25 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

25 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

25 bin tl kredi, 25 bin tllik ihtiyaç kredisini hangi bankadan alırım, hangi bankalar yirmi beş bin türk lirası kredi verir listesini görmek için hemen tıkla!

Anasayfa > Banka Haberleri > 25 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
27 Eylül 2018
1.259 okunma
25 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar, Kefilsiz 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kefilsiz ihtiyaç kredisini 25 bin TL olarak sağlayan bankalar, en çok ilgi gören finans kurumlarının başında gelir. İhtiyaç kredisi kullanımı ülkemizde çok yaygındır. Başvuru şartları farklı olsa da, büyük bir kısmı kefil ister. Ancak kolay kredi veren bankalar, kefilsiz bir şekilde bunu yapabilmektedir.

Hangi Bankalar Kefilsiz Kredi Vermektedir?

Bir bankanın kefilsiz bir şekilde kredi vermesi müşteriler için çok büyük bir avantaj anlamına gelmektedir. Türkiye’de kefilsiz bir şekilde kredi veren finans kurumlarının içinde Aktif Bank, En Para ve TEB bulunmaktadır.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: 48 AY VADELİ KREDİ VEREN BANKALAR

Aktif Bank

Kolay kredi veren bankalar 2018 listesinde yer alan bir işletmedir. 25 bin TL krediyi, herhangi bir kefil olmadan bu kurum üzerinden alabilirsiniz. Maksimum vade süresi 36 ay olarak belirlenmiştir. Eğer bu süre üzerinden 25 bin TL tutarlı bir kredi çekilirse, aylık taksit oranı da 1226 TL olmaktadır. Faiz oranı 2.89 şeklindedir. Mevcut kredi türünde masraf da söz konusudur. Masraf miktarı 130 TL’dir. Faiz ödemesi 15.959 TL iken, toplam ödenecek geri miktar ise 44.282 TL’dir.

Türkiye Ekonomi Bankası

TEB olarak da bilinen Türkiye Ekonomi Bankası, CEPTETEB kredi ile kefil istemeden, başvuru yapan kişilere 25 bin TL kredi imkanı sağlar. Aylık faiz oranı, 2.9 şeklinde belirlenmiştir. Buna ek olarak kredide herhangi bir faiz söz konusu olmadığı için bu durum kişiler için büyük bir avantajdır. Aylık taksit, 36 ay vadeli kredilerde 1229 TL üzerindendir. Eğer vade süresi kısalırsa, bu miktar da otomatik olarak artar. Toplam geri ödeme miktarı 44.228 TL olarak belirlenirken, faiz ödemesi tutarı ise 16.024 TL’dir.

Benzer İçerik  Goldman Sachs Kripto Para Tahminlerini Açıkladı! | Kripto para helal mi?

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: 60 AY VADELİKREDİ VEREN BANKALAR

EN PARA

Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılında çok büyük ilgi toplar. EN Para adı verilen finans kurumu da bu işletmelerin içinde yer almaktadır. Diğer bankalarda olduğu gibi vade süresi maksimum olarak 36 aydan oluşmaktadır. Aylık taksit tutarı, yüzde 2.93 faizi üzerinden belirlenmiş ve 1235 TL olmuştur. Bir masraf yoktur. O masraflı olan kredide faiz ödemesi 16.213 TL’dir. Toplam ödemede ise 44.458 TL müşterilerin karşısına çıkmaktadır.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar listesinde yine TEB’i görmekteyiz. Finans kuruluşu 30 bin TL tutarlı bir kredi vermektedir. 48 ay vade seçeneği söz konusudur. Buna ek olarak ING Bank, gelir belgesi talep etmeden tam 50 bin TL’ye kadar kredi sağlayan bir finans kurumudur. Denizbank ise 55 bin TL ile bu alandaki en yüksek kredi miktarlarından birisini sağlamaktadır. En para sayesinde maksimum 30 bin TL kredi alınabilir. N Kolay ise yine aynı miktar olan 30 bin TL kredi imkanını, başvuruda bulunan kişilere vermektedir. Online olara başvuru yapılabilmektedir.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: 50 BİN TL KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR