akbank hayat sigortası poliçe sorgulama, Akbank hayat sigortası iadesi, Akbank hayat sigortası iptali gibi konular yazımızda sonuca ulaşıyor!

Anasayfa > Akbank > Akbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası – Akbank, (AvivaSA Emeklilik ve Hayat)
26 Eylül 2018
1.693 okunma
Akbank Hayat Sigortası, Kredi Hayat Sigortası – Akbank, (AvivaSA Emeklilik ve Hayat)

Akbank hayat sigorta poliçesi, 1 yıl süre ile yapılıyor. Hayat sigortası AvivaSA tarafından sunulan bir hizmettir. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulan hayat sigortası; 18 ile 70 yaş aralığındaki herkese yapılabiliyor.

Vefat veya kaza sonucu vefat gibi durumlarda teminat sağlanıyor. Ayrıca maluliyet seçeneği sunulurken, kaza sonucu vefat durumlarındaki maluliyet güvenceleri sigorta teminatı tercihine göre yapılıyor.

AvivaSA Hayat Sigortası

Akbank hayat sigortalarında poliçe süreleri 1 yıl ile 30 yıl arasındaki seçenekler ile sunuluyor. Tüm Akbank şubelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve 444 25 25 Akbank Direkt Telefon bankacılığı sistemlerinden direkt olarak başvuru yapılabiliyor. Akbank hayat sigortası müşteri hizmetleri ile görüşme sağlanarak poliçe başlangıçları otomatik hesap talimatları ile de sağlanabilir.

Uzun süreli hayat sigortalarında kaza, hastalık nedeniyle maluliyetlerde 20 ila 63 yaş arasında güvence sağlanıyor. bu kapsamdaki maluliyet teminatları tamamen tercihe bağlıdır.


Akbank VIP Hayat Sigortası

Akbank hayat sigortası poliçesi sorgulama sistemi, online hizmetler dahilinde sunuluyor. www.akbank.com.tr sisteminde giriş yapılarak, poliçe sorgulama işlemleri, başvurular ve sigorta programları hakkında detayı bilgi edinilebilir.

VIP Hayat Sigortası; 18 ve 60 yaş arasında sunulan bir poliçe türüdür. 1 yıl süre ile yapılan hayat sigortasında tehlikeli hastalık teminat kapsamlarında 18 ila 55 yaş aralığı poliçelerden yararlanabiliyor.

Akbank Hayata Devam Sigortası

Akbank hayat sigortası iadesi, poliçe alımları, sorgulama ve tüm hayat sigorta seçenekleriyle ilgili bilgi ve işlem için Akbank şubelerinden hizmet veriliyor. Aksigorta ile sunulan Hayata Devam Sigortası, 35 bin TL’ye kadar teminat sağlıyor. Üstelik 17 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle tedavi masrafları için kullanılabildiği gibi istenilen şekilde de alınan bu tazminat kullanılabilir.

Benzer İçerik  Akbank İban Sorgulama, Iban Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Akbank Hayata Devam Sigortası ile tehlikeli hastalıklara karşı teminat sağlanıyor. Sigorta kapsamında olan hastalıklar arasında; kanser, böbrek yetmezliği, organ Nakli (Kalp, Karaciğer, Akciğer, Pankreas), körlük, MS (Multiple Sklerosis), Parkinson, Alzheimer, Yanık (3. Derece) ve İşitme Kaybı gibi hastalıklar yer alıyor. Ayrıca; uzuv kaybı, kalp kapakçığı ameliyatı ile aort ameliyatı tedavilerinde de kullanılmak üzere 35.000 TL tazminat elde ediliyor.