Afyonkarahisar Yaylabağı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Afyonkarahisar Yaylabağı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Yaylabağı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
814 okunma
Afyonkarahisar Yaylabağı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Yaylabağı Belde Belediyesi işçi alımı hem kadrolu hem de sözleşmeli bir şekilde yapılabilmektedir. Bu alımların kadro tipinin ne olduğu ile alakalı gerekli olan bilgiler Belde Belediyesi internet sayfasında güncel olarak paylaşılmaktadır. Gişede açılan kadro koşullarında muhakkak lise mezunu olmak ve Veri İşletmen Sertifikasına sahip olmak bulunmaktadır.

Kadro İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

Yaylabağı Belde Belediyesi personel alımı sırasında belediye tarafından istenen bütün belgelerin güncel olarak sağlanması gerekir. Kadro için kişilerden istenebilecek belgelerden bazıları şu biçimde sıralanır;

  • İstenen eğitim düzeyinin noter onaylı diploması ya da geçici mezuniyet belgesi
  • Adli sicil kaydınızda herhangi bir sorun bulunmadığını belirten belge
  • İkametgah adresi, TC kimlik fotokopisi

Bu belgeleri belediyeye güncel olarak sağlamanız talep edilmektedir. Ancak bu şekilde kadronuz sorunsuz bir biçimde oluşturulabilir.

 

Kadro Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Afyonkarahisar Belediyesi işçi alım ilanı kısa bir süre içerisinde belediyenin internet sitesi üzerinden öğrenilebilecektir. Belediyenin internet sitesi www.yaylabagi.bel.tr adresi üzerinden erişime açık bir biçimde bulunmaktadır. Bu adresi üzerinden kadro ile alakalı bütün sorularınızın yanıtını alabilir ve sonuçları da kısa sürede öğrenebilirsiniz.


Belediye İletişim Bilgileri Nelerdir?

Afyonkarahisar Yaylabağı Belediyesi personel alım ilan sonuçları için telefon numarası üzerinden de belediye ile iletişime geçme imkanınız bulunmaktadır. Belediye telefon numarası 02722822521 olarak belirlenmiştir. Bu numara üzerinden kadronun detayları ve gelişimleri hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Genel olarak sizin belediye yetkililerine erişmenize gerek kalmadan gerekli olan bütün açıklamalar internet sitesi üzerinden yapılacaktır. 2218 nüfusa sahip olan bu belediyede kadro sonuçları, gerekli belgelerin ibrazı gibi hususlarda büyük bir hassasiyet sergilenmektedir. İşçi alımları ile alakalı belirtilen internet sitesi üzerinden takiplerinizi tamamlayabilirsiniz.

Benzer İçerik  Ankara Haymana Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Düzağaç Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Akören Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Kılıçarslan Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Tınaztepe Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları