Akbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Akbank Atmsi Paramı Geri Aldı - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Akbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Akbank Atmsi Paramı Geri Aldı

Akbank param bankamatikte kaldı, Akbank atmde param kaldı, Akbank bankamatik paramı tuttu yardım için tıkla!

Anasayfa > Akbank > Akbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Akbank Atmsi Paramı Geri Aldı
31 Mayıs 2018
1.483 okunma
Akbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Akbank Atmsi Paramı Geri Aldı

Bankamatik üzerinden para yatırma işlemlerinde bulunurken paranız sıkışabilir, bankamatik paranızı yutabilir. Akbank bankamatiğinde parası kalan kişiler ne yapmalıyım diye düşünüyorlar ise müşteri hizmetleri işle görüşme sağlamalıdır. Bunun dışında eğer banka açık ise ilgili banka personeli ile de görüşerek sorunuzu iletebilirsiniz.  Bankaların kapalı olması durumunda işlem süresi uzayabilir. Kişiler öncelikle banka personelleri ile görüşerek ilgili durum için kayıt oluşturur. Müşteri hizmetleri daha sonra gerekli işlemleri gerçekleştirerek size geri dönüş sağlar.

Bankamatik Üzerinden Nasıl Para Yatırılır?

ATM’ler para yatırma ve para çekme işlemleri bakımından oldukça pratiktir.  Banka şubelerinde olduğu gibi sıra beklemek zorunda kalmadan işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün olur. Bankamatikten para yatırma işlemlerinde bulunmak adına;

  • Öncelikle ATM üzerinde yer alan giriş butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra kartsız işlem ya da banka kartı ile işlem seçeneklerinden birini seçmelisiniz.
  • Kartsız işlem yapacak olan kişiler T.C. Kimlik numaralarını para yatıracakları hesabı ana menüden seçmeli.
  • Banka katı ile işlem yapacak olan kişiler de banka kartı ve şifreleri ile beraber giirş yaptıktan sonra yatıracakları tutarı ve hesabı seçerek onaylamalı.
  • Ardından parayı ilgili bölmeye yerleştirmeniz gerekiyor. Para yatırma işlemleri anında gerçekleşecektir.

Para yatırma işlemleri sırasında yırtık, ıslak ya da kıvrılmış para kullanmamaya özen gösterin. Aksi taktirde sistem hata verecektir. Akbank atm’ye param sıkıştı ne yapmalıyım diye düşünenler ise banka personeli ile görüşme sağlamalıdır.

Akbank Bankamatiğinde Parası Kalanlar Ne Yapmalı?

Fatura ödemelerinden tutun döviz alımlarına ya da şans oyunlarına para yatırmasına kadar finansal işlemlerin tümü ATM’ ler üzerinden de yapılabiliyor. Akbank ATM’ leri üzerinden de çeşitli işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün. Ancak birtakım sorunlar ile karşılaşılması muhtemel. Akbank bankamatiğe para sıkışması gibi durumlarda kişiler;

  • 444 2 525 numaralı Akbank müşteri hizmetlerine erişim sağlamalı. Akbank bankamatikte param kaldı diyerek durum izah edilmeli.
  • Para yatırmakta oldukları bankamatiğin adresini bildirmeli.
  • Müşteri hizmetleri bankamatiğin bağlı olduğu Akbank şubesine durumu bildirir.
  • Daha sonra gerekli işlemler yapılarak size geri dönüş sağlanır. Bunun dışında Akbank bankamatik paramı yuttu dilekçesi verilerek de sorun halledilebilir.

Akbank ATM paramı yuttu konusunda biraz sabırlı olmanız ve beklemeniz gerekecek. Bankanın kapalı olması durumunda işlemler daha uzun sürebilir.  Ne kadar para yatırdığınız, hangi bankamatik üzerinden işlem yaptığınızı müşteri hizmetlerine anlatarak sorunu çözebilirsiniz.


Benzer İçerik  Akbank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), Hızlı Emeklilik Planı - Akbank