Afyonkarahisar Beyyazı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları -

Afyonkarahisar Beyyazı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Anasayfa > Personel Alımı > Afyonkarahisar Beyyazı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları
06 Kasım 2018
694 okunma
Afyonkarahisar Beyyazı Belde Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar Beyyazı Belde Belediyesi İşçi alımı için belirlenen şartları taşıyan kişiler başvuruda bulunabilirler. Beyyazı Belde Belediyesi Personel Alımı için bazı pozisyonlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmaksızın alım yapılmaktadır. Bu imkanlardan faydalanmak için Belediyenin iş ilanlarını takipte kalmalısınız. Başvurular için bir tarih aralığı belirlenecektir ve sadece bu tarihler arasında memur işçi alımı yapılacaktır.

Afyonkarahisar Beyyazı Belde Belediyesi Personel Alımı Pozisyonları

Afyonkarahisar Beyyazı Belde Belediyesi farklı pozisyonlar için personel alımı yapmaktadır. Belde belediyesinde alım yapılan kadrolar arasında, ofis personelleri, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, büro personeli, bilgi işlem personeli, şehir bölge planlayıcısı, yemekhane görevlisi, genel hizmet görevlisi, park görevlisi, güvenlik görevlisi, şikayet yönetim koordinatörü, halkla ilişkiler yöneticisi, veterinerlik hizmetleri personeli, pratisyen hekim, evde sağlık hizmetleri, işçi, tesisatçı, bahçıvan gibi personel alımları yapılabilmektedir. Her pozisyon için belirlenmiş olan şartlar farklılık göstermektedirler.

Afyonkarahisar Beyyazı Belde Belediyesi Personel Alımı İlanları

Beyyazı belde belediyesi personel alımı için iş-kur kamu işçi alım ilanları üzerinden takip edebilirsiniz. Beyyazı Belde Belediye işçi alımı 2018 yılında bulunan açık pozisyonlar üzerinden ilan edilmektedir. Bu ilanların şartları İş-kur üzerinden belirtilmiştir. Personel alımı şartlarını taşıyan kişiler Beyyazı Belde Belediyesine bizzat giderek başvuruda bulunabilirler. Başvuruda bulunan kişilerin güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarından olumlu bir ger dönüt almaları da getirilen şartlar arasındadır.


Afyonkarahisar Beyyazı Belde Belediyesi İletişim Bilgileri

Beyyazı Belde Belediyesine ulaşmak için 2722423007 numaralı telefon numarasından yararlanabilirsiniz. Beyyazı belediyesinin faks numarası ise 2722423196’dır. Ayrıca Beyyazı belediyesinin resmi mail adresi olan beyyazibelediyesi@hotmail.com adresinden de iletişime geçebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Beyyazı Belde Belediyesinin nüfusu ise 3156 kişi olarak belirlenmiştir.

Benzer İçerik  Balıkesir Burhaniye Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

İlginizi Çekebilir;


Akbank Bankamatikte Param Kaldı Ne Yapmalıyım, Akbank Atmsi Paramı Geri Aldı

Ankara Gölbaşı Büyükşehir İlçe Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Adana Aski Bağlı İdareler Personel Alımı, Başvuru Şartları

Afyonkarahisar İl Belediyesi Personel Alımı, Başvuru Şartları

Banka Sınavları İçin KPSS Şart Mı 2021? | Banka Personeli Olabilmek için Ne Yapılmalı?