60 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2022-2023 - 9 Farklı Banka - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

60 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2022-2023 – 9 Farklı Banka

60 ay vadeli kredi veren hangi bankalar, 60 ay vadeli olarak kredi imkanı tanıyan bankalar, Garanti Bankası 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi ve 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi 2020 için tıkla! Dilersen kredini hesapla!

Anasayfa > Banka Haberleri > 60 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2022-2023 – 9 Farklı Banka
27 Eylül 2018
1.519 okunma
60 Ay Vadeli Kredi Veren Bankalar, 60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2022-2023 – 9 Farklı Banka

60 ay vadeli olarak kredi imkanı tanıyan bankalar, değişik ihtiyaçların karşılanması noktasında büyük avantaj sağlamaktadır. Başta ihtiyaç kredisi olmak üzere farklı kredi türleri için geçerli olan bu süre, değişen miktarlı aylık geri ödemelere sahiptir. Garanti Bankası 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren finans kurumları içinde bulunmaktadır.

Odeabank

60 ay vadeli kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank, özellikle ev tadilat kredisi olarak bilinen kampanyası ile çok büyük bir dikkat çekmekte. Mevcut kredi, en az 60 ay gibi bir vadeye sahip. Ancak bu süre 120 aya kadar çıkabiliyor.

Garanti Bankası

Garanti Bankası ile 60 ay vadeli olarak konut kredisi çekmek mümkün. Mevcut kredi için belirlenmiş olan faiz oranı ise yüzde 2.55 şeklinde. Bu oran üzerinden, belirlenmiş olan tutara göre bir geri ödeme takvimi çıkarılabilir.

Yapı Kredi

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Yapı Kredi, aylık 2.57 orana sahip bir kredi imkanı sunmakta. Bu kredi imkanı, sadece konut için kullanılabiliyor. 60 ay vadeli ve 50 bin TL olarak bir kredi kullanmak isteyen kişiler, aylık olarak 1643 TL ödeme yapmak zorundalar.

Vakıfbank

60 ay vadeli ihtiyaç kredisi Vakıfbank üzerinden bir dönem verilen önemli bir kampanyaydı. Ancak bu kampanya şu an için mevcut değil. Bundan dolayı konut kredisi alanında yine 60 ay vadeli olan bir kredi çekmek mümkün. Aylık faiz oranlarına baktığımız zaman yüzde 2.09 gibi bir rakamın olduğunu görmekteyiz.


Ziraat Bankası

Türkiye’nin ilk bankası olan Ziraat Bankası, 60 ay gibi bir konut kredisi imkanını sunmaktadır. Bu kredinin tutarına göre bir ödeme planı çıkarılabilir. Aylık geri ödeme ise bu çerçevede belirlenmektedir. Bankanın konut ürün paketi adı altında sağlanan kredisinde oran, yüzde 1.98 şeklinde belirlenmiş.

Benzer İçerik  Evin Tamamına Kredi Veren Bankalar, Yüzde Yüzüne Konut Kredisi Veren Bankalar (Peşinatsız Tamamına)

ING Bank

Yabancı bankalardan birisi olan ING Bank üzerinden konut kredisi çekmek mümkündür. Banka, 60 aya kadar sunmuş olduğu vade ile bilinmektedir. Faiz oranı ise diğer bankalarda olduğu gibi güncellenmiştir. Yüzde 2.33 bir faiz söz konusudur.

ICBC

Son dönemin dikkat çekici finans kuruluşlarından birisi olan ICBC ile konut kredisi alınabilir. Bankanın faiz oranı yüzde 2.20 şeklinde dikkat çeker.

Türkiye İş Bankası

Atatürk’ün direktifleri ile kurulan Türkiye İş Bankası, yüzde 2.10 oran üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır. 60 ay olan vade süresi, istenildiği zaman daha yukarıya da çekilebilmektedir. Banka aynı zamanda 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi 2022-2023 listesinde de bulunmaktadır.

Halkbank

2.09 faiz oranına sahip olan Halkbank, 60 ay vadeli kredi sağlayan bir diğer önemli kuruluştur. Banka, müşterilerine kendi ödeme planlarını oluşturma şansını tanımıştır. Vade süresi, geri ödeme konusunda ne kadar miktarlı bir parayı, her ay bankaya yatırmanız gerektiğini de göstermektedir.