Word İndir Ücretsiz | Word bedava nasıl indirilir? - Bankalar - Kredi Başvurusu - Kredi Hesaplama

Word İndir Ücretsiz | Word bedava nasıl indirilir?

Word bedava nasıl indirilir?, Word nasıl indirilir 2021?, Microsoft Word programı nasıl yüklenir?, Microsoft Office nasıl ücretsiz kullanılır? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Tanıtım > Word İndir Ücretsiz | Word bedava nasıl indirilir?
27 Eylül 2021
626 okunma
Word İndir Ücretsiz | Word bedava nasıl indirilir?

Word İndir Ücretsiz; İş hayatımız ve eğitim hayatımızın vazgeçilmezi olan programlar hiç şüphesiz Microsoft Office ürünleridir. Her ne kadar bu ürünler, öğrenciler için ücretsiz hale getirilmiş olsa da ne yazık ki öğrenci olmayanlar ya da çalışanlar için ücretli. Bu ücretler de yıllık olarak hesaplandığında oldukça pahalıya gelebiliyor. O yüzden Word programına ihtiyaç duyan kişiler Word indir ücretsiz seçeneğinin yer aldığı sitelere yönelmek durumunda kalıyor.

Ancak Word indir ücretsiz seçeneği ile hizmet veren her siteye de güvenmemek lazım. Zararlı yazılımları bilgisayarınıza indirme durumu söz konusu olabilir. Bu yüzden güvenilir sitelerden bu tür programları indirmek çok daha doğru ve güvenli olacaktır. O yüzden eğer sizin de ücretsiz olarak bu programlara ihtiyacınız varsa o zaman Word indir ücretsiz seçeneğini sunan sitelerden bazılarına bu yazı içerisinde yer vereceğimizi söyleyebiliriz.

Microsoft Word Download

Ücretsiz olarak Microsoft programı indirmek isteyenler genelde birçok sitede bu programın diğer Microsoft Office programları ile birlikte verildiğini görecektir. Eğer bu programlar da bilgisayarınızda bulunmuyor ise birlikte indirmenizi tavsiye ederiz, ne zaman nerede bu programlara ihtiyaç duyulacağı hiç belli olmuyor.

Word İndir Ücretsiz

Peki, Word indir ücretsiz seçeneğinin yer aldığı kaliteli internet siteleri var mı, varsa bu siteler hangileri? Aşağıdaki maddelerde sizler için birkaç sağlam yani kaliteli siteye verdik:

 • com
 • net
 • İndiriste.com
 • com
 • cafe

Microsoft Word 2010 İndir Ücretsiz

Bilindiği üzere bu tür programların hatta genel olarak pek çok uygulamanın güncel sürümleri bulunmaktadır. İşte Microsoft Office programları için de bu durum geçerlidir. Ve genellikle de bu programların en çok kullanılan sürümü de Microsoft Office 2010’ dur. Bu bağlamda Microsoft Office 2010 programlarını yani Word’ün bu sürümünü yukarıda bahsettiğimiz sitelerin her birinde ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca daha güncel versiyonlarına yine bu siteler üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün diyebiliriz.

Benzer İçerik  Play Store İndir Ücretsiz 2022-2023 | Nasıl indirilir Play Store yükle ücretsiz?

Microsoft Word İndir- Gezginler

Microsoft Word indir ücretsiz seçeneği ile bu programı indirmek isteyenlere en güvenilir sitelerden biri olan Gezginler’i tavsiye edebiliriz. Bu site üzerinden neredeyse istediğiniz tüm programları güncel versiyonları ile birlikte ücretsiz olarak hızlı ve kolay bir şekilde indirebilmeniz mümkün. Peki, bu siteden yani Gezginler’den Microsoft Word’ü nasıl indirebiliriz. Başarılı bir indirme sağlamanız için gerekli olan adımlar aşağıda verilmiştir.

 • İlk olarak “ gezginler.net ” adresi üzerinden siteye giriş yapın ve sitenin arama butonuna Microsoft Word yazın.
 • Ya da direkt olarak arama motorunuz vasıtasıyla da Microsoft Word indir gezginler yazarak indirmenin gerçekleşeceği sayfaya hızlı bir şekilde yönlendirilebilirsiniz.
 • Sayfaya yönlendirme geçekleştirdikten sonra orta kısımlarda yer alan indir butonuna basın.
 • Butona bastığınız anda indirme gerçekleşmeye başlayacaktır.
 • Eğer gerçekleşmiyorsa sayfayı yenileyip yeniden deneyebilirsiniz.
 • İndirme kısa bir sürenin sonunda tamamlandıktan sonra Set Up’ ı kurarak Word programınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz Word Nasıl İndirilir 2022?

Word programını ücretsiz olarak indirmek için sizlere yukarıda verdiğimiz sitelerden ve indirme adımlarından faydalanabilirsiniz.

Word Ücretsiz Kullanılıyor mu?

Eğer öğrenci iseniz bu programları ücretsiz kullanabilirsiniz ya da Microsoft sitesi üzerinden yine bu programları 1 aylık süreç dahilinde ücretsiz kullanmak mümkün.

Word’ün Süresi Doldu Ne Yapmalıyım?

Word programınızın süresi doldu ise Satın Al kısmına tıklayarak ödemenizi yapmalı yani üyeliğinizi yenilemelisiniz. Ya da ücretsiz olarak indireceğiniz sitelerden bu programları edinebilirsiniz.

Hangi Word Sürümünü Kullanıyorum?

Eğer kullandığınız Word sürümünü bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız o zaman Word’ü açın ve daha sonra buradan “ Hakkında “ kısmına basın. Açılan bölümde hem sürüm hem de lisans numaralarını görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Microsoft Word İndir Ücretsiz

Microsoft Office İndir Ücretsiz

Ücretsiz İzin Formu

Windows 10 İndir Ücretsiz

Kredi Kartı Başvurusu World, Kredi Kartı World Başvuru Bankalar

Benzer İçerik  Microsoft Word İndir Ücretsiz | Microsoft Word ücretsiz nasıl indirilir?