Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim 2022 - 2023 - 0850 220 00 00 | Direk Bağlanma -

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim 2022 – 2023 – 0850 220 00 00 | Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri iletişim, 0850 220 00 00, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri tel no, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 0850, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini nasıl ararım, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri kart işlemleri, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri merkezi ile ilgili tüm bilgiler haberimizde!

Anasayfa > Türkiye Ziraat Bankası > Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim 2022 – 2023 – 0850 220 00 00 | Direk Bağlanma
01 Ekim 2020
3.852 okunma
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim 2022 – 2023 – 0850 220 00 00 | Direk Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim- 0850 220 00 00 numarası ile sağlanmaktadır. Her gün her saatte ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri, sorularınızı yanıtlamak ve çözüm bulmak için hizmet vermektedir.

Finans işleriniz ile alakalı işlem uygulamasının Müşteri İletişim Merkezi tarafından gerçekleştirilmesi için, herhangi bir şubemize gelerek ya da Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetinden yararlanıyorsanız internet şubesini kullanarak Telefon Bankacılığı müşterisi olmanızın ardından sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim- 0850 220 00 00 numarasını aramanızın ardından 0’a basarak kayıp ve çalıntı işlemlerinizle alakalı müşteri temsilcimizden yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi’nden Sağlanan Hizmetler

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim- 0850 220 00 00 numarasının aranması ile birlikte irtibata geçilen Müşteri İletişim Merkezi, pek çok farklı konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

 • Kart, bankacılık, şifre, OGS ve HGS işlemleri, internet ve mobil bankacılığı hakkında teknik destek, ekstre, hareket ve IBAN numarası alma işlemleri Müşteri İletişim Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
 • Müşteri İletişim Merkezi’ne arayıp kredi kartı, ek kart, kredi, kredili mevduat hesabı, kredi kartı limit artışı ve OGS başvurularında bulunarak bu hizmetlerden faydalanabilir ve başvuru takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Müşteri İletişim Merkezi ile irtibat sağlayarak sahip olduğunuz kartlara ait özellikler, bireysel kredi faiz oranları, döviz kurları, repo oranları ve vadeli faiz oranları hakkında müşteri temsilcimizden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi İşlemleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim- 0850 220 00 00 numarası ile ulaşabileceğiniz Müşteri İletişim Merkezi’nde pek çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • İletişim numarasından arama yaparak fatura, vergi, SGK prim, üniversite ve harç ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • OGS ve HGS işlemlerinizi müşteri temsilcimizle görüşerek halledebilir, bakiye yükleyebilir ve ekstrenizi alabilirsiniz. Trafik cezalarınız hakkında bilgi sahibi olabilir ya da bağış işlemlerinizi Müşteri İletişim Merkezi vasıtasıyla sağlayabilirsiniz.
 • İnternet Bankacılığı hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak müşteri temsilcilerimize sorabilir ve internet bankacılığı hakkında destek işlemlerinizi teknik olarak yapabilirsiniz.
Benzer İçerik  Ziraat İnternet Bankacılığı Müşteri Numarası (İnternet Bankacılığı Numara)

Hesap ve Para İşlemleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim- 0850 220 00 00 hattı ile birlikte hesap ve kart işlerinizi Müşteri İletişim Merkezi vasıtasıyla yapmanız mümkündür.

 • 0850 220 00 00 numarayı arayarak hesap işlemleriniz için iletişime geçebilir, bakiye ve hesap hareketlerinizi öğrenebilir ve dilerseniz vadesiz hesabınızı açma ya da kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Havale, EFT ya da cebe para transferi yapmak ya da bu konular hakkında bilgi almak için Müşteri İletişim Merkezi’nden destek alabilirsiniz.
 • Yatırım konusunda işlem yapmak istiyorsanız, siz müşterilerimize sunduğumuz; döviz, altın, yatırım fonu, eurobond, hazine bonosu- devlet tahvili alım ve satım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Şifrelerinizle alakalı yaşayacağınız herhangi bir sorunda, günün her saati bizlere 0850 220 00 00 nolu numaradan ulaşarak destek alabilirsiniz.

Kart İşlemleri

Kartınızla alakalı ekstre, limit ve borç bilgilerini öğrenip borç ödemelerinizi yapmak için Müşteri İletişim Merkezi’ni 0850 220 00 00 nolu numaradan arayabilirsiniz.

 • Bankamız tarafından hizmete sunulan diğer kartlar hakkında bilgi edinmek ve kart çıkartma başvurusunda bulunmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Gönderim sürecinde olan kartınızın takibini de yine bu kanal üzerinden sağlayarak kartınızla alakalı adım adım bilgi alabilirsiniz.
 • Müşteri İletişim Merkezi hizmetinden yararlanarak taksitli ya da taksitsiz nakit avans çekebilirsiniz.
 • Kartlarınız ile alakalı herhangi bir işlem kısıtlaması eklemek ya da olan işlem kısıtlamasını kaldırmak istiyorsanız kart işlemleri hizmetinden faydalanarak işlem sürecini başlatabilirsiniz.

İlginizi Çekilebilir;


Ziraat Emeklilik Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 222 97 00 | Ziraat Müşteri İletişim Merkezi

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri tel no bağlanma

İng Bank İban Sorgulama, ING Bank – IBAN Doğrulama

Akbank Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2020

Garanti Müşteri Hizmetleri, Numarası, Direk Bağlanma 2020

Benzer İçerik  Bireysel Ziraat İnternet Bankacılığı (Onay, Giriş)