Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
763 okunma
Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi işçi alım ilanı ve sonuçları hakkında tüm detaylar belde belediyesinin internet sayfası üzerinden erişime açılacaktır. Açılan kadrolara sayıca oldukça yüksek talep geldiği için başvuru tarihlerinin kaçırılmaması konusunda ayrıca uyarıda bulunulmaktadır.

Serban Belediyesi 2061 kişilik bir nüfusu kapsamaktadır. Bu nedenle açılan kadro sayısının çok yüksek olmayacağının da altı çizilmelidir. Kadro kapsamında sizden istenen belgelerin belirlenen kurallara uygun biçimde elden teslim edilmesi gerekir. İstenen eğitim belgelerinin her birinin MEB tarafından onaylı olması gerekir. Ancak bu şekilde belgeler kabul edilecektir. Ayrıca belgelerin en geç 3 ay içerisinde alınmış olması istenmektedir.

DIGITAL CAMERA

Personel Alım Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Serban Belde Belediyesi personel alımı sonuçları internet sitesi üzerinden kolaylıkla öğrenilebilir. Bunun yanı sıra telefon numarası aracılığı ile de gerekli bilgileri alabilirsiniz; 2723184003. Kadro sonuçları başvurunun yapılmasının akabinde bir ay içerisinde açıklanacaktır. Gerekli görülürse kişiler bir kere daha sözlü mülakata tabi olacaklar ve daha sonrasında gerekli olan kadro oluşturma işlemleri de tamamlanacaktır.


Belde İletişim Bilgileri Nelerdir?

Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi işçi alım sonuçları konusunda ek bilgiler size e-mail adresi aracılığı ile de gönderilebilir; serbanbelediyesi@hotmail.com. Başvuru ile alakalı eksik bir evrak olduğunu fark ederseniz faks numarası üzerinden ek evrak gönderimi de yapabilirsiniz; 2723184125.

Belde Hakkında İncelemeler

Afyonkarahisar Serban Belde Belediyesi ne zaman işçi alacak ve kadro tipi ile alakalı gelen sorular dönemsel olarak iki kere şeklinde yanıtlanmalıdır. Kişilerin senede iki kere bu kadrolara başvuru hakkı bulunmaktadır. Belediyenin nüfusu oldukça seyrek olduğu için açılan kadro sayısı da aynı şekilde sınırlı olacaktır. Kadroların bir kısmı sözleşmeliyken taşeron kapsamında olan kişiler direkt kadroya geçirilme imkanını elde etmiştir.

Benzer İçerik  Bursa Yenişehir Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;

İŞKUR Hibe Desteği, İşkur Hibe Kredisi Nasıl Alınır?

Hayvancılık Kredisi Veren Bankalar, Büyükbaş ve küçükbaş hayvan kredisi veren bankalar

Afyonkarahisar Düzağaç Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Akören Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Yaylabağı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları