Afyonkarahisar Özburun Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Özburun Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Özburun Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
824 okunma
Afyonkarahisar Özburun Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar özburun belde belediyesi personel alımı işlemleri internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda İŞKUR’dan da başvuru yapmak için yardım alabilirsiniz. Afyonkarahisar özburun belde belediyesi işçi alımlarını açık olan pozisyonları doldurmak, halkın ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılayabilmek ya da personel sayısını arttırmak için gerçekleştirir. İşçi alımları yapılırken belediye kendi internet sitesine duyuruda bulunur. Bu duyuruyu okuduktan sonra açık olan pozisyonlardan bir tanesinin kendinize uygun olduğunu düşünüyorsanız personel alımı için başvuru işlemlerini internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR’dan gerçekleştirebilirsiniz.

Afyonkarahisar Özburun Belde Belediyesi Başvuruları İçin Ne Yapmak Gerekir?

Özburun belde belediyesi memur personel alımı yapılırken daha farklı bir yol izlenir. Özburun belde belediyesi başvurusu yapılırken özburun belde belediyesinin resmi internet adresi üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için İŞKUR’dan da yardım alabilirsiniz. İşlemlerinizi hem İŞKUR üzerinden hem de özburun belde belediyesi resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Özburun Belde Belediyesi Başvuruları Şartları Nelerdir?

Özburun belediyesi memur alımı, personel alımı gibi başvurularda bulunurken taşımanız gereken bazı özellikler vardır. Özburun belediyesi personel alımında her pozisyonun farklı özellikleri olduğu için bu pozisyonlara başvuruda bulunan kişilerinde farklı şartları yerine getirmesi gerekir. Şartlar pozisyondan pozisyona değişir. Ancak genel olarak 18 yaşında olmanız, sabıka kaydınızın bulunmaması ve çalışabilir durumda olmanız gerekir.


Özburun belde belediyesi ile iletişim kurulabilen adresler

Özburun belde belediyesi ile iletişime girmek ve personel alımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için 2726245312  telefon numarasını arayarak belediyeye ulaşabilirsiniz, 2726245311 faks numarası ile belediyeye faks çekebilirsiniz, belediye@ozburun.bel.tr mail adresinden ya da www.ozburun.bel.tr internet adresinden özburun belde belediyesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerik  Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

İŞKUR’dan Üniversite Mezunu İşsizlere Maaş, Üniversite Mezunu İşsizlere Maaş Desteği

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Çankırı Saçak Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Diyarbakır Dicle Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim 2021 – 0850 220 00 00 | Direk Bağlanma