Denizli Beyağaç Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Denizli Beyağaç Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Denizli Beyağaç Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
10 Kasım 2018
858 okunma
Denizli Beyağaç Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Beyağaç büyükşehir ilçe belediyesi işçi alımı konusunda özellikle temizlik ve çevre düzenleme pozisyonlarına ağırlık veriliyor. Bu pozisyonlarda çalışacak olan kişilerden ise herhangi bir şekilde KPSS şartı aranmıyor. Denizli memur alımları hususunda ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı puan bilgileri denetlenir. Ancak ilçe belediyesi bahsi geçen kadrolar için birtakım şartların karşılanmasının yeterli olduğunu bildirir.

Beyağaç Büyükşehir İlçe Belediyesi İş İlanları

Beyağaç belediyesi personel alımı makam şoförü, kazıcı yükleyici, kamyon şoförü, mühendis, teknisyen, zabıta memuru gibi pozisyonlarda ve kadrolarda olacak. Bunun yanı sıra temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alımları da yapılacağı bildirildi.

Kişiler Denizli Beyağaç iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilmek için www.beyagac.bel.tr   resmi internet adresini takip edebilir. Bunun yanı sıra İŞKUR sitesi üzerinden de iş ilanları takip edilebilir.

Beyağaç Personel Alımında Başvuru Şartları

Başvuru yapacak olan kişilerde aranılan özellikler şunlar; alınacak olan pozisyona göre en az ilkokul, ön lisans, lise ve üniversite mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından herhangi bir şekilde kısıtlı olmamak, yüz kızartıcı bir suç işlememiş olmak. Ayrıca erkek adaylardan askerlik görevini yerine getirmiş olmaları ve askerlik ile ilgili bir ilişkilerinin olmaması da başvuru şartları arasında yer alıyor. Görevini yapmaya engel teşkil eden bir sağlık sorununa sahip olmamak ta 457 sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında aranılan niteliklerden biri.


Personel alımı noktasında aklınıza takılan soruları beyagac_belediyesi@hotmail.com   ilçe belediyesi mail adresine iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra Beyağaç ilçe belediyesi 2586916016 telefon numarası ve 2586916012 faks numarası üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. 7116 nüfusa sahip olan Denizli’nin Beyağaç ilçesinde personel alımları 2020 yılında da devam edecek.

Benzer İçerik  Afyonkarahisar Yaylabağı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

2021 Yılında Askerlik Yerleri Ne Zaman Açıklanacak, Celp Dönemi Ne Zaman?

Bursa Orhangazi Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çardak Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Denizli Çivril Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları